Автор Тема: Това, което ме ядоса/натъжи днес  (Прочетена 126020 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #255 -: Юли 19, 2011, 07:37:15 pm »
ако и така ги черпиш ясно защо нямате повече оборот :Д
Т'ва е от моят джоб е :)
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #256 -: Юли 19, 2011, 09:12:54 pm »
И аз мислех така за Волен, кoгато още се водех по приказките на нашите, както и на всички останали, но вече си имам собствено мение по въпроса, което на базата на моите собствени наблюдения. Единствено Волен се обявява против завишените права на турците и циганите в нашата страна: против това, че ние плащаме тока на циганите от нашите джобове; против това, че турци идват от Турция с цели рейсове, да гласуват за изборите в България и за това кой НАС да ни управлява; против това, че в управлението на държавата ни има турци и те стават все по-силни; Против строежите на джамии и минарета в България. Айде моля ви се не говорете глупости. Ако Волен не направи нищо, кой мислите, че ще направи? Дори и ако той ограби държавата и си построи хотели (вслучай, че го изберат), както направиха всички останали политици, поне Волен ще направи и нещо полезно за народа, като да ни избави от тая сган.

Всъщност бих казала по начин, който знае, че ще има ефект.

Да има ефект... аз не виждам върху вас например какъв е ефекта, както и върху по-голямата част от народа. Точно заради това, че Волен е прекалено директен в приказките си, вие го определяте за луд и краен. Какво значи краен? Как ще се прочистим от тия боклуци, ако не с "крайност"? Дори това ме навежа на мисълта, че на него му пука повече за това какво става с България, отколкото за това, дали той ще се облагодетелства, след като бъде избран. Какво страшно има в това да се избавим от сганта? Не е ли по-страшно да им бъдем роби в собствената ни държава?
« Последна редакция: Юли 19, 2011, 09:16:20 pm от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #257 -: Юли 19, 2011, 09:16:17 pm »
Т'ва е от моят джоб е :)

бъзикам се душата  :smart: и аз съм работила споко :Д

Блеси, да ти говори нещо политическа игра? Питах те - какво ще направи Волен? КАК ще го направи? На приказки всеки е силен :)
The weak will always obey the master

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #258 -: Юли 19, 2011, 09:23:13 pm »
Блеси, да ти говори нещо политическа игра? Питах те - какво ще направи Волен? КАК ще го направи? На приказки всеки е силен :)
Волен ще се опита да направи нещо, за разлика от останалите боклуци в управлението на държавата ни. По самите му приказки и начина му на говорене, си личи, че това е човек на който му пука за нещата които говори и че всъщност ги мисли. Това, че той не говори спокойно на митинги и прочее, е факт, че той силно се възмущава от тези неща, върху които разсъждава и за които говори. Това за мен е човек на действията, на който ние не даваме възможност да действа, като не го избираме.
« Последна редакция: Юли 19, 2011, 09:25:26 pm от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #259 -: Юли 19, 2011, 09:28:44 pm »
Волен ще се опита да направи нещо, за разлика от останалите боклуци в управлението на държавата ни. По самите му приказки и начина му на говорене, си личи, че това е човек на който му пука за нещата които говори и че всъщност ги мисли. Това, че той не говори спокойно на митинги и прочее, е факт, че той силно се възмущава от тези неща, върху които разсъждава и за които говори. Това за мен е човек на действията, на който ние не даваме възможност да действа, като не го избираме.

Ем гласувай за него тогава :)
The weak will always obey the master

Неактивен MindFreak

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 0
  • Мислещ
  • ISP: NetIsSat
  • Side: For The Alliance
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #260 -: Юли 19, 2011, 09:30:07 pm »
Мисля, че първо трябва да разучиш що е то политически ПР, после да се поразровиш що за човек е бил Волен преди да се забърка в АТАКА, каква идеология е "проповядвал" и през какви етапи преминава промяната на въпросната идеология. Тогава ще ти стане ясно що за боклук е. По принцип темата е безсмислена, но сметнах за лошо да те оставям да живееш в заблуда.
Rhynadon - Night Elf Druid
MindFreak - Orc Warrior

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #261 -: Юли 19, 2011, 09:33:00 pm »
Мисля, че първо трябва да разучиш що е то политически ПР, после да се поразровиш що за човек е бил Волен преди да се забърка в АТАКА, каква идеология е "проповядвал" и през какви етапи преминава промяната на въпросната идеология. Тогава ще ти стане ясно що за боклук е. По принцип темата е безсмислена, но сметнах за лошо да те оставям да живееш в заблуда.

