Автор Тема: Ужасен бъг със демиджа на мобовете  (Прочетена 11613 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #15 -: Юни 16, 2009, 02:39:46 pm »
и при 3`те сървъра dmg`a е тестван с дрехи и без дрехи,тоест с армор и  без.Също така показвам колко е армора и се вижда колко reduce`ва dmg`a.Alein аз вече съм 73 лвл..малко ми остава да стана 80 така или иначе ще стана със или без fixване на dmga..видях и в сървър инфото че всичко свързано с dmg e 1x ..може би проблема е някаде другаде..не знам ,не съм запознат до толкова  :sad:.Дано се оправи сървърът защото  до тук само това видях като проблем иначе адски много ми харесва..и например при малките левели които са в началото това ги отказва да продалжът.  :rock: :rock: :rock:
Silence..needed

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #16 -: Юни 16, 2009, 02:58:59 pm »
Значи, в evo съм 73 и бия мобове 71-72.В другите 2 съм 80 и бия мобове 80.
Silence..needed

Неактивен Mitaka AS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 63
  • EVO Karma: 2
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #17 -: Юни 16, 2009, 03:45:00 pm »
Демиджа на основната маса мобове си е напълно нормален.
Убивал съм по 3-4 моба мои лвл без никакъв проблем от 64 лвл до 79. Друг е въпроса че поне 2-3 пъти съм срещал моб с 4-5 лвл по-малко от мене които ме прави на кайма за отрицателно време. Но това са единични случай и явно е бъгнат самия моб. С елитите положението е горе-дала същото - но там го приемам за нормално, докато при нормалните мобове явно не е.

"В спора, побеждава губещият, защото е научил нещо ново. Спечелилият спора само си е загубил времето и нервите да научи безплатно някого на нещо, дето оня не го е знаел ..."

Goio

  • Гост
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #18 -: Юни 16, 2009, 05:03:36 pm »
Не е на по голямата маса - много, ама много съм срещал (70-80%) са с голям процент крит да не говорим за дмг! А относно ниските лвл мога да кажа че те по не го усещат поне аз не го усещах - забелязах го но не ми е пречело на играта след 60 лвл направо не се търпи  :cry2:!

Ето един моб : Smoldering Skeleton - Драгонблай пещерата, за него се сещам щот ми е най-пресен спомена  :down: и другите мобове в тая пещера тряскат критове яко!

П.С.: Сега се сетих да не е проблема (бъг-а) в Cloth-a , ако разбира се е възможно това да се случи в емулатора??? :rolleyes:

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #19 -: Юни 16, 2009, 06:20:47 pm »
Goio малките левели би трябвало най-много да усещат, защото повечето имат бонус статс по-малко от бейс статс, та според твоите 80% те би трябвало да са по-орязани.. Като си по-голям имаш повече армор или поне кръв. Има си начини, има си стратегия и тем подобни. Спокойно демиджа не е толкова завишен. Е да, някои мобове имат бъга, но не всички и не са 80%. 30%-40% може би, защото лично съм виждал как моб на 40 левел ми вкарва 700 демидж на мейдж 80 левел. Как става това не знам, но все е тая. Играе се, но ако админите смятат, че трябва да се направи нещо да направят. Така ще подобрят начина на игра и със сигурност ще го улеснят, но ако не е правилно едва ли ще стане.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #20 -: Юни 16, 2009, 06:58:59 pm »
Проблема е че почти всички мобове са по този начин.В evo сървърът на видеото се вижда че убивам 3 различни  моба и 3`те са с този непоносим dmg и се намират в радиус  от 30-40 yard`a един от друг.Вярно е че съм срещал мобове и с нормал dmg но става изключително рядко,дори забравих кога беше за последно.Alein дано да направиш проверките които са необходими или  там каквото е нужно за отстраняване на тая небивалица,за жалост аз нямам с какво още да помогна освен да ти отговарям на въпросите по които съм информиран.  :confused:
Silence..needed

Goio

  • Гост
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #21 -: Юни 16, 2009, 06:59:24 pm »
Аз наистина по малко го усещах като бях нисък лвл  :freak:!
Наистина не е голям проблем, но за фармене е ужасен  :blink: :down: - а за шивача и енчантера ... фарм, фарм, фарм! Но каквото и да е, съм много доволен от сървъра - доста добре се играе и е близ лайк повече от други!

