Автор Тема: Любими филми,нови филми  (Прочетена 296737 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #780 -: Август 20, 2012, 11:24:33 pm »
The Exepndables 2 = Високо платен обичаен екшън без особено смисъл, но събрал "големите" в този жанр на Холивуд и то в нашата страна. Като се появи Лубо Чука в крайпътната чалгаджийница паднах, Сталоун и Стейтъм са джуджета пред него и като им каза на БГ: "Кви сте вий е изроди ? Ще ви из*асиля."... Жалко, че не превеждаха много глупости на българите, ама е забавно от наша страна (ние бяхме руско владение в сюжета, някъде след Кавказ).  :freak:  Не знаех, че наще чалги дето се чуваха от време на време са руски песни. Де да бяха...  :evilmad: Бандата отидоха в едни изоставени глупости, избиваха цели армии, но накрая ги хванаха и нямаха патрони, изведнъж всичко умря и дошлият танк гръмна, 2 минути се оглеждаxa коя е тази голяма армия, която ги изби и се появява Чък Норис  :freak: :freak: :freak: :freak: .

И все пак си постигнаха целта да съберат много известни артисти от жанра.
« Последна редакция: Август 21, 2012, 12:50:03 am от Abken »

Неактивен vnmilenhunte

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: -15
  • Фен та кърти
    • Amazing videos, Great gameplays, walkthroughs, reviews
  • Side: For The Horde
  • Герой: Vnmilenshamy
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #781 -: Август 28, 2012, 12:44:16 pm »
я прати снимка да го видим тоя Лубо Чука до Сталоун - интересно ми е.
Изключителна колекция от Уникални видеа, Gameplays, Walkthroughs, Reviews!
http://www.gameplays-walkthroughs.com

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #782 -: Септември 04, 2012, 12:32:04 pm »
Гледах на кино един филм, а преди години подобен имаше, просто започнаха да правят филми по действителни истории, които съм сигурен, че 60% от зрителите не вярват, харесва ми, че чрез киното може да се промени съзнанието на хората, но този филм имаше нещо, което не ми хареса.
The Possession
Разбира се в последните 2 години доста нашумя историята за дъщерята на семейство, която е обсебена от дибука Абизу, хубаво, че направиха филм, но ми се струва, че директорът на продукцията иска да се подиграе с това семейство, а не да им съчувства, те са си направили труда да му разкажат и да му донесат приходи, а той меко казано се подиграва с чувствата на хората... Филмът с Хопкинс: The Rite, описа отново действителен случай, който е единственият случаи одобрен да се разбере от цял свят от Ватикана, показва много по-реалистично и не толкова като нископлатен хорър нещата. А този, който вчера го гледах беше изпълнен с хорър сцени, все едно екипът на филма не иска да съчувства на тези хора, а иска от този случай да направи добър хорър филм... Наистина съм възмутен как може да съществува филм, който е по действителен случай и основната цел е да направи някоя друга страшна сцена и децата да им се радват като на шоколадови бонбони.  :down:

Естествено всички такива филми ще са направени доста по-измислени, за да стане по-интересен филмът, а не 100% биография, но все пак имаше една сцена, която беше все едно от Страшен филм (комедията), как някво зомби стои в тялото на детето и им маха, когато го снимат с ядрено-магнитен резонанс и си изкарва ръчичката през устата и (та те малко анатомично дори не са го измислили, че ако стои в коремната кухина няма как да си покаже ръката през устата, защото трябва да мине през хранопровода  :down:)... Просто много измислен и действителният случай отиде много далеч, просто стана поредната измислица... То да го пооправят да е по-интересен да, но те избягаха от действителността...

P.S: RIP Michael Clarke Duncan :cry2:       
« Последна редакция: Септември 04, 2012, 12:47:14 pm от Abken »

Неактивен Eltarion

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 1
  • wow user
  • ISP: Evo.bg
  • Герой: Eltaron
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #783 -: Септември 04, 2012, 03:28:49 pm »
Единствено от скорошните филми по действителен случай, подобни на споменатите от теб, най ми допада The Amythivile Horror.
Първите ти редове за The possesion ли се отнасят. От неговия режисьор гледах един филм, който ми хареса до някаква степен, не се сещам за името му обаче.

