Автор Тема: DK bug  (Прочетена 11946 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: DK bug
« Отговор #30 -: Април 27, 2011, 12:49:52 pm »
Адаше  слушай сега . Ако магията е бъгава забрания , но моляте говори с Алейн ако той има възможностите да я поправи , ако не някой друг от екипа . Ако и там няма , (знам че няма да наемете човек специално да  пише в ядрото) затова поне попитайте вътре в играта за някой желаещ и имащ възможностите да го направи, понеже знам , че ако се забрани  и никой некаже нищо  , ще бъде фихната след 2-3 месеца...... А си е бая важна магия...
Като е важна магията защо започнаха да я позлват масово от 1 седмица ???? ,а преди тва дк-тата дори не я дигаха ...
Гледайте и преценета гм-те дали е бъгава вижте и за коя версия става на въпрос
защото 25% ми се струва ,че не става въпрос за 3.3.5 , а и магията в предните версии има 1.5секунди каст . Не мога да намеря източник за пример ,но 10к инстантен каст на меле клас ми се струва нереално :)
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: DK bug
« Отговор #31 -: Април 27, 2011, 02:02:21 pm »
Като е важна магията защо започнаха да я позлват масово от 1 седмица ???? ,а преди тва дк-тата дори не я дигаха ...
Защото преди никога не е работела, питай Deathchill преди няколко седмици какво го питах за тази магия. В момента единствения бъг на тази магия според мен е това, че няма casting time, който мисля беше около 2 секунди. Вчера направих тестове използвайки информация от текущият патч на играта. На dummy удрях по 12600, на hellslayer(1109 resilience) около 9000, а на Travolta до колкото си спомням едвам 8000.
Гледайте и преценета гм-те дали е бъгава вижте и за коя версия става на въпрос
защото 25% ми се струва ,че не става въпрос за 3.3.5 , а и магията в предните версии има 1.5секунди каст . Не мога да намеря източник за пример ,но 10к инстантен каст на меле клас ми се струва нереално :)
Прегледах всички версии и никъде няма промяна в damage на магията, освен Corpse Explosion: Damage increased substantially, added 5 sec. cooldown, and changed cost to 40 runic power.
Вижте и това:
As mentioned above, this spell can be used against a death knight's raised ghoul. Though the tooltip does not indicate this, the ghoul's explosion is far different from the effect of the regular spell. Rather than an instant detonation of a corpse for minor area damage, the ghoul's explosion is delayed by two seconds.
The ghoul is lost upon detonation but the amount of damage is significantly more than what is listed in the tooltip.

П.П. Не случайно хората от близард са направили магията да не критва.

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re: DK bug
« Отговор #32 -: Април 27, 2011, 05:45:57 pm »
Едва 8000 вика ахахаха.. Магията трябва да има 2 секунди забавяне след каста, а при нас действа веднага - следователно нечовешки бърст се получава. За дмг не знам колко трябва да е, но това ми се вижда супер много. Има я репортната във форумите на всички други пиратски сървъри ако се поразровите малко.
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен BlackLegend

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 157
  • EVO Karma: 20
  • The Calm Before The Storm
Re: DK bug
« Отговор #33 -: Април 27, 2011, 05:55:10 pm »
Просто някои хора искат да са overpowered .. И недеите казва кат на дк не бачка тва и онова  :rolleyes:

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: DK bug
« Отговор #34 -: Април 27, 2011, 06:18:32 pm »
Едва 8000 вика ахахаха.. Магията трябва да има 2 секунди забавяне след каста, а при нас действа веднага - следователно нечовешки бърст се получава. За дмг не знам колко трябва да е, но това ми се вижда супер много. Има я репортната във форумите на всички други пиратски сървъри ако се поразровите малко.
Когато ДК пусне CorpseExplosion на пета, самият пет веднага почва да каства (2s cast time) следната магия - Explosion. В Molten видях репортнат corpse explosion, фикснаха я и знаеш ли колко damage прави в момента? Или искаш снимки да ти вадя?
И да, едва 8000 му набих. :freak:

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: DK bug
« Отговор #35 -: Април 27, 2011, 08:13:53 pm »
Ми аз бая клипове "у близарда" разгледах и май май никой не я ползва.Интересно щом имат такава безбожно силна магия защо изобщо са дадени неща като Heart strike,Frost strike etc.Бая забавно е ДК да дойде раз-праз и всичко туш.


