Автор Тема: Night Legion [alliance guild]  (Прочетена 48993 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Night Legion [alliance guild]
« Отговор #30 -: Март 20, 2010, 07:05:32 pm »
Казва човекът, кръстен на Кодо ingame и аватарче на някакви смешни аниме геройчета.
+1 карма  :blush:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Night Legion [alliance guild]
« Отговор #31 -: Март 21, 2010, 06:53:38 pm »
+1 карма  :blush:

Има ги и от мен   :freak:  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Owatanka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: 15
  • he felt it everyday...
Re:Night Legion [alliance guild]
« Отговор #32 -: Март 22, 2010, 11:33:07 pm »
Тия които "разбират" от творчество ... и мислят общо-логически ... или просто елементарното в психиката ви не ви говори ... може да запазите коментарите. Личното ми мнение под "филмиране" , значеше че доста подробната информация за правилата на гилдията са измислени доста подходящо, но с несериозни играчи ... които едва ли ще спазят дори и най-малкото 'не псувай в гилдията" . И въобще не ме интересува дали ми смъквате кармата , това не е от никакво практическо значение за мен. Точка по въпроса  :offt: :nuke: :clover:

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Night Legion [alliance guild]
« Отговор #33 -: Март 23, 2010, 04:55:21 pm »
Тия, които разбират от творчество обикновено се подвизават под Role Play сървърите.И че човекът се интересува от Древен Рим и евентуално е прочел информация, която на теб не ти е ясна, говори добре за него.Пък и от кога например ползването на такива ранкове е "филмиране" ? Не разсъждаваш правилно.

Неактивен Owatanka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: 15
  • he felt it everyday...
Re:Night Legion [alliance guild]
« Отговор #34 -: Март 23, 2010, 07:27:46 pm »
Моля те ... говориш пълни безсмислици... само отричаш някакви си собсвено измислени глупости ,за да създадеш спор с мен. Чехъл под чехъл !  :confused: :clover: ... А и си има причина да съм се кръстил Owatanka ... и аз съм прочел доста информация ^^ ...  :evilmad:
« Последна редакция: Март 23, 2010, 07:46:21 pm от Owatanka »

Неактивен robert

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 161
  • EVO Karma: 20
  • krasiv,umen i skromen
Re:Night Legion [alliance guild]
« Отговор #35 -: Март 23, 2010, 08:18:33 pm »
Ранговете на гилдията са направени с цел:
-Да се отличават от стандартните - универсални рангове ползвани от мнозинството.
-Да са интересни, свежи и зарибяващи :devil:
-Да подхождат на името на гилда.
Не мислех, че ще има някой който да ги коментира отрицателно :-|
Относно правилата - не са нищо особено, но се старая да бъдат спазвани защото обичам дисциплината  ;-)
Не мисля, че е необходимо да спорите всеки си има мнение  :cap: + това тук не е мястото :-)
« Последна редакция: Март 23, 2010, 10:05:13 pm от robert »
Robert - Slevin - Skipper
  DK       Warr    Shaman

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:Night Legion [alliance guild]
« Отговор #36 -: Март 24, 2010, 07:10:29 am »
Тия които "разбират" от творчество ... и мислят общо-логически ... или просто елементарното в психиката ви не ви говори ... може да запазите коментарите. Личното ми мнение под "филмиране" , значеше че доста подробната информация за правилата на гилдията са измислени доста подходящо, но с несериозни играчи ... които едва ли ще спазят дори и най-малкото 'не псувай в гилдията" . И въобще не ме интересува дали ми смъквате кармата , това не е от никакво практическо значение за мен. Точка по въпроса  :offt: :nuke: :clover:

:? Едно само ще кажа, за това потробно описание и "филмирането. В Blizzard толкова са се "филмирали" , че гилдиите им имат отделни сайтове, само за тях: правила, снимки и т.н. А тука решил да напише по-подробно и цивилизовано... Поне не се е "филмирал" до толкова, че да си направи и сайт...  :freak: Но се явяват хора, които просто от много "филмиране" се "филмират" самите те...  Няма сериозни играчи, всеки с нещо е бил, някога, несериозен.

