Автор Тема: Това, което ме ядоса/натъжи днес  (Прочетена 125976 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Problem

  • Гост
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #120 -: Април 27, 2011, 11:53:16 pm »
Реал (Мадрид):Барселона-0:2.Има само една дума и това е СИМУЛАЦИЯ!!!!
Чакам феновете на Меси с гениални доводи и заключения.

а кога ше е финалът Манчестър и Барса ?

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #121 -: Април 27, 2011, 11:54:56 pm »
Реал (Мадрид):Барселона-0:2.Има само една дума и това е СИМУЛАЦИЯ!!!!
Чакам феновете на Меси с гениални доводи и заключения.
Симулацията е част от тактиката и начинът на игра , без нея неможе , а феноменът Меси е съвсем отделен въпрос.О да колкото и да го ненавиждате той е тук , и ще е #1 4ever.  :-)
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #122 -: Април 27, 2011, 11:55:59 pm »
а кога ше е финалът Манчестър и Барса ?

27 май ако не се лъжа.Очаквам поредната беседа за "красивия футбол" "доминиращата Фарса" и най-вече за "извънземния" Меси.С кеф бих видял джуджето на парчета под Скоулс.

пп:Пеп Гуардиола сигурно им е предал някои "тайни на занаята" особенно Дани Алвеш е със забележителни циркови дарби.Мъж каучук направо
Симулацията е част от тактиката и начинът на игра , без нея неможе , а феноменът Меси е съвсем отделен въпрос.О да колкото и да го ненавиждате той е тук , и ще е #1 4ever.  :-)

Против Пепе беше феноменален направо....в пълзенето на тревата.Язък,че оня не им натроши краката белким да беше изгонен с право.Играта му за Аржентина показва колко е "номер" 1-0 гола и 2 асистенци(world cup 2010).Симулацията е наказуема с картон,а рефера тактично си затвори очите през 80 минути от мача.Дани Алвеш примерно не трябваше да играе след 60 минута.Меси пък всеки път се блъскаше като жигула без спирачки в Рамос и накрая какво?Картон ама за Рамос.Феноменална Барса за пореден път
« Последна редакция: Април 28, 2011, 12:01:22 am от curvylan »
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #123 -: Април 27, 2011, 11:59:54 pm »
Гуардиола си вади бързо поуки което му е от полза, преди няколко дена за купата видя, че Пепе е преквалифициран на опорен халф и гледа главно за Лео /ми го/ Меси и супер целенасочено го искара извън игра, още през първото полувреме му ''гласяха'' картончето главно чрез Педро.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #124 -: Април 28, 2011, 10:47:41 pm »
http://sportni.sportal.bg/news/Vizhte-yasno--Pepe-ne-dokosva-Alvesh-video.3523.html.....нека всички групово благодарим на швабата
на Дани Алвеш бих му пожелал следващия път като се превива така да е с основание(и дай боже да не стане такива бастуни като въпросния "играч" развалят всеки мач"),че и носилка му донесоха да подсилят "контузията"
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #125 -: Април 28, 2011, 11:18:52 pm »
Барса! Барса! БАРСА!!! Чакаме финала ;>
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #126 -: Април 28, 2011, 11:44:07 pm »
Нека пак да протестират за да им свалят цената на бензина  :doh:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #127 -: Април 29, 2011, 12:04:48 am »
Нека пак да протестират за да им свалят цената на бензина  :doh:

