Автор Тема: Обща равносметка на гилдиите  (Прочетена 7610 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #15 -: Май 13, 2011, 09:22:59 pm »
Да прекратим словесната диария,разбрахме,че има много хора с малко мозък в главите за които айтеми и пиксели са по-важни от елементарно общуване.Поне не се излагайте по форума ами си крътайте със "realm first" и вярвайте,че тука всички тънем от завист.

пп:
Покажи ми гилд, който е направен за забавление тук бе умник :doh:

Коментара ми се отнася и за вашия гилд :freak:

Ако наистина няма такъв гилд то сървърър става все по-тъжно и тъжно място.
« Последна редакция: Май 13, 2011, 09:25:32 pm от curvylan »
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #16 -: Май 13, 2011, 09:48:05 pm »
ПС: Търся работеща Sega + здрави кабели за нея + джойстици + игри. Ако някой има да пише  :freak:

Такова нещо вече нема :freak: Преди имах Mega Drive 2 със Sonic 3 и още няколко забавни, ама отдавна е извън строя :freak: :freak: :freak:

Нещо ми се виждате здраво издишали, ок, не са създадени само за кеф, а за какво друго? За итеми? И тези итеми какво точно са във вашия живот? Велики играчи и слаби гилдии? Кои са тези велики играчи?

Абеее я обратно към Супер Марио и брат му Луиджи и дано на 100 жълтици ви даде живот.

Деви ти скоро ходил ли си по рейдовете да видиш какво е ;/ гилд рейд се събира като пъг :freak:

пп:
Ако наистина няма такъв гилд то сървърър става все по-тъжно и тъжно място.

Все още съм в сървъра заради няколко хора, другото е сбирщина глупости, с които предпочитам да не се занимавам, ама е гадно когато някой със самочувствие ти развива теории до къде може да стигне и след това се трие около устата, че се е олигавил :freak:

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #17 -: Май 13, 2011, 09:53:05 pm »
Такова нещо вече нема :freak: Преди имах Mega Drive 2 със Sonic 3 и още няколко забавни, ама отдавна е извън строя :freak: :freak: :freak:

Деви ти скоро ходил ли си по рейдовете да видиш какво е ;/ гилд рейд се събира като пъг :freak:

Все още съм в сървъра заради няколко хора, другото е сбирщина глупости, с които предпочитам да не се занимавам, ама е гадно когато някой със самочувствие ти развива теории до къде може да стигне и след това се трие около устата, че се е олигавил :freak:

В момента някакви теории на конспирация ли развиваш?Казваш,че гилдовете не са направени за забавление,а за какво?Обменяте житейски опит с 12 годишни или?А вероятно както казах се учите на "лидерство".А най-вероятно се подготвяте за някой друг митинг пред парламента за вдигане на заплатите.Обесни ми го като на човек"не разбиращ от пъгове"
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #18 -: Май 13, 2011, 10:45:26 pm »
Такова нещо вече нема :freak: Преди имах Mega Drive 2 със Sonic 3 и още няколко забавни, ама отдавна е извън строя :freak: :freak: :freak:

Тука несъм съгласен. В един детски магазин в Шумен покрай който минавам често има изнесени на витрините кутии с Sega  :woot:. Вярно са позагубили цвета си от слънцето, но важното е, че има  :up:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #19 -: Май 14, 2011, 02:01:05 am »
Такова нещо вече нема :freak: Преди имах Mega Drive 2 със Sonic 3 и още няколко забавни, ама отдавна е извън строя :freak: :freak: :freak:

Деви ти скоро ходил ли си по рейдовете да видиш какво е ;/ гилд рейд се събира като пъг :freak:

Все още съм в сървъра заради няколко хора, другото е сбирщина глупости, с които предпочитам да не се занимавам, ама е гадно когато някой със самочувствие ти развива теории до къде може да стигне и след това се трие около устата, че се е олигавил :freak:

