Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 233476 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

X-ecutioner

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #15 -: Април 18, 2007, 09:41:27 am »
защо настройките на видеото не могат да се променят. Като рестартирам играта се връщат старите

Защото сигурно си я споделил в програмата за теглене на торенти и не ти позволява да правиш промени... ;-)

fairplay

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #16 -: Април 18, 2007, 05:38:06 pm »
незнайно защо като си пусна играта тя ми излиза като малък прозорец.цъкам да се уголеми,но пак си е прозорец. как мога да го направя на цял екран?

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #17 -: Април 18, 2007, 05:56:33 pm »
незнайно защо като си пусна играта тя ми излиза като малък прозорец.цъкам да се уголеми,но пак си е прозорец. как мога да го направя на цял екран?

Излез от играта,отвори папката WTF (в директорията на играта ти) и я изпразни.После влез да играеш.

Неактивен Immortal

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 5
Re: Въпроси.
« Отговор #18 -: Април 19, 2007, 06:42:48 pm »
До ре ми фа сол ла си до!  :freak:
« Последна редакция: Април 20, 2007, 12:04:46 am от Immortal »
Maiya

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #19 -: Април 19, 2007, 08:13:21 pm »
Според мен най-важният въпрос е.. мога ли да ползвам Spider 61 lvl от Naxx като pet за Hunter-a. На някои сървъри това е забранено само за PVP. ???  :freak: За бъг ли се смята или не, мога ли да го ползвам или не ?  :puppyeyes:

Стани 61 левел пък ще видим :)

Iceman

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #20 -: Април 19, 2007, 10:03:44 pm »
Хора,за какво служдат совите?

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Въпроси.
« Отговор #21 -: Април 20, 2007, 10:22:34 am »
Хора,за какво служдат совите?
окраса ;)

BL1ND`

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #22 -: Април 20, 2007, 03:04:26 pm »
Ае к'во става със сървъра? Защо пише,че няма никакви герои? Нали няма да ги изтриете? Ако това ще стане кажете,че не ми се почва наново,а и не мисля да го правя :(

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #23 -: Април 20, 2007, 06:38:11 pm »
Ае к'во става със сървъра? Защо пише,че няма никакви герои? Нали няма да ги изтриете? Ако това ще стане кажете,че не ми се почва наново,а и не мисля да го правя :(

Аз не мисля да трия нищо.Излезли са подобрения по ядрото на сървъра и скоро ще ги подменим,като се надяваме да не се загуби нищо от рода на акаунти.А и не знам дали сте забелязали сървъра си е в тестов период.Винаги има едно голямо "ако" в този случай.

Nofear

  • Гост
bugna mi se geroq...
« Отговор #24 -: Април 21, 2007, 08:19:42 pm »
Shto mi se bugna geroq?She go opraite li?
Nachi az sum paladin i si izpulqvah questa Tome OF Divinity i kato stignah veche kum kraq(moje vi kraq na questa nz)trqbvashe da zanesa nqkav kamuk na nekvo juje da go resorectna.I otidoh,namerih go,cuknah na nego i mi dade da izbiram mejdu Complete Quest i Cancel,cuknah Complete quest i absolutno nishto ne se sluchi zatova cuknah Cancel s misulta da probvam pak,obache i kato cuknah Cancel pak ne stana nishto,reshih che mie  lagnalo,izlqzoh ot igrata vlqzoh pak,vlqzoh si v accounta,cuknah na heroto dva puti i zapochna da mi zarejda,zaredi dokrai i nishto ne stana,absolutno nishto,izlqzoh i probvah pak,pak nishto ne se poluchi!Napravih novo hero i s nego moga da vlizam v igrata bez problemi,ot drug komputur na priqtel sushto ne moje da se vlezne s paladina!Mole napravete neshto shtoto beshe 18ti level i mi se igrae s nego :(

Blagodarq predvaritelno!

fairplay

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #25 -: Април 21, 2007, 10:46:28 pm »
имам абсолютно същия проблем като Nofear-забива точно при влизането.

Неактивен Immortal

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 5
Re: Въпроси.
« Отговор #26 -: Април 24, 2007, 03:43:21 am »
Споко ве пичове на мене тфа ми става всеки ден, след рестарт на сервера се оправя.. не си трийте героите.. просто почакайте малко.  :freak: До Админа - нагласете сървъра на auto reset през 5 часа.  :freak:
Maiya

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Въпроси.
« Отговор #27 -: Април 24, 2007, 10:51:44 am »
Споко ве пичове на мене тфа ми става всеки ден, след рестарт на сервера се оправя.. не си трийте героите.. просто почакайте малко.  :freak: До Админа - нагласете сървъра на auto reset през 5 часа.  :freak:

??? Целта мисля е да не се рестартира изобщо.
Тази версия която сложих вчера мисля че се държи доста по-стабилно, не е крашвал от както съм го пуснал.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

fairplay

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #28 -: Април 24, 2007, 12:20:59 pm »
някой има ли идея как от Dun Morogh да стигна до Elwyn Forest? джудже 14 левел съм, през Loch Modan не става  :no:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Въпроси.
« Отговор #29 -: Април 24, 2007, 02:34:37 pm »
някой има ли идея как от Dun Morogh да стигна до Elwyn Forest? джудже 14 левел съм, през Loch Modan не става  :no:

Какво не работи в Loch Modan?

До колкото виждам можеш да се върнеш в IronForge и от там до Stormwind а той е до Elwyn Forest
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database