Автор Тема: [FIXED]Бъгaв куест Human - Priest  (Прочетена 2219 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Guti

  • Гост
[FIXED]Бъгaв куест Human - Priest
« -: Май 03, 2007, 12:30:35 am »
quest-Desperate Player  :arrowr:

значи зимам си го аз от Goldshire куеста и отивам до Stormwind и там като отида в катедралата до приест трейнерката и ми показва сива питанка.Отивам да говоря с нея (защото това трябва да се прави) и трябва да си зема магията[ Desperate player ] и нищо не става не може да се комплийтне.

моля да се оправи защото магията дето трябва да зема ми е мн необходима и именно заради нея играя хуман а не елф :no:
« Последна редакция: Февруари 19, 2012, 01:42:52 pm от untaught »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Бъгaв куест Human - Priest
« Отговор #1 -: Май 03, 2007, 03:42:31 pm »
quest-Desperate Player  :arrowr:

значи зимам си го аз от Goldshire куеста и отивам до Stormwind и там като отида в катедралата до приест трейнерката и ми показва сива питанка.Отивам да говоря с нея (защото това трябва да се прави) и трябва да си зема магията[ Desperate player ] и нищо не става не може да се комплийтне.

моля да се оправи защото магията дето трябва да зема ми е мн необходима и именно заради нея играя хуман а не елф :no:

Опитай да откажеш куеста и да го приемеш на ново.
Аз така си оправих 2 куеста - вероятно проблема идва с това че е взет за изпълняване преди ъпдейта към 2.0.12 и за това се получава така.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database