Автор Тема: Бихте ли използвали принтиране с невидимо мастило?  (Прочетена 10637 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
То се видя, какво се случва, когато не ползваш десетки спел чекове и не пишеш дадено мнение... поне 30 минути.
Освен, че си тъп и неграмотен, очевидно си и едно тъжно момченце :(

 Аз ти казах и преди, гледай си семейната драма и смешното семейство в което грухтиш, а след това обърни внимание на мижавата си душица, която не е нищо друго освен малка купчинка с тор, а на последно място е дебелото мазно телце, което плаче за детоксикация и чак тогава давай оценки от малката схлупена къщурка край гората. Тотално прост, комплексиран, дебел, мазен селтак, който прекарва нощите си по корем.....под баща си.
 Честит 1048 празен пост!

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Не, ти, сериозно ли си толкова ментално неуравновесен, та ги драскаш тези неща? Не ми отговаряй - пъхай главата във възможно най - студената вода и почивай, за да не прегрееш. След което потърси даскалица по БЕЛ, понеже сеира с теб е винаги гарантиран, "найстина"!
Какви ли не олигофрени съм срещал, ама ти ще ми влезнеш в топ 3. Ебаси дървото, братче.

П.П. Стига ти толкова храна... за сега. :clover:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Не, ти, сериозно ли си толкова ментално неуравновесен, та ги драскаш тези неща? Не ми отговаряй - пъхай главата във възможно най - студената вода и почивай, за да не прегрееш. След което потърси даскалица по БЕЛ, понеже сеира с теб е винаги гарантиран, "найстина"!
Какви ли не олигофрени съм срещал, ама ти ще ми влезнеш в топ 3. Ебаси дървото, братче.

П.П. Стига ти толкова храна... за сега. :clover:

Добре го прикриваш, но не ти се получава, нали прасчо. Кофти семейна среда и едно дебело детенце с баща с който не комуникира нормално, а това поражда Голямата нужда да бълва тор от мижавата си душица. Смешното ти съзнание е , като обществена тоалетна и държиш да ни го покажеш с всеки некадърен пост.

Пс: Отиди на психиатър да ти лекува семейните проблеми, а не си показвай помията тук.

Пс 2: Така и така тук никой не те харесва и не играеш в сървъра, що не ни спасиш от духовната си нищета?

Пс 3: Честит 1049 празен пост!

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron

Пс 2: Така и така тук никой не те харесва и не играеш в сървъра, що не ни спасиш от духовната си нищета?


+1
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Преписвайте,лошо няма,но моля Ви се след това не се появавайте при Кошлуков,Кулезич и разни подобни журналистически подлоги,да се оплаквате как лекар е ампутирал ръка до рамото,заради пукната фаланга.Дали се учат ненужни неща,нямам знания,защото не съм възпитаник на българската образователна система(брей,три думи с повече от 6 знака поред-рекорд),но все си мисля,че трябва да си компетентен в сферата,която си избрал,а не да разчиташ на странични средства.Лафа-"И другите го правят и ще имат по-добър резултат/успех от мен",е невалиден според мен,защото ти ако си учил,няма как да се провалиш(изключваме нервните сривове естествено).

пп:А,ако някой толкова му пречи,че друг преписва,винаги може да сигнализира на квестора/отговорника за изпита.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Най - лесно е да кажеш " ба , ква е тая глупост , аз ше преписвам , щото нема да ми требва тва " , да ама все пак професионалистът трябва да има висока обща култура , поне в сферата в която бачка . Пък и не е сигурно , че ше си намерите работа точно по специалноста , която сте завършили . Така че , вместо да тарикатеете на дребно , хванете и по учете малко , щото утре не се знае къде, какво и как .

Иначе що се отнася до повечето уч. програми във ВУЗ-овете , не бих казал че са излишни , по - скоро остаряли .

Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Иво, не ми прочете моя пост и половината го написа и ти същото, явно великите умове мислим еднакво.  :freak:  А с другата твоя половина съм съгласен.

Аз какво да кажа, че съм учил всякакви глупости по мехатроника, роботика, като в България най-много от всичко, което да знам, да реализирам ученото, за да направя един чайник, който да ми сипва кафе с гласова команда. Другото е ненужно, но все пак както казах и по-рано, а както и Иво каза - един специалист не трябва да знае само това, което му трябва, поне в неговата област трябва да е разбирач. Слушал съм колеги, които като им обясня някаква нова технология и се чудят как е възможно това, а то преди години беше много прочуто в университетите, искаха да го правят за дипломна работа по мехатроника/роботика, но беше неосъществимо тогава. Учат се стари неща, които вече излизат от употреба, но все пак, за да се предава материал от последните години, а не от 20-30 години, трябва и преподавателите да го разбират и да имат практика, за да диктуват теория, а при нас толкова бързо няма как да се случи.
« Последна редакция: Юни 19, 2013, 08:06:07 pm от Abken »

Неактивен maniak23

  • Knight
  • *
  • Публикации: 41
  • EVO Karma: -5
  • wow user
За такова животно по темата не сам чувал,продават се шишенца с uv мастило за печати, но чак за принтиране с мастилено-струен принтер не съм чул.
Относно образованието - макар че се отклонявате от темата - има си плюсове
аз сам за чуждестрано дипломиране защото се учи със различни хора, имам един приател завърши във франция висшето си образование - и неговото впечатление е че е учил със 19 националности и всеки те учи на неговата култура и ти попиваш знания от него,почваш да мислиш глобално а не като нас само за района :)