P.S. Защо ми смъкват кармата, като единственото което правя е да съм честен с останалите и което имам го казвам, не да извъртам, да плюя някой и да спама във форума... Ако това е вид спам за което пак ще ми отнемат точка, ще кажа просто... Че гилда е способен на много неща, но е левелинг гилд, не става за отборна игра, поради причината, че тия които влизат повечето не знаят какво е PvP и PvE.... Останалите просто се забавляват... Бих казал, че предпочитам този, от някой от по големите гилдове, защото там не спират да искат предмети като влезем в райд, и все пискат за глупости....
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен Owatanka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: 15
  • he felt it everyday...
Re:Night Legion [alliance guild]
« Отговор #37 -: Март 24, 2010, 07:55:26 pm »
Ами Орди какво искаш от тях.Намират си тема и почват да спамят в нея.Owatakna, ти пък къде и кога си чел нещо?Като гледам ниско интелигентните ти изказвания.... Защо изобщо занимаваш хората с глупостите си?Robert!За гуилда браво , само ми се струва че си посабрал 10-13 годишните при теб.Успех с начинанието.
   Сега пък аз съм писал глупости. Аман от идиоти по форумите , някакви станали по на 25 години и вече тръгват да ми обясняват "кой баща , кой майка". Другото е ,че въобще не ме познаваш като човек, така че си замълчи и моля спазвай добрия тон! Големи хора се правите на малки деца...  :blink: :confused: :doh:
« Последна редакция: Март 24, 2010, 08:00:32 pm от Owatanka »

Неактивен bl1nk

  • Knight
  • *
  • Публикации: 45
  • EVO Karma: -3
  • evo user
Re:Night Legion [alliance guild]
« Отговор #38 -: Март 24, 2010, 09:52:29 pm »
Не ви ли е неудобно,че осрахте,а като гледам и продължавате да серете в темата на гилда на хората?

Неактивен laz0

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: 7
  • evo user
Re:Night Legion [alliance guild]
« Отговор #39 -: Март 25, 2010, 12:09:48 am »
Някои хора срам нямат  :clover:

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Night Legion [alliance guild]
« Отговор #40 -: Март 26, 2010, 12:35:40 pm »
      келеш научии се първо да пишеш...
погледни си надписа под мнението и не се обяснявай  :down: :doh:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Night Legion [alliance guild]
« Отговор #41 -: Март 26, 2010, 03:36:45 pm »
      келеш научии се първо да пишеш...

Кой го казва... :doh:
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен robert

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 161
  • EVO Karma: 20
  • krasiv,umen i skromen
Re:Night Legion [alliance guild]
« Отговор #42 -: Март 26, 2010, 04:31:40 pm »
Спрете вече!  :offt:
Robert - Slevin - Skipper
  DK       Warr    Shaman

Неактивен Feat

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: 10
  • wild child
Re:Night Legion [alliance guild]
« Отговор #43 -: Април 10, 2010, 08:35:26 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=RrbLefUt6bI World of Warcraft - The Forge of Souls Heroic



http://www.youtube.com/watch?v=vLQA6lAwhvo&feature=related World of Warcraft - Halls of Reflection New Dungeon Part 1

http://www.youtube.com/watch?v=dqy_4gK1iYM  World of Warcraft - Pit of Saron Heroic   
 

Сама за инфо какво трябва да търсим


Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Night Legion [alliance guild]
« Отговор #44 -: Април 28, 2010, 10:21:31 am »
Гилда е наистина добър.Всяка вечер има инстансове, независимо дали Robert го мързи или не.Дори по някога има и по 2 наведнъж  :up: :up: :up:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...