Автор Тема: allyta v bg ta :) :)  (Прочетена 34284 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tekil@

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 2
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #60 -: Май 03, 2010, 05:27:47 pm »
Аз пък се радвам че аллитата зеха да се оядат и да проявяват съпротива по време на БГ-тата . По рано хич небеше интересно влизаш с мисълта че вече си победил и нямаше никаква тръпка за игра . Давайте хранете се аллита да става по интересно и за нас и за вас тва е моята препоръка  :fun:

Неактивен Blackr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 186
  • EVO Karma: -34
  • Еvo Helper
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #61 -: Май 03, 2010, 08:52:02 pm »
Хордите винаги са били по силни от алианса... не само в ево а на сякаде дето съм играл е било така... най лесно е да почнеш хорда и ае.. ще се облечеш за нула време... елате алианси да играете да видите как е... вие мрънкате че не ви пуска БГ-та и чакате с часове? Да ама кат почне БГ-то в повечето случаи ни биете ! Тоест кат почне бг-то поне зивате някво хонор и т.н. а ние с извинение зимаме един .!. Отделно че хордата е с каде каде по голяма популация от алианса


Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #62 -: Май 03, 2010, 09:43:07 pm »
Хордите винаги са били по силни от алианса... не само в ево а на сякаде дето съм играл е било така... най лесно е да почнеш хорда и ае.. ще се облечеш за нула време... елате алианси да играете да видите как е... вие мрънкате че не ви пуска БГ-та и чакате с часове? Да ама кат почне БГ-то в повечето случаи ни биете ! Тоест кат почне бг-то поне зивате някво хонор и т.н. а ние с извинение зимаме един .!. Отделно че хордата е с каде каде по голяма популация от алианса
Много преди да почнете да играете в този сървър съюзниците бяха 2-3 пъти повече от ордата. Имаше много хора с итеми и доста пвп настроени играчи, но пак падаха. След това започна обрата както е известно никои не обича да губи и започнаха да имигрират при ордата.
 Healzi говоря за още преди 2.4.2.......
« Последна редакция: Май 04, 2010, 12:13:12 am от Ballista »

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #63 -: Май 03, 2010, 10:39:44 pm »
Много преди да почнете да играете в този сървър съюзниците бяха 2-3 пъти повече от ордата. Имаше много хора с итеми и доста пвп настроени играчи, но пак падаха. След това започна обрата както е известно никои не обича да губи и започнаха да имигрират при ордата.
Така е още от 3.0.9. Де да можех да мигрирам алианс....

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #64 -: Май 04, 2010, 11:45:03 am »
Положението при алианса е наистина зле  :no: аз съм ПвЕ играч и рядко влизам във ВсГ ,но вчера бях няколко игри и разликата наистина е огромна  :down: трябва да се направи нещо по-въпроса,защото скоро и батълграуна ще умре което ще е пагубно за сървъра като цяло  :arrowr:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #65 -: Май 04, 2010, 11:53:10 am »
Миналото лято (когато играех с Darkpassion Fereal и започнах да обличам Gabriella) изкарах 10к кила за месец и малко.
Алиансите влизаха и биеха за отрицателно време.Това беше около месец и полувина.(Xeron играеше с Lee още).Победи започнахте да имате когато играчите от Imperium си правеха райд , след това се появиха и Krowow (които също бяха повечето хорди) и от тогава си тръгна така ..

Неактивен devistator1

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 66
  • EVO Karma: 26
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #66 -: Май 04, 2010, 12:40:13 pm »
Миналото лято (когато играех с Darkpassion Fereal и започнах да обличам Gabriella) изкарах 10к кила за месец и малко.
Алиансите влизаха и биеха за отрицателно време.Това беше около месец и полувина.(Xeron играеше с Lee още).Победи започнахте да имате когато играчите от Imperium си правеха райд , след това се появиха и Krowow (които също бяха повечето хорди) и от тогава си тръгна така ..

Не си прав, ама изобщо не си прав, Lee играе И с Xeron от тбц-то. А що се отнася до алианса, те задобряха именно с идването на новите играчи от другите сървери и не, не казвам че старите играчи от алианса са били слаби, напротив те все още са основата на всяко едно бг и като добавим, че от наша страна стана тотална торшия и получаваме победи и за алианса в което няма нищо лошо разбира се, но като цяло в бг-тата от както ги има в този сървар ордата е била по силна. Коментари от сорта на 3.0.9 са безпочвени, сървара е бая преди Wotlk-to на бял свят.

Неактивен pemmpty

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 213
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #67 -: Май 04, 2010, 01:18:58 pm »
Глупости, точно с хора от krowow, нивото по БГ-тата  се вдигна много. Почти, целият ни гилд се премести тук - Аз, Herisaiya, Fellissa, Holysht, Chaoswizard... Petolina т.н. Плус още доста други, които дойдоха преди нас и отдруги гилдии.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #68 -: Май 04, 2010, 01:25:54 pm »
Глупости, точно с хора от krowow, нивото по БГ-тата  се вдигна много. Почти, целият ни гилд се премести тук - Аз, Herisaiya, Fellissa, Holysht, Chaoswizard... Petolina т.н. Плус още доста други, които дойдоха преди нас и отдруги гилдии.

Доста интересен факт, коментираш неща които не си видял, не си и присъствал за да видиш, но иначе всичко ти е ясно. Много знаете какво е било преди вас та да даваш компетентно мнение. Хора като Starin, Lightknight, Forzen, Lost и т.н до ден днешен ви измъкват бг-тата и това че даден гилд се бил преместил не значи нищо друго освен, че се е преместил.

