Автор Тема: [Fixed]Fear  (Прочетена 10968 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Fear
« Отговор #30 -: Юли 21, 2010, 06:42:54 pm »
Ти си тръгнал да ми говориш за норми ли бе Господин Ж.Темата ти е фрапиращо тъпа саШе :-)

Въпросният "господин Ж", най-вероятно е по-малкият му брат, който му влиза от регистрацията и спами :woot: :freak:. По темата искам да изразя мнението си, че явно наистина има нещо нe както трябва с fear-a :confused:. Случвало ми се е да се падна в арена срещу Discipline Priest и Retribution Paladin. Свещенника ми пуска въпросният Fear и започва да помпи като обезумял Mana Burn, което както сами виждате, прави и damage, но Fear-а си стои. Още по-забавната част идва, когато Priest-а си е сложил дотките на мен (mana burn-а продължава), а партньора му ме гони, биейки ми в гръб Divine Storm-ове и не знам си още какво и през това време АЗ ВСЕ ОЩЕ СЪМ ВЪВ FEAR! Ще помоля да престане да се спами и да изчакаме мнението на администратор или на някой, който наистина може да даде компетентен отговор на въпроса, дали това трябва да е така. Благодаря предварително :clover:.
« Последна редакция: Юли 21, 2010, 06:47:08 pm от S_|_Asher »
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re:Fear
« Отговор #31 -: Юли 21, 2010, 07:01:48 pm »
Въпросният "господин Ж", най-вероятно е по-малкият му брат, който му влиза от регистрацията и спами :woot: :freak:. По темата искам да изразя мнението си, че явно наистина има нещо нe както трябва с fear-a :confused:. Случвало ми се е да се падна в арена срещу Discipline Priest и Retribution Paladin. Свещенника ми пуска въпросният Fear и започва да помпи като обезумял Mana Burn, което както сами виждате, прави и damage, но Fear-а си стои. Още по-забавната част идва, когато Priest-а си е сложил дотките на мен (mana burn-а продължава), а партньора му ме гони, биейки ми в гръб Divine Storm-ове и не знам си още какво и през това време АЗ ВСЕ ОЩЕ СЪМ ВЪВ FEAR! Ще помоля да престане да се спами и да изчакаме мнението на администратор или на някой, който наистина може да даде компетентен отговор на въпроса, дали това трябва да е така. Благодаря предварително :clover:.
И аз с такова впечатление бях останал след дуелите срещу Viscount..
Неможе през целия дуел да имам доТ-ове той да ми пусне фиър и да ми източи маната докато 7 секунди аз фактически нищо немога да направя. ;)
Anarch... rogue powah ;)

Неактивен krakaneti

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 175
  • EVO Karma: -19
Re:Fear
« Отговор #32 -: Юли 21, 2010, 08:51:26 pm »
Same thing here.Забелязал съм, че доста по-често се случва при фиъра на лока.Ако е прийст, поне не стои всеки път по 5 минути.Btw, някой обърнал ли е внимание, че подобна мизерия има и с Hex - случвало ми се е да съм с пуснат Divine Sacriface и да ме трепят 2-3ма, и Hex-a да си стои.
Lightknight 80 Paladin, пенсиониран

Неактивен Amaranth

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: -8
  • Side: For The Horde
  • Герой: Amaranth
Re:Fear
« Отговор #33 -: Юли 21, 2010, 09:48:14 pm »
Та ето, че не само аз виждам, че нещо не е вред.......

И спрете да сте такива егоисти. Много ви е хубаво като моге да бъгвате....
Winter is coming ....

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Fear
« Отговор #34 -: Юли 22, 2010, 03:02:02 pm »
Омг вие разбирате ли какви ви пиша.....
Казвам, че има проблем (очевидно) като се използва срещу друид и когато има други които вкарват дмг. И с мага няма проблеми.
Блинк пробваи да феар някои друид ( ресто примерно) и дай на някой друг да го бие... ще видиш, че феар-а няма да се махне.

П.С. Ся всички, които имате лок много се впрягате просто вижте дали феар-а се маха при гореоказаните условия и ако се маха на 70% поне трия темата и тва е :)

П.С.2  И Блинк прочетох много добре какво пише на магията и на gly ph-a ,който върви към нея :)
???
Та ето, че не само аз виждам, че нещо не е вред.......

И спрете да сте такива егоисти. Много ви е хубаво като моге да бъгвате....
????? яко се оливаш според мен като видиш че те затапват почваш едно и като се оттапиш се връщаш на него
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен lakich

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 152
  • EVO Karma: -15
  • i will make you an offer that you can't refuse
Re:Fear
« Отговор #35 -: Юли 23, 2010, 03:50:11 am »
Amaranth :arrowr: http://www.youtube.com/watch?v=_Z4ulrwMdf4 OoOoOoOoOo колко си прост  :dohh:
По добре ГАДЕН отколкото ГЛАДЕН

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re:Fear
« Отговор #36 -: Юли 23, 2010, 07:21:19 am »
Amaranth :arrowr: http://www.youtube.com/watch?v=_Z4ulrwMdf4 OoOoOoOoOo колко си прост  :dohh:
хуаухахуаухаахуауах :smart: :smart: :devil:
Timewizard

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re:Fear
« Отговор #37 -: Юли 23, 2010, 09:44:59 am »
Same thing here.Забелязал съм, че доста по-често се случва при фиъра на лока.Ако е прийст, поне не стои всеки път по 5 минути.Btw, някой обърнал ли е внимание, че подобна мизерия има и с Hex - случвало ми се е да съм с пуснат Divine Sacriface и да ме трепят 2-3ма, и Hex-a да си стои.
Същата работа е и с прийста, пуска ми fear и през това време Mind Flay, Devouring Plague и Shadow word: Pain.
Та за какво си говорим, като мине fear-a и тея зарази са ми махнали 30-40% HP, после един Phychic Scream и си ме пуца през това време доволно и айде аз вече се чудя да умирам ли или да бягам!  :down: :down: :down:

П.П. Тей като гледам всеки защитава своето мнение, затова ще се помъча да направя клип за да докажа че самата магия FEAR (на lock ; priest ; warior) е бъгната в полза на използващия. Понеже днеска сутринта на 2те BG-та се издразних много как ме наливат обилно във fear. Wish me luck! :clover:
« Последна редакция: Юли 23, 2010, 09:57:11 am от Xektor »

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re:Fear
« Отговор #38 -: Юли 23, 2010, 10:31:53 am »
Аз специално ако вляза с лока ще спамя само fear да може да доказвате. :clover:
П.П. Песента сложена от лакич си отива на темата.

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:Fear
« Отговор #39 -: Юли 23, 2010, 11:44:44 am »
Всички fear ефекти и hex имат определен шанс да се махнат от dmg или от определено количество dmg. Струва се, че прави адски много дмг но той си изсипва всичките магии на куп.
П.п. локовете имат 3 различни fear магии и да искат след 3тия не хваща за 20 сек.

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re:Fear
« Отговор #40 -: Юли 23, 2010, 11:51:31 am »
Аз специално ако вляза с лока ще спамя само fear да може да доказвате. :clover:
П.П. Песента сложена от лакич си отива на темата.
Мой човек приготви се след малко да те провокирам :-)
Клипа е почти готов, в момента минавам една инстанция на wollverine, като я минем ще го довърша и ще ви покажа за какво става на въпрос. :)

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re:Fear
« Отговор #41 -: Юли 23, 2010, 12:10:34 pm »
Давай че скоро не съм са смял. :-)

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re:Fear
« Отговор #42 -: Юли 23, 2010, 02:24:05 pm »
Давай че скоро не съм са смял. :-)
http://www.vbox7.com/play:db440872
Have fun! :-)

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Fear
« Отговор #43 -: Юли 23, 2010, 02:33:17 pm »
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re:Fear
« Отговор #44 -: Юли 23, 2010, 02:41:45 pm »
"Доказателството" ти за Warlock беше най-смешното нещо, което съм гледал в скоро време... наистина доста жалък опит.
Blackthorn lvl 80 Warlock