Няма да те лъжа, да, не съм ходил на райд сигурно от........хммм 4-5 месеца, нямам и времето което се изисква, но това е разбираемо, като знам хората от гилда /предполагам и другите са така/ кой с какво се занимава да ти кажа последното нещо за което ми идва на ум е стегнат райд с претенции за нещо кой знае какво. И определено сървъра не е виновен и това е хубавото, нека хората си гледат живота, а когато им е кеф да влезнат в играта, а онзи БОТ, който написа че гилда му е за нещо повече от кеф е просто жалка картинка. Тези с уоу самочувствието дори не заслужават коментар /въпреки, че коментирах по-горе един типичен екземпляр/. За мен добър гилд е не да са на райд всяка вечер в 8, а хората да поддържат едно приятно ниво на общуване един с друг в играта и периодично да се събират и да си прекарват добре макар и пред мониторите, минал съм през тези 2 версии и с моя гилд и с други /на TBC нашия гилд беше найстина на топ ниво както в пвп, така и в пве, не убихме само 1 бъгнат бос и има камари филмчета пуснати и т.н/, но проооосто не си струва да се занимава човек толкова задълбочено за да убие поредния глупав бос за поредния глупав предмет.....те прооосто нямат край.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #20 -: Май 14, 2011, 02:19:48 pm »
Няма да те лъжа, да, не съм ходил на райд сигурно от........хммм 4-5 месеца, нямам и времето което се изисква, но това е разбираемо, като знам хората от гилда /предполагам и другите са така/ кой с какво се занимава да ти кажа последното нещо за което ми идва на ум е стегнат райд с претенции за нещо кой знае какво. И определено сървъра не е виновен и това е хубавото, нека хората си гледат живота, а когато им е кеф да влезнат в играта, а онзи БОТ, който написа че гилда му е за нещо повече от кеф е просто жалка картинка. Тези с уоу самочувствието дори не заслужават коментар /въпреки, че коментирах по-горе един типичен екземпляр/. За мен добър гилд е не да са на райд всяка вечер в 8, а хората да поддържат едно приятно ниво на общуване един с друг в играта и периодично да се събират и да си прекарват добре макар и пред мониторите, минал съм през тези 2 версии и с моя гилд и с други /на TBC нашия гилд беше найстина на топ ниво както в пвп, така и в пве, не убихме само 1 бъгнат бос и има камари филмчета пуснати и т.н/, но проооосто не си струва да се занимава човек толкова задълбочено за да убие поредния глупав бос за поредния глупав предмет.....те прооосто нямат край.


Девистатор без да омаловажавам постиженията на гилдията,но конкретно на TBC бяхте само вие и AoW от алианса.Останалите бяха предимно изритани от вас които постепенно си намериха мястото под слънцето.Не знам какви претенции би имал който и да е в пиратски сървър,но в последно време това "приятно ниво на общуване" се постига доста трудно.Манията на всеки гилд да си има сайт,а защо не и някой "близардец"(ебати думата) който да им обеснява кое как се прави доста размива положението.Иначе в Black temple беше истината.


пп:Темата съвсем скоро ще заприлича на софийско бунище в което всеки ще казва как убива еди си кой бос за еди си колко време с еди си колко хора и как е еди си какъв фактор в сървъра.

пп2:Целта на темата беше да докажем,че в момента всички гилдии не струват и че видиш ли това,че под името на героя ти пише "<Drqnovo>" ,а на друг пише <Loko gorna> е причина да не го броиш за жив?

Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #21 -: Май 14, 2011, 02:49:21 pm »

Девистатор без да омаловажавам постиженията на гилдията,но конкретно на TBC бяхте само вие и AoW от алианса.Останалите бяха предимно изритани от вас които постепенно си намериха мястото под слънцето.Не знам какви претенции би имал който и да е в пиратски сървър,но в последно време това "приятно ниво на общуване" се постига доста трудно.Манията на всеки гилд да си има сайт,а защо не и някой "близардец"(ебати думата) който да им обеснява кое как се прави доста размива положението.Иначе в Black temple беше истината.


пп:Темата съвсем скоро ще заприлича на софийско бунище в което всеки ще казва как убива еди си кой бос за еди си колко време с еди си колко хора и как е еди си какъв фактор в сървъра.

пп2:Целта на темата беше да докажем,че в момента всички гилдии не струват и че видиш ли това,че под името на героя ти пише "<Drqnovo>" ,а на друг пише <Loko gorna> е причина да не го броиш за жив?

Напълно съм съгласен с теб, но да се чувстваш реално част от гилд е двупосочен път, а 90% от хората си мислят, че гилда е начин да се натъпчеш с предмети, как тогава искаш да им дреме като те самите не виждат друго освен собстената си алчност. Нивото на общуване реално се съсипа с прииждането на всякакъв сървърен сбиротък, преди нещата определено бяха къде къде по-културни. И пичове гилда е това което си направите от него, а за резултата сте си отговорни само вие.