П.с: Е такива типове ме радват много, какво мислиш, че преди вас не е имало сървар или е имало, но само една фракция? И като сте дошли сте си играли на Прометей и хората? Както вече споменах и преди е имало бг-та и за да съм честен ще кажа, че бяха бая равностойни.
« Последна редакция: Май 04, 2010, 01:32:44 pm от devistator »

Неактивен Blackr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 186
  • EVO Karma: -34
  • Еvo Helper
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #69 -: Май 04, 2010, 04:34:34 pm »
Хордата винаги е била по силна в WSG и по многобройна като фракция... както е сега ! Пак казвам ! Играл съм в много сървари.. хордата винаги е била по силна от алианса... дори и във Fun сърварите..  :-?

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #70 -: Май 04, 2010, 05:02:38 pm »
Хордата винаги е била по силна в WSG и по многобройна като фракция... както е сега ! Пак казвам ! Играл съм в много сървари.. хордата винаги е била по силна от алианса... дори и във Fun сърварите..  :-?

Скоро влизал ли си в Нептулон? В Alpha WoW ? Ако не си пусни си 1 trial за Нептулон и сравни кои са повече... За алфа уоуа няма да коментирам да не стане реклама...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #71 -: Май 04, 2010, 05:45:08 pm »
В алфата бг-тата ги печелят почти винаги алиансите..това е..
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #72 -: Май 04, 2010, 07:52:08 pm »
Да не кажа целият но почти целият krowow се премести в ево след разпадането му, и точно това вдигна популацията на сървъра. Ако Krowow не се беше разпаднал едва ли щеше да има времена в евото когато се чакаше по 1 час на опашка за да влезеш. Не приемайте това като един вид изтъкване че krowow е по-добрият сървър, това са просто факти
Tова че сте дошли 50-80 човека от  krowow и бъгнахте всичко възможно, а и тези които още играете не сте се спряли с бъговете какво да го коментирам. Вдигнали сте популацията голяма работа. Още преди да разберете, че Ево съществува тук се правеше доста пвп макар и да не беше по Бг-тата редовно се биехме и то много хора на 1 място. Това че се чакаше на опашкак какво значи според теб ? За мен значеше само 1 от тези 300-350 човека вътре 80% бъгват за да могат да се правят на добри нищо повече. Казвам съм много пъти може и да бяхме 100 човека, но поне знаехме кои как играе и беше забавно. С вашето идване и бъгване целия сървър замря !  :down: ( после що нямало бг-та и алитата били слаби, защото има хора които се опитват да си спечелят предметите чесно... това е отговора )

Неактивен devistator1

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 66
  • EVO Karma: 26
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #73 -: Май 04, 2010, 09:58:52 pm »
Аха значи всеки който е дошъл тук от Кроуоу е бъгър така ли ? Как може да кажеш, че сървъра замря е чоек я са огледай малко, като ти е толкоа яко да играеш с 50 човека отивай в Кроуоу сега. Говориш глупости чоек и мога да те уверя, че много повече от 80 човека дойдоха.Освен тия 80 колко други дойдоха да играят защото техни приятели започнаха да играят тука. За да ти е забавно в която и да е игра ти трябва да я играеш с приятни хора "пичове" и приятели, кофти е, че тва тука вече  го няма и останаха само заядливи скапаняци които се тварят на най-малкото нещо и мутреят от компютъра, но все пак за тва има интернет, за да могат и слабите да се изкажат и да помутреят. Не изкачай с такиа твърдения, че цяла група хора от друг сървър са го осрали и всички са гадни bug abuseri. Има си отделни индивиди които правят тва и всички си ги знаем кои са ( или поне повечето ги знаем ) ае peace  :-) :woot:

Е хубаво изсипаха се и колко се задържаха повечето? Защото на мен ми се струва не особено достатачно, но за сметка на това хора които играха тук има-няма 2 месеца натрупаха по 300 постта на калпак. Честно казано популацията не е дело само на кроуоу, както си я преписвате, дойдоха от доста други сервери. Паралено с преселението и пропорцията на бъгването се покачи, иначе да и от вас има пичове и бая точни хора които са заслужили моето уважение, само че ние бяхме поразчистили /ние ние...образно казано...админите разбира се/ малко къщурката от смешници и бъгери. Ае верно peace mo-fo

Неактивен pemmpty

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 213
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #74 -: Май 05, 2010, 02:11:56 am »
Само ми е чудно къде прочетохте, че същесвтуването на ево се дължи ЕДИНСТВЕНО НА кроуоу. Хайде да не преувеличаваме нещата и незнайно защо някои се правят на  мно огзасегнати.

Разпадането на други сървари и идването им тук не е нещо ПАРАНОРМАЛНО. Тук е имало и ще има ядро, което си е утвъдено - "стари играчи" и това никой не го отрича...От лична позиция, мога да кажа, че с почти всички см се сдърпвал, но и сме си писали да правим нещо заедно - било това БГ или раид за някъде.

А що се отнася за бъгването - тва пък от къде го измислихте :doh: Признавам заради хора от др сървъри е бъгав конфиграта, инвизивилитито, даден дайли куест и най-вече заметресението в Хаити...

Честно казано преди да дойда питах един приятел как е положението тук с БГ-тата и той каза "има но много лесен начин за набавяне а хонор  - гриндене на шардове" , знаете как и къде. Практияка, която отсъстваще в кроуоу, за сметка на нещо друго...

Все едно, всеки сървър има свойте особености и играчите се нагласят спопред тях.... Be fun  :clover: