Автор Тема: [FIXED]Hand of Salvation vs Stealth  (Прочетена 5469 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен azlk

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 249
  • EVO Karma: 7
Re:Hand of Salvation vs Stealth
« Отговор #15 -: Октомври 16, 2009, 10:22:41 am »
Това изказване вече ме довърши...може направо да си изтрием героите да не се мъчим ако искаш.

 И да мрънкаме и да не мрънкаме все тая (имам и роуг на малък левел) , всичко зависи от Мангос.
Играта все пак има за цел да доставя удоволствие и ако ти прави кеф да мреш действай , а ако не мреш за какво ревеш (с цел рима е , а не че наистина ревеш ). Че е бъг стана ясно , но както всички знаем всичко е в Техните ръце (Мангос).
Идеята ми беше , че има и друго освен ПвП-то и може да се оползотвори времето с него.
Несъм искал да засегна никой ,а просто изказах мнение по темата (Алеин вече даде отговор по въпроса дали ще се забрани или не).

Без лоши чувства  , всички играем играта за да се забавляваме.


Едит : Ей това ("всичко е в Техните ръце") като си го прочетох се сетих за Капитан Планета (анимациика от близкото минало , която повечето тук надали помнят ) :)
« Последна редакция: Октомври 16, 2009, 10:30:32 am от azlk »
Любопитко  :)

Неактивен pun4o

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Hand of Salvation vs Stealth
« Отговор #16 -: Октомври 16, 2009, 10:46:23 am »
Прави ми кеф да убивам други класове пълни с бъгове в техен плюс, с доста "скопен" за момента клас :fun:
Разбира се не винаги се получава :clover:

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re:Hand of Salvation vs Stealth
« Отговор #17 -: Октомври 16, 2009, 10:52:54 am »
azkl, това за PvPто което казваш не е много хубаво, защото всеки иска определен вид игра и всеки трябва да има право на избор с какво да може да играе и да е равен с останалите, за да е по-интересно, а паладините вече много +чета получиха от към бъгове и това не е много хубаво. представи си, че теб някой те накара да играеш задъжлително кастър (както ни караха преди едни зевзеци заради пръстена с 1000 защита :freak: :doh:), е не е ли глупаво от тяхна страна заради една глупост да накарат 2/3 от класовете да се изключат като останат само тези, които трошът всичко с магии :confused: (тук изключвам друида, защото той се причислява към месето и кастърите)

сам прецени до колко е приятно заради 1 бъг на 1 клас друг един цял клас да се изключи от всичките тия неща, нищо че с него стават едни от най-интересните битки заради голямата им продулжителност :doh:

Неактивен Elizza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Re:Hand of Salvation vs Stealth
« Отговор #18 -: Октомври 16, 2009, 11:09:23 am »
Аз не мога да разбера играете играта, хубаво.
Защо не я играете по-правилата?
Защо се възползват така от този бъг?
В правилата на EVO.BG пише съвсем ясно, всякаква злоупотреба или използването на бъг за ваша изгода се наказва...
Правилата не са ли за това, когато почнах тук това беше 1во-то нещо което прочетох и сега кво стана развих герой,  облякох го, дигнах професия и в даден момент се появява някакъв (Yeste) и ми разваля труда не само моя, а на всички....

Аз съм сигурен, че с 1 забрана на Alien никой няма да смее да го прави.
Мангос може да не го оправят скоро този бъг го имаше и в WowSvoge и още го има и те са към Мангос.
И знаете ли какво стана с сървъра?
Влезте в саита и вижте сами 30-40 хора Alliance/Horda 1-80  :unsure:
Тази магия не е като HEX на шамана тя не служи за pVp може да не се използва. :confused:
Най-далеч достига онзи, който не знае на къде е тръгнал.
Zuben Night Elf rogue (80).
Elizza  BLood Elf Mage (80).

Неактивен azlk

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 249
  • EVO Karma: 7
Re:Hand of Salvation vs Stealth
« Отговор #19 -: Октомври 16, 2009, 12:25:28 pm »
 Elizza , Bl1zAlkA7a , pun4o

Разбирам ви напълно , но докато има хлапета(и не само) които да го ползват този бъг за съжаление ще трябва да търпим. Алеин го беше писал някаде тук , че неможе да напише правило за всяка "шитня" (ако не греша) , която можем да измислим. Просто нещата опират до начина на мислене на хората които го ползват(за лоши цели разбирасе). Аз лично имам и паладин 80 лвл , но още докато работеха 3-те балона  не съм ги пускал когато се бия с някой (може да съм ги пускал , но преди да разбера че не е редно). Старая се да не се възползвам от бъгове за моя изгода. Ако Алеин реши да забрани използването на бъга в ПвП ще най-добре за всички.

Извинявам се ако съм засегнал някой с постовете си (не е било преднамерено) .
Любопитко  :)

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:Hand of Salvation vs Stealth
« Отговор #20 -: Октомври 16, 2009, 01:15:40 pm »
Аз не знам защо искате специално правило, в правилата си е написано, че съзнателното ползване на бъг е забранено пускайте ги като нарушители, Alein да мисли как ще ги наказва. Все пак бъга си е бъг.

Неактивен Elizza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Re:Hand of Salvation vs Stealth
« Отговор #21 -: Октомври 16, 2009, 01:19:16 pm »
Elizza , Bl1zAlkA7a , pun4o

Разбирам ви напълно , но докато има хлапета(и не само) които да го ползват този бъг за съжаление ще трябва да търпим. Алеин го беше писал някаде тук , че неможе да напише правило за всяка "шитня" (ако не греша) , която можем да измислим. Просто нещата опират до начина на мислене на хората които го ползват(за лоши цели разбирасе). Аз лично имам и паладин 80 лвл , но още докато работеха 3-те балона  не съм ги пускал когато се бия с някой (може да съм ги пускал , но преди да разбера че не е редно). Старая се да не се възползвам от бъгове за моя изгода. Ако Алеин реши да забрани използването на бъга в ПвП ще най-добре за всички.

Извинявам се ако съм засегнал някой с постовете си (не е било преднамерено) .

Да бяха всички като теб.  :up:
Най-далеч достига онзи, който не знае на къде е тръгнал.
Zuben Night Elf rogue (80).
Elizza  BLood Elf Mage (80).

Неактивен yeste

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Hand of Salvation vs Stealth
« Отговор #22 -: Октомври 16, 2009, 09:51:57 pm »
Я се кротнете малко бе "големци" , срещу вас не ми се налага дори да я ползвам , облякъл си се и аз ти развалям кефа? Не ме карайте да се смея , влязал си в БГ и ми гледаш това , че съм те изкарал от стеалт с магия която дори не я каствам на теб , замисли се малко колко абсурдно звучи искането ти , аз лично спирам да я използвам понеже не съм някое 15 годишно мрънкало.

ПП.Как разбра , че си избивам комплексите с пускането на Hand of salvation?
Последно нещо , в тая тема ти изкарваш мен виновен , мен и само мен , все 1 аз съм ти иззел имуществото , замисляш ли се колко алианси също използват тоя бъг , ами хорди , ти един вид искаш всички паладини да бъдат Баннати , аз си казвам , че спирам всякъкав каст на тази магия , но просто няма как да искаш тя да бъде спряна.
« Последна редакция: Октомври 16, 2009, 09:58:37 pm от yeste »

Неактивен pun4o

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Hand of Salvation vs Stealth
« Отговор #23 -: Октомври 16, 2009, 10:35:30 pm »
Я се кротнете малко бе "големци" , срещу вас не ми се налага дори да я ползвам , облякъл си се и аз ти развалям кефа? Не ме карайте да се смея , влязал си в БГ и ми гледаш това , че съм те изкарал от стеалт с магия която дори не я каствам на теб , замисли се малко колко абсурдно звучи искането ти , аз лично спирам да я използвам понеже не съм някое 15 годишно мрънкало.

ПП.Как разбра , че си избивам комплексите с пускането на Hand of salvation?
Последно нещо , в тая тема ти изкарваш мен виновен , мен и само мен , все 1 аз съм ти иззел имуществото , замисляш ли се колко алианси също използват тоя бъг , ами хорди , ти един вид искаш всички паладини да бъдат Баннати , аз си казвам , че спирам всякъкав каст на тази магия , но просто няма как да искаш тя да бъде спряна.
Магията няма значение на кой се каства и има много голям обхват на действие. В малък battleground като WSG, кастната в някое меле докато може някой стелтър да избяга ще са го убили сто пъти.
Дано и други последват примера ти и прекратят използването й.

Неактивен yeste

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Hand of Salvation vs Stealth
« Отговор #24 -: Октомври 16, 2009, 10:35:45 pm »
Я пак си помисли как точно ми го каза това , май имаше поздрави за майка ми , ако ми го беше казал като нормално същество може би щях и да ти се извиня.

Неактивен Elizza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Re:Hand of Salvation vs Stealth
« Отговор #25 -: Октомври 17, 2009, 01:38:42 am »
Я пак си помисли как точно ми го каза това , май имаше поздрави за майка ми , ако ми го беше казал като нормално същество може би щях и да ти се извиня.

Хаха ти просто даже не си и за подигравка...
Не си спомниям да съм искал бан  :-?
Най-далеч достига онзи, който не знае на къде е тръгнал.
Zuben Night Elf rogue (80).
Elizza  BLood Elf Mage (80).

Неактивен yeste

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Hand of Salvation vs Stealth
« Отговор #26 -: Октомври 17, 2009, 10:35:14 am »
Глупости 200 повтаряния , след араната започна с фразата тоя Hand of Salvation можеш да си го завреш ....... , признавам си , че е нечестно да се използва и затова спирам употребата му , но мислете малко преди да говорите щуротий. Елиззе теб дори няма да те коментирам , не си струва.(Казах , че няма да използвам вече тази магия , опитайте се да спрете другите 99% паладини да не я ползват)
« Последна редакция: Октомври 17, 2009, 11:33:00 am от yeste »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Hand of Salvation vs Stealth
« Отговор #27 -: Октомври 19, 2009, 01:13:07 pm »
update character_spell set disabled=1 where spell=1038;
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database