ти пък сега. остави детето да се радва  :smart:
The weak will always obey the master

Неактивен MindFreak

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 0
  • Мислещ
  • ISP: NetIsSat
  • Side: For The Alliance
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #262 -: Юли 19, 2011, 09:38:29 pm »
Ключа за спиране на цялото това мачкане, експлоатиране и крадене се крие в нашата неинформираност и необразованост. Всичко е навързано. Не говоря за някаква мега глобална конспирация и как извънзените ще ни завладеят. Става дума за това, че схемата е много проста, но явно ние като народ сме още по-прости и не правим нищо, за да им развалим механизма на функциониране. В крайна сметка тезата ми е, че колкото по-информирани сме, толкова повече можем да им се противопоставяме. Затова и го информирам момчето.
« Последна редакция: Юли 19, 2011, 09:42:10 pm от MindFreak »
Rhynadon - Night Elf Druid
MindFreak - Orc Warrior

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #263 -: Юли 19, 2011, 09:44:30 pm »
Ем гласувай за него тогава :)
Дразня се, че ще съм един от малкото, които го правят. И да гласувам и да не гласувам все тая, макар че аз ще гласувам, разбира се.

Мисля, че първо трябва да разучиш що е то политически ПР, после да се поразровиш що за човек е бил Волен преди да се забърка в АТАКА, каква идеология е "проповядвал" и през какви етапи преминава промяната на въпросната идеология. Тогава ще ти стане ясно що за боклук е. По принцип темата е безсмислена, но сметнах за лошо да те оставям да живееш в заблуда.
След това което каза, ще се информирам по-добре, защото наистина не съм кой знае колко навътре в нещата, но съдя по това какъв е човекът в момента и не мисля, че приказките, които той говори са празни. Ти като си толкова информиран, кой от политиците смяташ, че ще направи нещо, за да извади тази държава от батака, ако това не е Сидеров?

ти пък сега. остави детето да се радва  :smart:
На какво по-точно трябва да се радвам?
« Последна редакция: Юли 19, 2011, 10:00:10 pm от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен MindFreak

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 0
  • Мислещ
  • ISP: NetIsSat
  • Side: For The Alliance
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #264 -: Юли 19, 2011, 09:52:58 pm »
В момента няма чиста политическа фигура в родното пространство. Всички гонят корпоративни интереси, след това лични и на някакво ниво - партийни. Най-нагледното доказателство е това, което се случва през последните няколко десетилетия - десните "проповядват" лява политика, а левите дясна. Не мога да ти кажа за кого да гласуваш, защото идеята е да изберем по-малкото зло, но мога да ти кажа, защо не трябва да гласуваш за Волен - защото докато другите крадат, поне са образовани и малко или много правят нещо за страната, а Волен от своя страна си е боклук, който говори, но не е способен да предприеме нищо, защото половината от мерките, които предлага не са законово подкрепени и второ - той самият няма цялостна концепция за това какво иска, камо ли пък как да го постигне. Хвърля някакви гръмки изказвания, но няма платформа , на която да гради.
Rhynadon - Night Elf Druid
MindFreak - Orc Warrior

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #265 -: Юли 19, 2011, 09:55:14 pm »
Толкова много политически партии с една единствена цел.
 "Divide et impera" - Gaius Iulius Caesar
The pain is my best friend.

Неактивен MindFreak

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 0
  • Мислещ
  • ISP: NetIsSat
  • Side: For The Alliance
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #266 -: Юли 19, 2011, 09:57:12 pm »
Цезар е бил гениален, не го сравнявай с нашите прошляци, опетняваш му името...
Rhynadon - Night Elf Druid
MindFreak - Orc Warrior

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #267 -: Юли 19, 2011, 10:02:39 pm »
Даже на разбра поста ми.
The pain is my best friend.

Неактивен MindFreak

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 0
  • Мислещ
  • ISP: NetIsSat
  • Side: For The Alliance
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #268 -: Юли 19, 2011, 10:09:42 pm »
То какво има да му разбираш...написа един световно известен цитат на латински, който съм абсолютно сигурен, че не владееш. А и политическата ситуация в България не предполага "разделяй и владей". Затова е доста неудачно да правиш подобно сравнение...
Rhynadon - Night Elf Druid
MindFreak - Orc Warrior

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #269 -: Юли 19, 2011, 10:13:25 pm »
Пък ти няма ли да влизаш скоро. затъжих ти се  :smart:
The weak will always obey the master