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #784 -: Септември 04, 2012, 04:12:54 pm »
Да и тази история е добра, но и в двата филма (от 79-та и новия) е доста подигравателно измислено как духовете тормозят семейство Луц... А и мисля, че това е голямо съчинение за Дефео, че е избил семейството си, защото е чувал гласове... Не е ли било по-лесно да гръмне себе си, поне ще се спаси от гласовете и от гибелта на семейството си, лично аз съм чел за тази история но ми куца от някъде, мисля си, че в тази книга 50% от нещата са измислица, но привлякоха доста вниманието на хората, все пак е наричат 12-милионният бестcелър.  :unsure:

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #785 -: Септември 09, 2012, 07:50:03 pm »
Lawless

Изпълни ми душата, това е един от най-добрите филми в последно време пускани в българските кина... Нямам коментар, просто трябва да се гледа.   :flehan:

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #786 -: Септември 13, 2012, 10:13:49 am »
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #787 -: Септември 14, 2012, 10:38:03 pm »
http://www.imdb.com/title/tt0120669/ Като за петък вечер в домашни условия с дебилна впианчена компания  :smart:
 Между другото , една от най добрите роли на Джонката ДЕпаров
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #788 -: Септември 18, 2012, 10:50:58 pm »
Hit and Run

Много хубав филм за група от 5-ма на 1-2 големи и в киното да са сами, както аз бях.  :freak:  :up:  :freak:


И на дългоочакваният трилър от мен House at the End of the Street (HATE..ots) наближи премиерата (21 септември), явно ще ходя в Англия близките дни, без друго имам малко работа, защото в България го няма в нито едно кино...  :no:  :down:  :no:


P.S: Gweat and Tewwible Oz !
« Последна редакция: Септември 18, 2012, 10:57:21 pm от Abken »

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #789 -: Септември 26, 2012, 02:36:47 pm »
Покрих се за известно време, бях в Лондон и гледах два очаквани филма. HATE(ot)S няма да го коментирам, просто нискобюджетен трилър, е определено смислен, но все пак не беше велик. Гледах (Съдията) Dredd (3D) и мога да кажа, че това е невероятен филм с адски много философия и с много замисъл (е не е като филма със Сталоун - тъп, безмозъчен и умрял). Препоръчвам на всеки да го гледа, при нас идва в петък. А и изпуснах, че това е един от малкото филми, които са смислени и имат доста ефекти, също така и 3D (когато се гледа 3D филмът става по-ефектен, а когато се гледа смислен и качествен филм човек осъзнава много неща, а когато е и смислен, и с ефекти, просто ти е приятно да го гледаш и става и за любителите на ефектите, и за "философите").
А и аз си падам по Neo-Noir филмите (като Sin City и Memento), така че този ми повлия много силно.


Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #790 -: Септември 27, 2012, 11:19:57 pm »
Pulp Fiction. Още един neo-noir, на който се възхищавам, доста нетипичен, доста провокативен и страхотно направен, защо не правят такива запомнящи се филми сега ?  :puppyeyes:

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #791 -: Септември 30, 2012, 11:28:26 pm »
Гледах Savages... Много забавен филм, режат глави, друсат се, леко идиотски, но си го бива за компания, много агресивен :freak:

Правя класaция на най-добри филми за 2-рата половина на 2012 година: Дред -> Беззаконие -> Черният рицар: Възраждане. И трите са много изпипани и са доста различни като жанр, но по смисъл ако се класират са горе долу така. Дадоха ми снощи Looper, ми много отвратителен филм, някакъв доста загубен, но определено има какво да се научи, види, доста по-нетипичен е, гледам има доста IMDb Rate.

Неактивен BlackLegend

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 157
  • EVO Karma: 20
  • The Calm Before The Storm
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #792 -: Октомври 01, 2012, 02:19:11 pm »
Гледах Savages... Много забавен филм, режат глави, друсат се, леко идиотски, но си го бива за компания, много агресивен :freak:

Правя класaция на най-добри филми за 2-рата половина на 2012 година: Дред -> Беззаконие -> Черният рицар: Възраждане. И трите са много изпипани и са доста различни като жанр, но по смисъл ако се класират са горе долу така. Дадоха ми снощи Looper, ми много отвратителен филм, някакъв доста загубен, но определено има какво да се научи, види, доста по-нетипичен е, гледам има доста IMDb Rate.

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #793 -: Октомври 01, 2012, 08:07:51 pm »
http://www.imdb.com/title/tt1623288/
Някой гледал ли го е и ако да, от къде?  :smart:
The weak will always obey the master

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #794 -: Октомври 01, 2012, 08:39:08 pm »
Bronson

Много забавен, биографичен, но много странен,  идиотски и нетипичен, но добър.  :freak:

P.S: Относно Paranorman-а го има в thepiratebay, но нещо не ми го отваря днес.