Автор Тема: Нов бъг - нови абюсъри - Нарушение  (Прочетена 6314 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Нов бъг - нови абюсъри - Нарушение
« Отговор #15 -: Септември 09, 2009, 10:42:27 pm »
Борис като умре си седи и чака   :devil: И друго горе снимките са от 1вия БГ.После говорих за други.Снимал съм ги всичките, ако алеин поиска ще му постна всичко  :excl: :excl:

Неактивен ozzi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 144
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:Нов бъг - нови абюсъри - Нарушение
« Отговор #16 -: Септември 09, 2009, 11:16:08 pm »
Борис като умре си седи и чака   :devil: И друго горе снимките са от 1вия БГ.После говорих за други.Снимал съм ги всичките, ако алеин поиска ще му постна всичко  :excl: :excl:

Ей орева форума. Да случва се този бъг и единствено играча може да напише .st за да се оправи. След, което 15 мин няма WSG. Бъга е факт ама ти като снима толкова не успя ли да снимаш поне едно али или все на хордите се случва?

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Нов бъг - нови абюсъри - Нарушение
« Отговор #17 -: Септември 10, 2009, 12:10:26 am »
Трудно ще има наказани, защото ти не можеш да го "използваш" този бъг, не е като да мамиш по някакъв начин, ти дефакто умираш, няма как да ти се забрани да умираш.

Неактивен mclaud

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Нов бъг - нови абюсъри - Нарушение
« Отговор #18 -: Септември 10, 2009, 12:51:01 am »
Бъг е, но теб те бъгват и все едно си умрял и може да лекуваш само..2-3пъти и аз така бях по БГ ,решението нее .st , а е лог и отново си в Бг-то като духче и се взимаш :)

Неактивен Amethyst

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 61
  • EVO Karma: -3
  • I'm gone
Re:Нов бъг - нови абюсъри - Нарушение
« Отговор #19 -: Септември 10, 2009, 12:58:39 am »
Днес в Накс едното ни ДК се бъгна по същия начин пред Глут :freak: от цялото меле не можах да вида какво точно стана но си седеше на 131 хп пред боса без да можем да го хелваме и така нататък и боса не го нападаше :freak: Явно не е само на БГ, арени и тн
Bones in the water and dust in my lungs, absorbing archaic like a sponge.The ultimate way is the way you control, but can you stay if you detach your soul.Bury the present and squeeze out the past, the ones you endear to never last.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Нов бъг - нови абюсъри - Нарушение
« Отговор #20 -: Септември 10, 2009, 10:08:21 am »
Ок някой от тези герои които са се бъгвали могат ли да го заснемат с фрапс-а за да мога да го покажа.
На снимките не се вижда нищо особенно.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Mincho

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 155
  • EVO Karma: 13
  • Seek & Destroy
Re:Нов бъг - нови абюсъри - Нарушение
« Отговор #21 -: Септември 10, 2009, 10:21:04 am »
Днес се случи и на дуел.

П.П. Ето още един, възползвал се от бъга:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Нов бъг - нови абюсъри - Нарушение
« Отговор #22 -: Септември 10, 2009, 11:25:52 am »
Ок някой от тези герои които са се бъгвали могат ли да го заснемат с фрапс-а за да мога да го покажа.
На снимките не се вижда нищо особенно.
качвам санимките на които се вижда как бъгнати герои, се опитват да се възползват от това че са безсмъртни (кастват).Няма как да заснема маговете като слагат Слоу или полиморф просто защото е мн бърз каста или няма такъв ;] .
ПП:Наистина са само хорди, извинете ме но алианси на мене не ми кастят, снимайте ги вие и ги качете  :cap:
На първата се вижда как този хийлва съотборниците си докато се е бъгнал и не можем да го спрем :)
На втората се вижда как ДРУГ прийст пак хийлва съотборниците си докато е така.
На третата се вижда как тоя ми каства магия по този начин, но най-неприятното е да хийлват и да те праят на овца  :clover:

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Нов бъг - нови абюсъри - Нарушение
« Отговор #23 -: Септември 10, 2009, 11:53:33 am »
На снимките се вижда само как кастват. Това и аз го мога с ловеца... Покажи комбат лога или когато си му запратил магия, тя да не го удари ...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен dganov

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Нов бъг - нови абюсъри - Нарушение
« Отговор #24 -: Септември 10, 2009, 12:07:04 pm »
Хубаво си качил снимките на хордето, но не виждам снимките на Траволта и останлите от алианса, които го правиха. Да, има го бъга и е в два варианта. Или те оставя на 50 хп и кастваш, но не нанасяш щети или оставаш на 1500 хп, но може да ходиш и да нанасяш щети. Не знам кога ще седнете да си направите снимки и на собствената простота.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Нов бъг - нови абюсъри - Нарушение
« Отговор #25 -: Септември 10, 2009, 01:19:21 pm »
Снимай и ще ти повярвам.
А относно горния коментар, мислиш ли че ще ми стоят на 200 и аз няма да ги убия с 1 магия !? Ама много гадно се измъквате значи, вярно не съм снимал комбат лога ама това съвсем сега да ми казваш, че го снимам щото ми е кеф ....

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Нов бъг - нови абюсъри - Нарушение
« Отговор #26 -: Септември 10, 2009, 01:35:15 pm »
Не, не... Далеч си от това което ти казвам.. Казвам ти, че снимките са снимки като снимки ... Снимай когато го удря фростболт и не умира...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен dganov

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Нов бъг - нови абюсъри - Нарушение
« Отговор #27 -: Септември 10, 2009, 02:15:14 pm »
Да стоят, защото средната възраст на играещите уоу е 14 години и половината не знаят какво става, а то просто трябва да логаутнеш и си готов. А за 200 хп съм 100% сигурен, че нищо не правиш, въпреки, че имам съмнения, че успяваш да кастваш някои дебъфове. Като цяло кастваш и ти изписва, че го правиш, но само толкова.

Неактивен Bam

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 90
  • EVO Karma: -7
Re:Нов бъг - нови абюсъри - Нарушение
« Отговор #28 -: Септември 10, 2009, 03:34:23 pm »
този бъг се появи и преди обновяването наи често при играчи които умират много бързо толкова бързо че сървара не го засича и забравя да им каже :D така те хем са умрели хем не са. Случи се на много хора в BG повечето бяха достатъчно печени да си седнат и да си релогнат но естествено имаше и такива които злоупотребиха кои повече кои по малко.

Неактивен cekov1980

  • Knight
  • *
  • Публикации: 9
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Нов бъг - нови абюсъри - Нарушение
« Отговор #29 -: Септември 10, 2009, 04:54:12 pm »
Като се бъгнеш може да кастваш спел,но без ефект тоест не хилваш и не  зимаш кръв и маната не се реген ,като релогнеш се оправя .