Автор Тема: Това, което ме ядоса/натъжи днес  (Прочетена 125957 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #300 -: Юли 20, 2011, 06:28:17 pm »
ем който има си ги мери, който няма седи и гледа умно  :smart:
Мацко , по-добре е да гледаш Умно от колкото да си слагаш Дупето , там където си мерят пишките. :up: :up: :up:
Uno Sanctum

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #301 -: Юли 20, 2011, 06:33:49 pm »
Мацко , по-добре е да гледаш Умно от колкото да си слагаш Дупето , там където си мерят пишките. :up: :up: :up:

мъдра мисъл, щя е запомня  :smart:
The weak will always obey the master

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #302 -: Юли 21, 2011, 09:37:52 pm »
Мацко , по-добре е да гледаш Умно от колкото да си слагаш Дупето , там където си мерят пишките. :up: :up: :up:
Макар , че като се замислиш , жените именно тва правят , понякога  :cool: за кеф и лев  :cool: :freak:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен impirias13

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 54
  • EVO Karma: -4
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #303 -: Юли 27, 2011, 11:29:01 pm »
Вие ме разбихте.Пък ако може и да се върнем на темата.Това, което ме ядосе е , че спестявах да си купя лшбимец от магазина.Смятах да го заплатя с вотинг точки.Да , мислите си за сега нисхто ама пета го няма и точките ми ги няма.Въпросните пет-ове бяха панадата боец,зерглина и камъка диабло за, които събирах доста време.На всичко отгоре в ядът си без да искам си изтрих уоу-а.Ако имате по-скапан ден от моя обадете се.


He who hasn't made a mistake, hasn't made anything.

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #304 -: Юли 27, 2011, 11:59:20 pm »
Вие ме разбихте.Пък ако може и да се върнем на темата.Това, което ме ядосе е , че спестявах да си купя лшбимец от магазина.Смятах да го заплатя с вотинг точки.Да , мислите си за сега нисхто ама пета го няма и точките ми ги няма.Въпросните пет-ове бяха панадата боец,зерглина и камъка диабло за, които събирах доста време.На всичко отгоре в ядът си без да искам си изтрих уоу-а.Ако имате по-скапан ден от моя обадете се.
u make my day dude ;)
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен impirias13

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 54
  • EVO Karma: -4
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #305 -: Юли 29, 2011, 12:35:38 am »
Ехееееееееееееее!Снощи съм писал като последния българинГосподин модераторе защо така ве?Хубу ли е да се усмихваш на хорското нещастие?И сега като знам колко време ще го тегля направо схе се видя да играя до година на 21 Ноември(май тогва идва края на света според маите.Не съм много сигурен за датата).Такааааааа.Всеки ден като го погледна торент даунлоудер-а и видя, че се бъгнал и ми тегли с 10 КБ в секунда и ми се прииска да се гръмна.А оригиналнта скорост на нета ми е 100 мбит-а в секунда


He who hasn't made a mistake, hasn't made anything.

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #306 -: Август 06, 2011, 03:05:13 pm »
Мразя да правя курсови и дипломни работи , по - средата на лятото ......... тия мойте колеги ........... мамицата им , и на мойта шибана специалност , същотото  :evilmad:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен impirias13

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 54
  • EVO Karma: -4
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #308 -: Август 12, 2011, 01:08:07 pm »
http://www.novini.bg/news/15814-%D0%B0%D0%BB%D0%B8-%D1%8E%D0%B7%D0%B5%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D1%82--%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D1%89%D0%B5-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D1%83%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%BA.html

ЕЕЕ*аси!Тоя иска да ни върне под Османско робство.Ай такива много ме нервят.Що не си отиде в своята турция да го избират за пресидент ами тука идва със своите"милион и половина" купени турци.Купени са, защото нито едно партийно избиране не е било честно.ДА направят така, че хора с българско гражданство и български акт за раждане да гласуват.


He who hasn't made a mistake, hasn't made anything.

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #309 -: Август 12, 2011, 02:49:47 pm »
^ Те въведоха допълнение в закона за гласуване, според което ако не си живял 6 месеца в БГ ( или беше в населеното място не помня вече ) нямаш право да гласуваш. Седмица по - късно беше премахнато  :unsure:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен ferarrienzo

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: -20
  • Side: For The Horde
  • Герой: Shavrantia/Liceron
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #310 -: Август 12, 2011, 02:55:54 pm »
Само 2 отбора се записаха за 3в3 евента, който имам желание да организирам ;-(
Ако все пак има още някой, който иска да се запише, може да отиде в раздел Евенти -> 2в2 евент - Резултати. Ще има доста добро възнаграждение и ще се ръководи от мен и Winlight.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #311 -: Август 15, 2011, 10:27:24 pm »
Реал Мадрид:Барселона-2:2.Нека отново дадем заслуженото внимание на каталунците и по-специално на стража им,който "леко" направи дузпа,но по традиция тя не се отсъди,(ако беше Пепе щяха да дадат 3 червени картона и да повторят дузпата ако случайно не влезе).
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен impirias13

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 54
  • EVO Karma: -4
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #312 -: Август 15, 2011, 11:49:06 pm »
^ Те въведоха допълнение в закона за гласуване, според което ако не си живял 6 месеца в БГ ( или беше в населеното място не помня вече ) нямаш право да гласуваш. Седмица по - късно беше премахнато  :unsure:

Кой знае колко Ахмед-овци и други депутати с турски имена го отмениха.


He who hasn't made a mistake, hasn't made anything.

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #313 -: Август 22, 2011, 10:23:51 am »
Всеки ден прекосявам "Предгаров  площад" и всеки ден , едно и също - Шит хепънс оу да тайм  хахахах
Подлеза няма да го коментирам .... Там има 1 изход СМЪРТ!
Вариантите са три.
1. Влизаш и умираш от смрад! (ако не умреш , получаваш отравяне на белите дробове)
2. Влизаш и те пречукват мангалите! (в най-лекия случай ще те преджобят без да разбереш)
3. Влизаш и може да ковнеш СПИН хаха!
« Последна редакция: Август 22, 2011, 04:45:33 pm от ImeanUidiot »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен taraponti

  • Knight
  • *
  • Публикации: 14
  • EVO Karma: 0
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #314 -: Август 22, 2011, 04:05:33 pm »
Здравейте, може да не е точното място но ще си кажа какво ме ядоса и то преди около 40-50мин..Опитах да си вляза в акаунта и ми даде грешна парола.Естествено проверих няколко пъти дали грешката не е в мен но за жалост не беше така.От сайта си смених паролата и когато влязох в играта и двата ми героя в акаунта бяха с по 14 злато при положение, че имах в единия 3000 а в другия 3500.Това което забелязах е, че и двата героя бяха купили някакви ракети за по 2000 злато от аукциона а продавача бе Porompompom. С този акаунт не бях играл от около месец приблизително. Сигурен съм, че не съм давал паролата на никого.Името на акаунта е XERXES.Може би ви е писнало от такива простоти но ще съм благодарен ако може да се направи нещо.Благодаря.