Автор Тема: [FIXED]Проблем с мисия на rogue - Destiny Calls  (Прочетена 1542 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

saab

  • Гост
Имам проблем с мисията на рога ми - Destiny Calls  - нощен елф.
Ето линк към самата мисия:
http://www.thottbot.com/q2242

Намирам Setyr The Ancient, но в момента, в който започнеш да правиш каквото и да било с него той изчезва. Същото нещо се наблюдава и с някои други същества на същия клон. Лошото е, че така не мога да го джобя и да си взема книгата (item 7737), а освен това героят ми остава в битка с невидимо същество.
Този куест го минавам в другите сървъри по следния начин: с жена ми двамата отиваме към Setyr-а, избиваме онези шестте на клона, след което тя (druid) отива при Setyr-а, подминава го така, че той да е с гръб към мен и се оставя той да я бие (като тя се хилва през това време), а аз се стелтвам и минавам зад него и съвсем безпроблемно си го джобя и си взимам заветния журнал.
тук обаче поради факта че Сетира пропада под повърхността на дървото не мога да направя абсолютно нищо.
А все пак наградата за този куест отвен ХР-то е и Blade Of Cunning (item 7298), което е добре за този етап на героя ми...

В Blizzard-ския сървър съм го минавал този куест както си трябва: Сетира върви по клона и се обръща с гръб към теб, тогава го джобиш без въобще да стъпваш на клона. за Мангоса обаче по принцип куеста е леко бъгнат, но съм му намерил цаката по гореописания начин.
Очакваме пряко включване.
« Последна редакция: Февруари 19, 2012, 02:34:31 pm от untaught »

The Blood Falcon

  • Гост
Re: Проблем с мисия на rogue - Destiny Calls
« Отговор #1 -: Август 04, 2007, 06:39:05 pm »
Когато сървара на 2.0.12 пък като го убиеш не се появяваше 1-2 часа....не мисля, че толкова нисък левел чудовище може да има толкова бавен респаун...