Автор Тема: [FIXED]Quest-ове!  (Прочетена 3174 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Immortal

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 5
[FIXED]Quest-ове!
« -: Април 26, 2007, 03:41:39 pm »
Всички Quest-ове започвам така. Цъкам accept на първата снимка.

Като цъкна accept na първата снимка става следното на снимка номер 2 - дава ми веднага complete ( появява се въпросителен знак над NPC-то от което съм взел Questa ), но немога да го изпълня. Когато отида да търся предмет за Questa Mob-a просто не го пуска. Това от версията ли е, от какво е ? ( със 2.0.12 съм )  :puppyeyes:
« Последна редакция: Февруари 19, 2012, 01:46:35 pm от untaught »
Maiya

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Quest-ове!
« Отговор #1 -: Април 26, 2007, 04:06:23 pm »
Предмета да не е в теб случайно?

Аз също намерих един бъгнат куест но и за него няма фикс.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Immortal

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 5
Re: Quest-ове!
« Отговор #2 -: Април 26, 2007, 04:23:49 pm »
Не е във мен проверих, а като ида да го взема от некой Mob, който би трябвало да го пусне... не го пуска. Всичките Quest-ове са ми така.  :puppyeyes:
Maiya

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Quest-ове!
« Отговор #3 -: Април 26, 2007, 05:10:31 pm »
Някой друг има ли същия проблем с всички куестове?????

пп: намерих проблема.

Дадох отказ на quest-а и после ми го даде.
« Последна редакция: Април 26, 2007, 06:55:01 pm от alein »
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

r4z0r

  • Гост
Re: Quest-ове!
« Отговор #4 -: Април 26, 2007, 07:58:25 pm »
Ами да, аз ги имам същите проблеми, сега съм на един с едни яйца и едното яйце бъгва и го няма на мястото му.   Сега като взех другия куест, пак с някви айца, пак бъгва - няма го куест итема.  Между другото забелязах, че това с куестовете стана снощи, когато изпълнявах един куест, бях убил 3-ма там в един град и тогава сървъра крашна и после имаше ролбек, а онези тримата трябваше да ги бия пак и не ми ги зачиташе като ги бия...но после имаше рестарт до колкото помня и ги убих 3ти път и тогава всичко си беше ОК. А днес към обед в интервала 14:00 > 17:00 ми бъгна за първи път за днес куест.
« Последна редакция: Април 26, 2007, 08:52:35 pm от r4z0r »

Amev

  • Гост
Re: Quest-ове!
« Отговор #5 -: Април 26, 2007, 09:53:50 pm »
и на мен доста често е ставало така имам итемите или съм направил нужното и като ида да го изпълнявам онзи даже не свети в жълта въпросителна ... просто прекасваш яуеста зимаш го наново и го изпълняваш !

r4z0r

  • Гост
Re: Quest-ове!
« Отговор #6 -: Април 26, 2007, 09:59:19 pm »
и на мен доста често е ставало така имам итемите или съм направил нужното и като ида да го изпълнявам онзи даже не свети в жълта въпросителна ... просто прекасваш яуеста зимаш го наново и го изпълняваш !

Да, така е, ако имаш итемите, но тука става въпрос като вземеш куест и да нема итемите в животното или няма в айце или сандък и всякакви такива предмети дето се отварят въпросния итем. :cap:

gomno

  • Гост
Re: Quest-ове!
« Отговор #7 -: Май 03, 2007, 10:25:55 am »
На мен ми е по същия начин колкото и пъти да го зимам наново куеста нищо не става (по абсолютно този начин както е описал колегата така образно по-горе)!Ако има некъв начин да се помогне някой да помогне!Мерси!