Автор Тема: Псуват ни наред!  (Прочетена 10767 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен borkata2341

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Псуват ни наред!
« -: Април 04, 2013, 02:48:46 pm »
Ето тия са въпросните типове Kardaka (hunter), Wdawd (paladin) спамят и псуват наред. Не, че ми пречи, но ме дразнят..  :down:
http://prikachi.com/images.php?images/666/6086666k.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/667/6086667P.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/668/6086668z.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/671/6086671r.jpg

Неактивен mnogokrasiv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: -1
  • wow user
  • Герой: Taina
Re: Псуват ни наред!
« Отговор #1 -: Април 04, 2013, 02:51:33 pm »
Заслужават някакво наказание според мен.... ама да видим...  :-|

Неактивен BlackLegend

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 157
  • EVO Karma: 20
  • The Calm Before The Storm
Re: Псуват ни наред!
« Отговор #2 -: Април 04, 2013, 06:37:58 pm »
/ignore

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Псуват ни наред!
« Отговор #3 -: Април 04, 2013, 08:33:12 pm »
Ето още един ярък пример, защо по - сериозни хора, не биха дошли да играят тук. Докато се толерира подобно нещо, ни увеличение на популация, ни нищо. А малкия ганьо демонстрира, че си заслужава съдбата да тъне в мизерия и цял живот на 800х600 да "играе".

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен govedar

  • Knight
  • *
  • Публикации: 31
  • EVO Karma: 3
  • evo user
Re: Псуват ни наред!
« Отговор #4 -: Април 05, 2013, 11:50:11 am »
алеине алеине тия ме псуват ;]]]]] Вие вместо да се посмеете, се карате.....

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Псуват ни наред!
« Отговор #5 -: Април 05, 2013, 12:41:17 pm »
Ako в BlizzarD банваха , наказваха всеки ,който псува .....нямаше да има хора  :freak: Хората разумно са измислили функцията /IGNORE. Възползвай се от нея :clover:.
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Псуват ни наред!
« Отговор #6 -: Април 05, 2013, 01:04:39 pm »
Извинявай, ама много умна функция е ignore. Псуват те, на теб не ти изписва, обаче всички го четат. Ignore върши работа само в private чат където можеш да решиш да пишеш ли с някой, някой да ти пише ли, или не.

Неактивен sashky

  • Knight
  • *
  • Публикации: 24
  • EVO Karma: -2
  • wow user
Re: Псуват ни наред!
« Отговор #7 -: Април 05, 2013, 01:31:58 pm »
Извинявай, ама много умна функция е ignore. Псуват те, на теб не ти изписва, обаче всички го четат. Ignore върши работа само в private чат където можеш да решиш да пишеш ли с някой, някой да ти пише ли, или не.
:puppyeyes: и какво ? игнор-а е за хората, които не искат да четат комплексарските работи на другите... или си завсим от това какво ще мислят другите за тебе ? :С Удряш 1 игнор и оставяш пича да си се комплексира :)  :cap:

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Псуват ни наред!
« Отговор #8 -: Април 05, 2013, 02:14:30 pm »
Не е точно така. Не може да се толерира простащината на един играч за сметка на останалите. Съгласен съм с Караконджула, че това няма да доведе до увеличаване на популацията или популярността на сървъра. Няма да говорим за възпитание и т.н.т. Само ще питам - защо си позволява да псува тук, а не отиде например пред районното полицейско и да опита с полицаите? Защото ще го приберат за дребно хулиганство, нарушаване на обществения ред, обида към длъжностни лица .... Че може и да го посъветват в килията.
Възможно ли е да се постави бот който да следи за чистотата на езика - при засичане на определени думи - бан за няколко часа. Така де - един електронен пъдар може да свърши добра работа.

