Автор Тема: Това, което ме ядоса/натъжи днес  (Прочетена 125829 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен MindFreak

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 0
  • Мислещ
  • ISP: NetIsSat
  • Side: For The Alliance
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #270 -: Юли 19, 2011, 10:15:16 pm »
За мен или nixxer ?
Rhynadon - Night Elf Druid
MindFreak - Orc Warrior

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #271 -: Юли 19, 2011, 10:17:02 pm »
Волен е доста смешна фигура и пълна марионетка. Никога не бих гласувал за него, аз познавам един от главните му спонсори, както и доведения му син и ви казвам, че просто не си струва да се поглъща този популизъм от театъра който прави. А политическата обстановка в страната не мислете, че е само вътрешен фактор, дори напротив, от бая време нашата ''политика'' се определя от външни влияния и намеси, а политиците просто гледат да искарат някой бонус от това, че те са на власт когато дойде момента за покупко-продажбата на даден дълг, влияние или ресурс.

Неактивен MindFreak

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 0
  • Мислещ
  • ISP: NetIsSat
  • Side: For The Alliance
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #272 -: Юли 19, 2011, 10:21:59 pm »
Бат Бойко май играе на по-едро, иначе за Станишката знам със сигурност, че клякаше яко на руснаците. Не че и Бойко не им кляка, ама при Станишката си бе долна работа...
Rhynadon - Night Elf Druid
MindFreak - Orc Warrior

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #273 -: Юли 19, 2011, 10:30:36 pm »
Бат Бойко май играе на по-едро, иначе за Станишката знам със сигурност, че клякаше яко на руснаците. Не че и Бойко не им кляка, ама при Станишката си бе долна работа...

Такова нещо, като самостоятелност особено в политиката ти е ясно, че няма. Избори не се печелят само с пари и лъжи, а си трябва и влияние и то не какво и да е. Лошото е, че в днешно време се иска и позволение. Този смешник Съп-Гей СмешнишеФФ не искам и да го коментирам.

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #274 -: Юли 19, 2011, 10:36:36 pm »
То какво има да му разбираш...написа един световно известен цитат на латински, който съм абсолютно сигурен, че не владееш. А и политическата ситуация в България не предполага "разделяй и владей". Затова е доста неудачно да правиш подобно сравнение...
Ами това, че не допускат да има мнозинство и избирателите се размиват по разни партиики. А колко е бил гениален Цезар не мога да кажа и едва ли някой може. Просто го цитирах. И това че не мога да меся хляб не означава, че не мога да се храня с него.

Волен е доста смешна фигура и пълна марионетка. Никога не бих гласувал за него, аз познавам един от главните му спонсори, както и доведения му син и ви казвам, че просто не си струва да се поглъща този популизъм от театъра който прави. А политическата обстановка в страната не мислете, че е само вътрешен фактор, дори напротив, от бая време нашата ''политика'' се определя от външни влияния и намеси, а политиците просто гледат да искарат някой бонус от това, че те са на власт когато дойде момента за покупко-продажбата на даден дълг, влияние или ресурс.

България никога не е била свободна в новата си история. Няма и да бъде.

За мен или nixxer ?
Едва ли е за мен.
The pain is my best friend.

Неактивен MindFreak

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 0
  • Мислещ
  • ISP: NetIsSat
  • Side: For The Alliance
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #275 -: Юли 19, 2011, 10:37:00 pm »
Работата е там, че почти нямаме достъп до потвърдена информация за подобен тип влияние и можем само да гадаем за голяма част от нещата, а да коментираме теории според мен е колкото безсмислено толкова и глупаво, и безплодно. Затова смятам, че с оглед компетенцията ни можем да коментираме единствено в рамките на страната ни, всичко останало са кръчмарски сплетни.
Rhynadon - Night Elf Druid
MindFreak - Orc Warrior

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #276 -: Юли 19, 2011, 10:45:44 pm »
Работата е там, че почти нямаме достъп до потвърдена информация за подобен тип влияние и можем само да гадаем за голяма част от нещата, а да коментираме теории според мен е колкото безсмислено толкова и глупаво, и безплодно. Затова смятам, че с оглед компетенцията ни можем да коментираме единствено в рамките на страната ни, всичко останало са кръчмарски сплетни.

Ехехехехе не е разумно да слагаш всички под общ знаменатал, това че ти нямаш дадена информация не значи и не доказва Абсолютно нищо в повече от това, че ти нямаш дадена информация. Бая хора знаят бая работи, а друга част са очевидни, но само за тези които имат очи и мозак да видят истината, другите цял живот ще гледат с надеждата да падне нещо на главите им и то не за друго, ами защотото само така и тогава биха го видяли.

П.с: Нямам за цел да те засегна по какъвто и да е начин, просто изказването не е особено акуратно.

Nixxer...уви...уви си прав, но да бъдем оптимисти :)

Неактивен MindFreak

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 0
  • Мислещ
  • ISP: NetIsSat
  • Side: For The Alliance
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #277 -: Юли 19, 2011, 10:54:37 pm »
Това, което чуваш по медиите не е "потвърдена информация", за която говоря. Ако си в борда на директорите на някоя мултимилионна корпорация - оке, ама се съмнявам ;) Иначе щуротии по медиите с лопатата да ги ринеш. Колко от тях са верни - няма как да знаем.
Rhynadon - Night Elf Druid
MindFreak - Orc Warrior

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #278 -: Юли 19, 2011, 10:59:38 pm »
Това, което чуваш по медиите не е "потвърдена информация", за която говоря. Ако си в борда на директорите на някоя мултимилионна корпорация - оке, ама се съмнявам ;) Иначе щуротии по медиите с лопатата да ги ринеш. Колко от тях са верни - няма как да знаем.

Кой говори за мас-медиите? Едва ли някой уважаващ себе си човек би търсил реално там, а що се отнася до корпорации, занимавал съм се с корпоративно финансиране в азиядски страни и техните оф-шорни зони и да ти кажа и те не са на ''пъпа'' на света.

Неактивен MindFreak

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 0
  • Мислещ
  • ISP: NetIsSat
  • Side: For The Alliance
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #279 -: Юли 19, 2011, 11:21:26 pm »
Честно казано, трудно ми е да повярвам, че с този правопис са те оставили да се занимаваш с подобни дейности  :wink:
Rhynadon - Night Elf Druid
MindFreak - Orc Warrior

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #280 -: Юли 19, 2011, 11:29:40 pm »
Честно казано, трудно ми е да повярвам, че с този правопис са те оставили да се занимаваш с подобни дейности  :wink:

Ехехехе дам, леко нямам навика да пиша на Кирилица на pc-to, но корпорациите не са били български така или иначе. Дано не си от бълъците които смятат, че планетата е управлявана от корпорации. А това дали вярваш на нещо или не, е твой проблем, но с негативизъм до никаде няма да я докараш, особено когато се ''бориш'' за някаква по-значима информация. Както казах, гледай нагоре и чакай за парче от нея, моооооже и да те огрее.

Неактивен MindFreak

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 0
  • Мислещ
  • ISP: NetIsSat
  • Side: For The Alliance
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #281 -: Юли 19, 2011, 11:49:33 pm »
Между Д и Т разликата е голяма и си опира до правописни норми, за останалите думички няма да говоря ( на български - офшорни, на английски - offshore, тирето не знам как го измисли там ). Whatever, работя в кантора и второто ми висше го водят хора, които се занимават с политически ПР и не само, така че малко или много съм запознат с политическите митове. Мислех, че можем да проведем интересен конструктивен дебат, но ти почна сам да си противоречиш...темата се разводни.

Rhynadon - Night Elf Druid
MindFreak - Orc Warrior

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #282 -: Юли 19, 2011, 11:56:48 pm »
Между Д и Т разликата е голяма и си опира до правописни норми, за останалите думички няма да говоря ( на български - офшорни, на английски - offshore, тирето не знам как го измисли там ). Whatever, работя в кантора и второто ми висше го водят хора, които се занимават с политически ПР и не само, така че малко или много съм запознат с политическите митове. Мислех, че можем да проведем интересен конструктивен дебат, но ти почна сам да си противоречиш...темата се разводни.

За Д-то и Т-то не съм видял като хората, както и да е. ПР-ра е мит така или иначе и не виждам какви точно предпоставки си съдал за конструирането на дебат, може би....''аз не знам и за това всички не знаят'' или...''от тв-то ли си извличаш инфото''.......сам си противореча с кое? Изобщо освен граматически, за какъв дебат изобщо говориш?

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #283 -: Юли 20, 2011, 12:08:32 am »
ооо я тихо  :smart: не затормозявайте малките ни мозъчета с излишна информация, която не можем да усвоим  :smart: и само да вметна,че аз пък имам от къде да знам за част от информацията по новините дали е истина или не ииии...не е  :mrgreen:
The weak will always obey the master

Неактивен MindFreak

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 0
  • Мислещ
  • ISP: NetIsSat
  • Side: For The Alliance
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #284 -: Юли 20, 2011, 12:18:13 am »
Ако следеше малко, а не се съсредоточаваше върху правенето на спам, би трябвало да си захапал цялостната концепция, но те гледам, че се хващаш за отделни думички само...безсмислено е да се хабя...
Rhynadon - Night Elf Druid
MindFreak - Orc Warrior