Поздрави!

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #22 -: Юни 17, 2009, 01:55:13 pm »
Погледнете за какво става въпрос http://www.youtube.com/watch?v=-ETikcPpnao   :doh: :doh: :doh: тия мобове нито са елите нито са раре нито спел дмг ми удрят ..обикновен моб които ми прави физикъл дмг така както съм обле4ен ..извинявам се за ка4еството отново но се разваля като се up`не в youtube,но ако се вгледате внимателно се вижда как проклетникъ ми праска 4 поредни крита от порядъка на 1400-1600 дмг..после ми пражи някакъв бонус дмг и 1 нормал  хит към 800-1000 и това в рамките на  3-4 секунди ..преди това нещо да се случи му  влязох с cheap после muti muti ,kidney и тои бесхе останал на по малко от 50% без да ме докосне..Алеин,dmg`a на мобовете наистина е бъгнат изкажи и ти своето мнение и кажи какви действия смяташ да предприемеш ако са възможни такива  :blink:
Silence..needed

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #23 -: Юни 17, 2009, 02:01:37 pm »
Погледнете за какво става въпрос http://www.youtube.com/watch?v=-ETikcPpnao   :doh: :doh: :doh: тия мобове нито са елите нито са раре нито спел дмг ми удрят ..обикновен моб които ми прави физикъл дмг така както съм обле4ен ..извинявам се за ка4еството отново но се разваля като се up`не в youtube,но ако се вгледате внимателно се вижда как проклетникъ ми праска 4 поредни крита от порядъка на 1400-1600 дмг..после ми пражи някакъв бонус дмг и 1 нормал  хит към 800-1000 и това в рамките на  3-4 секунди ..преди това нещо да се случи му  влязох с cheap после muti muti ,kidney и тои бесхе останал на по малко от 50% без да ме докосне..Алеин,dmg`a на мобовете наистина е бъгнат изкажи и ти своето мнение и кажи какви действия смяташ да предприемеш ако са възможни такива  :blink:
За кой моб става дума във видеото ?

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #24 -: Юни 17, 2009, 02:29:12 pm »
Dragonflayer Huscarl..но пак казвам не са единсвените  :confused:
Silence..needed

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #25 -: Юни 17, 2009, 02:46:13 pm »
Dragonflayer Huscarl..но пак казвам не са единсвените  :confused:
http://www.wowhead.com/?npc=27260#abilities

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #26 -: Юни 17, 2009, 03:20:02 pm »
И?..аз да споменавам спеловете които прави ? Говоря за dmg`a,въпреки че ми вкарва cleave по 2 пъти на секунда при  това  дори и като му ударя Kidney shot ..мекета предлагам да отидеш там и да видиш сам..да разбереш че не ми е щракнало ей така да почна да правя клипчета с цел да намалят дмг`a oт няма и какво.Аз си играя да ви правя клипове да не ходите вие да се занимавате..а ти какво ..прас  линк с  спеловете  на моба..какво оправя това?че занм още един моб какво casti ..според теб можели да ми вкарва по 23746 cleava докато е stunnat..питам те и друго преди да отклониш темата или да я заклучиш отново..как ми  вкара този моб 4 поредни крита среден dmg 1500?
Silence..needed

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #27 -: Юни 17, 2009, 05:51:14 pm »
Там е работата, че не видях да има проблем с този моб.

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #28 -: Юни 17, 2009, 05:58:58 pm »
Значи е нормално да ми бият по 800-1000 нормал хитове 95% от мобовете и да ми праскат 4 крита подред ?
Silence..needed

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #29 -: Юни 17, 2009, 06:00:13 pm »
Значи е нормално да ми бият по 800-1000 нормал хитове 95% от мобовете и да ми праскат 4 крита подред ?
Да, поне тези които биеш.