Автор Тема: [quest][13166] The Battle For The Ebon Hold  (Прочетена 2410 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Avytoholl

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 2
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Avytoholl
[quest][13166] The Battle For The Ebon Hold
« -: Декември 03, 2013, 12:11:09 am »
Здравейте,

имам проблем с куеста The Battle For The Ebon Hold (http://wotlk.openwow.com/quest=13166). Босът Patchwerk (http://wotlk.openwow.com/npc=31099) не може да бъде убит. При всяка атака ми изписва EVADE и въобще не мога да го ударя. Няколкото DK, които също би тябвало да участват в сражението са неактивни, както и някои Scourge-ове. Опитах да прескоча този куест и да използвам портала до SW, но не ми позволи. Сега не мога да продължа...

Допълнение:

След около 15 опита (включващи отказване на куеста и релогване) успях да убия Patchwerk. Тези, които сега започват DK сигурно вече са забелязали някои нововъведения в мисиите срещу Scarlet Crusade. Abomination-ите имат добавено умение - да влачат героя ви с вериги, при това по няколко наведнъж. Оставете да ви завлекат възможно най-далеч спрямо портала за горния етаж. Ако привлечете Patchwerk, опитайте се да се доберете до централния кръг и там да го убиете. При мен поне се получи.

Проблемът явно не е само в този куест, а в самият DK клас като цяло. Следващият куест също не проработи правилно. Говорих с краля в SW и ми изписа, че вече репутациятя вече е достигнала honored, но всички NPC-та в града продължават да са враждебни и не мога да взимам и връщам куестове.
« Последна редакция: Декември 03, 2013, 09:35:10 pm от Avytoholl »

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: [quest][13166] The Battle For The Ebon Hold
« Отговор #1 -: Декември 03, 2013, 09:47:15 pm »
Влез в инстанцията и ще ти се оправи проблемът с репутацията.
А това, което ти се е случило с Пач-а, е проблем в evade системата.
« Последна редакция: Декември 03, 2013, 09:50:10 pm от untaught »


Неактивен Avytoholl

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 2
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Avytoholl
Re: [quest][13166] The Battle For The Ebon Hold
« Отговор #2 -: Декември 03, 2013, 10:20:43 pm »
Благодаря, успях да го оправя.
« Последна редакция: Декември 04, 2013, 12:16:59 am от Avytoholl »