пп:Много ми е интересно как ползвате байндове-f12 и т.н.Бая запалени Диабло фенове има...
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: DK bug
« Отговор #36 -: Април 28, 2011, 01:41:14 pm »
Ми аз бая клипове "у близарда" разгледах и май май никой не я ползва.Интересно щом имат такава безбожно силна магия защо изобщо са дадени неща като Heart strike,Frost strike etc.Бая забавно е ДК да дойде раз-праз и всичко туш.


пп:Много ми е интересно как ползвате байндове-f12 и т.н.Бая запалени Диабло фенове има...
Да не си гледал клипове от "Катаклизъм"? :freak:

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re: DK bug
« Отговор #37 -: Април 28, 2011, 02:02:05 pm »
На Ката магията е махната, подразбира се че причината е да се намали бърста в ПвП.

Едва 8000 вика ахахаха.. Магията трябва да има 2 секунди забавяне след каста, а при нас действа веднага - следователно нечовешки бърст се получава. За дмг не знам колко трябва да е, но това ми се вижда супер много. Има я репортната във форумите на всички други пиратски сървъри ако се поразровите малко.

http://www.trinitycore.org/t/trinitycore/ticket/360
« Последна редакция: Април 28, 2011, 02:19:39 pm от jamesbg »

Неактивен pemmpty

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 213
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re: DK bug
« Отговор #38 -: Май 04, 2011, 09:34:17 pm »
И какво сега Магията забранена ли или кво. Никъде официално не е написана, че не може да се ползва. Написаха се няколко поста как дейста таланта от какво взима бонуси и се влияе.

От рисилиенса dmg  намаля, така че работи коректно. А "големия" dmg, който някои се оплакват, че прави все пак това го правят най-оядените ДК-та. То пета ми по арените е 32к като см в БЛООД пресенс.

untaught

  • Гост
Re: DK bug
« Отговор #39 -: Май 07, 2011, 10:34:01 am »

Неактивен Azazelwtf

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 106
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
Re: DK bug
« Отговор #40 -: Май 09, 2011, 09:07:55 pm »
Пичове вижте това ... http://www.youtube.com/watch?v=zDgk9-N2bMA както каза Хектор единствения му бъг е че не каства ! Поне така мисля :) :clover:
« Последна редакция: Май 09, 2011, 09:12:50 pm от Azazelwtf »
You must be prepare for my return !

Problem

  • Гост
Re: DK bug
« Отговор #41 -: Май 10, 2011, 12:41:35 am »
музиката кърти  :up:

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: DK bug
« Отговор #42 -: Май 10, 2011, 01:14:41 pm »
От цялата работа ми става смешно че пета на DK-то бие повече от самото DK  :clover:
пп:чистата и проста реалност е че трябва да се научите да бягате от този "вери оверпауер спел"  :clover: :clover:
Timewizard

Problem

  • Гост
Re: DK bug
« Отговор #43 -: Май 10, 2011, 05:45:37 pm »
От цялата работа ми става смешно че пета на DK-то бие повече от самото DK  :clover:
пп:чистата и проста реалност е че трябва да се научите да бягате от този "вери оверпауер спел"  :clover: :clover:

+1

Неактивен spalding91

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 56
  • EVO Karma: -3
  • evo user
Re: DK bug
« Отговор #44 -: Май 11, 2011, 10:17:56 pm »
Izvinqvam se za latinicata, no nqmam flex type na tova PC..

Tazi tema mnogo mi zaprilicha za bezkrainite sporove ot predi mnooogo vreme otnosno Conflagrate na loka :)  kogato praskashe 30k.

Neka si izkaja i mnenieto. Mislq che magiqta ne trqbva da bie poveche ot 4-5k dmg...