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Псуват ни наред!
« Отговор #9 -: Април 05, 2013, 03:21:10 pm »
Не е точно така. Не може да се толерира простащината на един играч за сметка на останалите. Съгласен съм с Караконджула, че това няма да доведе до увеличаване на популацията или популярността на сървъра. Няма да говорим за възпитание и т.н.т. Само ще питам - защо си позволява да псува тук, а не отиде например пред районното полицейско и да опита с полицаите? Защото ще го приберат за дребно хулиганство, нарушаване на обществения ред, обида към длъжностни лица .... Че може и да го посъветват в килията.
Възможно ли е да се постави бот който да следи за чистотата на езика - при засичане на определени думи - бан за няколко часа. Така де - един електронен пъдар може да свърши добра работа.
Стига се филмира....бан за бращолевене на глупости. Ако искаш се оплачи в полицията ,че са те псували ,дразнили и заплашвали в онлайн игра. Ако имаш късмет ще се отървеш само с "смях на твой гръб". Както в по раннен пост пишеше "Какво ти пука за мнението на другите ,зависим ли си от тяхното мнение ,пука ли ти , в "задника ли ти бъркат" или какво ? "
Това ,че хората ти се качват на главата и успяват да те дразнят си е твой проблем. Това ,че им позволяваш и им се връзваш единствено те превръща в рибка ,която е клъвнала на лайна вместо каквато и да е стръв.
Пий една студена вода,бира,сокче (к'вото там искаш) ,тегли им на ум едни майни И ЗА БОГА ИГНОРЕ ги и да не ти пука -.- .
Taя тема е за триене и при това още от създаването и насам.
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Псуват ни наред!
« Отговор #10 -: Април 05, 2013, 03:51:30 pm »
Сапфироне, не пиши глупости. Пределно ясна ти стана аналогията за която говоря. Питам те теб - защо не напсува келеша в тях майка си в присъствието на баща си, а си позволява тук? Говорим за принципни постановки. Отговора е - защото тук си мисли, че всичко е позволено, че всичко може да е безнаказано. Как беше - играта в сървъра е привилегия, а не право. Да му се радваме на такъв тук ли? Не мисля, че трябва да му се радваме. Да го е написал веднъж ок. Ама да прави проблеми с простотиите си на цял сървър нито е редно, нито трябва да се толерира. В сървъра има хора играещи от години. Заради релакс след работа, лафче с познати... Ти мисля си даже един от тях. Сега остава да ми кажеш, че би помагал на такъв индивид в играта /май бях чел наскоро за подобна идея/, би му давал ресурси и т.н.т. На човек не му пука до едно време. Когато подобно държане се превърне в системно за някой играч, мисля че е редно да се вземат мерки от страна на администрацията. Пак ще питам - може ли да се пусне бот следящ за определени изрази.

Неактивен shanostation

  • Knight
  • *
  • Публикации: 22
  • EVO Karma: -2
  • wow user
Re: Псуват ни наред!
« Отговор #11 -: Април 05, 2013, 04:10:18 pm »
напсувайте ги и вие хахаха

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Псуват ни наред!
« Отговор #12 -: Април 05, 2013, 05:15:13 pm »
Ako в BlizzarD банваха , наказваха всеки ,който псува
Я ми сподели, какъв ти е близардкия опит, понеже, в няколко теми засичам да говориш за офи, все едно си прекарал години там? Имаш ли бегла представа, че там псувните се свеждат до "FO", "GTFO" и "retard". Конкретен пример - в general някакъв такъв, неориентиран, като теб, си беше позволил да обяснява, колко умрял е сървъра, какви смотаняци са играещите в него и това защото го бяха кикнали от гилдията му и никой не искаше да го инвайтне в друга. Резултата беше много репорти и умника получи година бан. 
Друго - ти, малоумен ли си или живееш някъде, където вместо "добър ден:", получаваш поздрав към майка/сестра/леля/стринка?

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Псуват ни наред!
« Отговор #13 -: Април 05, 2013, 07:47:00 pm »
Знакът от бездействието показва на хора като тези, че обществото ни(имам предвид изобщо, а не само за евоуоу обществото тук) няма нищо напротив да получава такова отношение, и че в случаи като тези, би проявило псевдо глухота(един вид избирателен слух) и с това да се чувства имунизирано към простотията им. Такива да си им слагат глобъл мют и да си пишат в скайп със себеподобни.
The pain is my best friend.

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Псуват ни наред!
« Отговор #14 -: Април 05, 2013, 07:58:24 pm »
Evowow е представителна извадка за обществото ни като цяло. Ясно личи що за манталитет притежаваме. Тъжното в случая е, че това нещо се толерира и така се губят всякакви норми, да не кажа ценности.
От друга страна, явно за Пейчо това е в реда на нещата и не го интересува, че в неговия сървър езика на общуване е подобен на този във Факултето, а хората, както каза daylight, които влизат тук, с цел да разпуснат и да се посмеят с приятели, остават на заден план.

Най - мразим някой да ми умнее!