Вдигай заплатите и цените и нека дъвката стане пак 1000 лева, нали е важно колко взимаш, а не кое колко струва....БАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #128 -: Април 29, 2011, 12:20:14 am »
Те че няма да намалят цената, няма, това ясно. Ама поне да се обосноват защо цените на горивата в България са толкова високи. В момента излиза, че за да се произведе един литър бензин  тук е по-скъпо от колкото да се произведе в друга държава членка на ЕС. Кое увеличава разходите толкова? Скъпата електроенергия, ''безбожно'' високите заплати на работещите в сферата или пък акцизите са ни по-високи от на останалите страни членки, а може би качеството е екстра...?! Че щом е така що пък да не си купуваме горива от друго място, а тези да изнасят за някъде. И имат ли изобщо някакъв износ и ако не изнасят, тогава защо? Сякаш доста неясни неща има. Тези неща не важат само за горивата ами и за други неща. Някой има интерес да е така и така ще бъде. Колкото и да ритаме ще си останем в краката на другите.
The pain is my best friend.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #129 -: Април 29, 2011, 12:25:27 am »
Кисело млЕко е там е истината :freak: :freak:
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #130 -: Април 29, 2011, 12:26:51 am »
Те че няма да намалят цената, няма, това ясно. Ама поне да се обосноват защо цените на горивата в България са толкова високи. В момента излиза, че за да се произведе един литър бензин  тук е по-скъпо от колкото да се произведе в друга държава членка на ЕС. Кое увеличава разходите толкова? Скъпата електроенергия, ''безбожно'' високите заплати на работещите в сферата или пък акцизите са ни по-високи от на останалите страни членки, а може би качеството е екстра...?! Че щом е така що пък да не си купуваме горива от друго място, а тези да изнасят за някъде. И имат ли изобщо някакъв износ и ако не изнасят, тогава защо? Сякаш доста неясни неща има. Тези неща не важат само за горивата ами и за други неща. Някой има интерес да е така и така ще бъде. Колкото и да ритаме ще си останем в краката на другите.
Всичко идва от политиците , щото така са се нагъзили , че дупенцата им лъсват от 3000 километра , че даже и повече щом и в Америка ги виждат.
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #131 -: Април 29, 2011, 12:44:14 am »
Те че няма да намалят цената, няма, това ясно. Ама поне да се обосноват защо цените на горивата в България са толкова високи. В момента излиза, че за да се произведе един литър бензин  тук е по-скъпо от колкото да се произведе в друга държава членка на ЕС. Кое увеличава разходите толкова? Скъпата електроенергия, ''безбожно'' високите заплати на работещите в сферата или пък акцизите са ни по-високи от на останалите страни членки, а може би качеството е екстра...?! Че щом е така що пък да не си купуваме горива от друго място, а тези да изнасят за някъде. И имат ли изобщо някакъв износ и ако не изнасят, тогава защо? Сякаш доста неясни неща има. Тези неща не важат само за горивата ами и за други неща. Някой има интерес да е така и така ще бъде. Колкото и да ритаме ще си останем в краката на другите.

Ние бензин НЕ произвеждаме, а внасяме /разликата е огромна/. Енергийна мафия, неизгодни договори заради големи комисионни.

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #132 -: Април 29, 2011, 01:20:05 am »
Внасяме петрол, от който правим горива и други петролни продукти. Малко са тези държави, които задоволяват нуждите си със собствен добив на петрол. Държавата е продадена отдавна, а ние сме продадени заедно с нея.
The pain is my best friend.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #133 -: Април 29, 2011, 01:59:42 am »
Внасяме петрол, от който правим горива и други петролни продукти. Малко са тези държави, които задоволяват нуждите си със собствен добив на петрол. Държавата е продадена отдавна, а ние сме продадени заедно с нея.

Така казано е по-добре определено, но държавата и да не е продадена /а тя е/ , пак нямаше да е силна на петролния пазар от който зависи в повечето случай цената на петролните продукти, но това не значи, че липсата на регулаторен орган и/или неговото бездействие е оправдано.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #134 -: Април 29, 2011, 02:05:10 am »
В момента на всяко лапе и всеки нищо неразбиращ тийнейджър любимите му футболисти са или Меси или Кристиано Роналдо. Абсолютно измислен червен картон за  " опасна игра " на Пепе. Точно така се получи и първият гол на Меси, засече топката от позицията точно където трябваше и щеше да е Пепе. Вторият гол си беше по скоро пародия на защита от колкото " невероятен ". Премина защитата без нито 1 финт или залъгващо движение а просто си се разходи на скорост. Не съм фен нито на Барселона нито на Реал мадрид, но това вчера беше един от най-скучните мачове които съм гледал. Муриньо игра целия мач глуха дефанзива, и се прецака тотално защото няма как да се защитаваш 90 минути срещу отбор като барселона и да не получиш гол. Очаквам пак да ги одерат 5 : 0 на реванша хахаха и направо да разформират Реал Мадрид. от 2001 не са печелили ШЛ и винаги отпадат на осмина финал от Олимпик Лион хахаха, тая година не знам как преминаха тая фаза.

Ехехехе дам, Реалецо на пук на претенциите си и гръмката селекция за маса пари играе като Малага при гостуване, тотален страх и после оправдания. Не го разбирам Муриньо, едно е първия ти мач да е завършил 3:1 и после да забъркаш бетона, а съвсем друго да домакинстваш така и да си с манталитета и историята и парите и т.н на Реал Мадрид.