Автор Тема: Любими филми,нови филми  (Прочетена 316760 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Anomander

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 208
  • EVO Karma: 18
  • mitsubishi evo user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Raest
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #465 -: Март 06, 2012, 08:43:25 pm »
Един филм се сещам, че липсва тука - Sin City ( според мен е уникален )

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #466 -: Март 06, 2012, 09:22:28 pm »
Имах си една папка с постери на добри филми , но тя загина заедно с преносимия хард  :confused: Виждам , че си подбрал почти всичко що е излязло по кината в последните години , еваля . Сега нямам време да пиша повече .... но ще пиша , или по късно тая вечер , или след ден два .... и ше си направа лист , че ми стана интересно  :up:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #467 -: Март 06, 2012, 09:27:41 pm »
Един филм се сещам, че липсва тука - Sin City ( според мен е уникален )

+1  :clover:

Браво, това е добро филмче, но тази година не съм го гледал, затова не съм го написал, то ще има двойка, но без Mickey Rourke...

Имах си една папка с постери на добри филми , но тя загина заедно с преносимия хард  :confused: Виждам , че си подбрал почти всичко що е излязло по кината в последните години , еваля . Сега нямам време да пиша повече .... но ще пиша , или по късно тая вечер , или след ден два .... и ше си направа лист , че ми стана интересно  :up:
Не са само нови, в смисъл има не повече от 10 филма от близките 5-6 месеца... А съм добавил филми от преди 10 години...

Неактивен katerioka

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 786
  • EVO Karma: -64
  • Just Want To play a Normal Game in a Normal Server
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #468 -: Март 07, 2012, 09:59:12 pm »
Охооо много време не съм влизал а темата още я държите  :smart:

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #469 -: Март 07, 2012, 10:29:29 pm »
Темата ти е много добра !  :clover: :up: :clover:


P.S: А кой ти е героя в играта ?  :unsure:

Неактивен katerioka

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 786
  • EVO Karma: -64
  • Just Want To play a Normal Game in a Normal Server
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #470 -: Март 07, 2012, 11:00:06 pm »
За жалост вече не играя тук по много причини но както и да е ^ ^

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #471 -: Март 09, 2012, 08:51:03 pm »
http://www.imdb.com/title/tt1197624/ Последния читъв йекшън , който гледах  :cool:

P.S. Не съм забравил за листа , но са ме мързи да го правя .
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #472 -: Март 09, 2012, 09:58:06 pm »
Господар на греха с покойния Хийт Леджър ;-)
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #473 -: Март 09, 2012, 10:21:35 pm »
http://www.imdb.com/title/tt1197624/ Последния читъв йекшън , който гледах  :cool:

P.S. Не съм забравил за листа , но са ме мързи да го правя .

Добро филмче, като ми го покажа, нали участва Gerard Butler , с него чакам  Brilliant (2013).
За обира на диаманти, това ще е много добър трилър, съобщиха критиците, раздаващи наградите на Merit (от Academy Award, тоест Oscars), щели да чакат наистина добро филмче и очаквали екипът му другата година на червения килим, но ще бъдат най-критични към него, заради предварителните надежди, които дават.   :clover:

Off Topic: Не точно Off Topic, но как да не ме разсмее, в най-ослепително изглеждащите актриси и актьори на червения килим стъпили, една от тях е Milla Jovovich  :dohh:, е не е типичната грозотия, но айде ся (http://oscar.go.com/red-carpet/photos/sexiest-stars/_m_127567_0292) ... Вижте Photo 2 (след нея) и... Няма пък да коментирам от Photo 7 до доста на пред каква грозна класaция... Тия не стига, че ОС*АХА Оскарите тази година, ми и постнали куца класaция, поне компенсират с Jolie на 2-ро място...

Господар на греха с покойния Хийт Леджър ;-)
Heath Ledger го признавам за много добър актьор, но според мен с The Dark Knight и Brokeback Mountain се прочу много и покажа много талант, поне според мен... :rip: 
« Последна редакция: Март 10, 2012, 01:24:18 pm от Abken »

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #474 -: Март 10, 2012, 12:40:24 am »
^ Гледай и този негов филм няма да съжаляваш
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #475 -: Март 10, 2012, 07:58:45 am »
Абкене , ти и от жени не разбираш , какво и е на каката ?  :freak: :freak:



Тя е типичната жестока кофти кучка .
 
Да не ме обвините в спам , е тоя филм се чудя къде да го намеря , и го чакам по родните тракери , но за сега греда .
http://www.imdb.com/title/tt1372686/

P.S. Абкенски , а що пишеш имената на кинаджийте на латиница , съм те забелязъл и друг път ?
« Последна редакция: Март 10, 2012, 10:07:16 am от IvoArsov »
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #476 -: Март 10, 2012, 12:57:19 pm »
Да не ме обвините в спам , е тоя филм се чудя къде да го намеря , и го чакам по родните тракери , но за сега греда .
http://www.imdb.com/title/tt1372686/

http://zamunda.net/details.php?id=300938


Абкене, какво и е на каката ?  :freak: :freak:



Тя е типичната жестока кофти кучка .

Смятам, че още първите имена на актриси, които ми идват в главата през следващите 5 секунди са хилядократно по-ослепителни от тая, например:
Scarlett Johanson, Angelina Jolie, Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Eva Mendes, Natalie Portman, Jennifer Garner, Jennifer Lopez (like actress), Keira Knightly, Charlize Theron, Naomi Watts, Penelope Cruz, Kate Beckinsale, Monica Bellucci, Claire Danes, Kirsten Dunst, Salma Hayek, Catherine Zeta-Jones и не на последно място Estella Warren, трябваше да е една от първите, но както ми идваха на ум ги писах, естествено има много, които не съм писал като Demi Moore и прочие. Просто исках да ти покажа поне 10-20, които веднага се сещам, а ти ми даваш тая зомбираната (Resident Evil Rlzz  :up:).


P.S. Абкенски , а що пишеш имената на кинаджийте на латиница , съм те забелязъл и друг път ?
Уважавам ги...  :clover:

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #477 -: Март 10, 2012, 02:07:42 pm »
Абкен, би ли бил така добър да кажеш къде я складираш тази видеотека, понеже и на мен ми е нужен такъв сайт, който да не е iMDb?

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #478 -: Март 10, 2012, 02:25:22 pm »
Абкен, би ли бил така добър да кажеш къде я складираш тази видеотека, понеже и на мен ми е нужен такъв сайт, който да не е iMDb?

Защо IMDb не ти харесва ? По принцип имаше и други сайтове, но IMDb най-много ми харесва откъм  подредба, жанр и това, което ми харесва е, че най-долу ти показват други филми, които биха ти харесали, поради близостта с жанрове на филми от твоя Watchlist.

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Любими филми,нови филми
« Отговор #479 -: Март 10, 2012, 04:24:56 pm »
Кат погледнем , в целия Холивуд , едва ли ше намерим грозна жена ( освен некои де , но повечето са красиви , все пак до някаква степен определят понятието "красота" ). Просто всяка жена си има свой чар , а Мила Йовович го има в излишък даже... Хаха тва е като нашия задочен спор за филмите . Банална изтъркана красота , която се вижда навсякъде по улици и клубове или нещо в дадена жена , което .... просто те грабва . Например , аз много им се радвам на е тия девойки
http://www.facebook.com/SuicideGirls

P.S. Мерси за филма , са ако му напишеш и титри си златен  :freak: Щи дам 50 голд в играта  :freak:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост