Автор Тема: Клип във vbox7.  (Прочетена 2263 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Backnott

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 64
  • EVO Karma: -5
  • HORDE JOIN RBG !
  • ISP: EVO
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Backnot
Клип във vbox7.
« -: Декември 21, 2012, 12:48:20 pm »
Vbox7, скоро направиха ТОП40категории, има за спорт,смях,новини и за Gamplay и игри, гледам сложили някакъв wow там (фънка) като реклама направи, значи може и ние да си направим, пък ще видим какво ще стане с популацията може да се качи  :up:
Идеята ми е да се съберем, някой да снима (да умее Fraps-а).
Ще заснемем повечето големи инстанции като RS,ICC,VOA,TOC и тук там някой dungeon от Random Dungeon Finder, BG-тата също, дуели и т.н., клипчето ще е нещо като рекламка във Vbox7, мисля че сме доста хора и ще стигнат гледанията, все пак в тая категория един клип със по 20 гледания влиза в тоя топ, ако има съгласни, да се организираме, да се разберем кой и какво ще прави, така и така днеска всички излизат ваканция преди празниците може да направим някой клип, а ако има много, които са заети ще го направим след Коледа да речем.

Ако има желаещо, казвайте, пишете във темата, обсъждайте, само не се карайте,  ако ще ми хейтвате темата - няма проблем.
Лек ден и весело посрещане на празниците!  :up:
Substantive

Неактивен koiska6ve

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 69
  • EVO Karma: -14
  • wow user
  • Герой: Regenity
Re: Клип във vbox7.
« Отговор #1 -: Декември 21, 2012, 02:43:33 pm »
на мене ми харесва идеята мога да снимам клипа но после някой ако може да влезне в компа да го донаправи ще излезе с хубаво качество

Неактивен Backnott

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 64
  • EVO Karma: -5
  • HORDE JOIN RBG !
  • ISP: EVO
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Backnot
Re: Клип във vbox7.
« Отговор #2 -: Декември 21, 2012, 03:31:57 pm »
на мене ми харесва идеята мога да снимам клипа но после някой ако може да влезне в компа да го донаправи ще излезе с хубаво качество
Радвам се, дано да има още желаещи, а за хубавото качество мисля, че имаше една програма, но не се сещам за името.
Substantive