Автор Тема: въпрос ?  (Прочетена 2895 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Zombayo

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 0
въпрос ?
« -: Април 30, 2010, 12:34:29 pm »
Здравейте, интересуваме дали има забранени за посещения инстанции ,т.е такива можещи да доведът до краш на сървара.
Искам да изпълня някои ачиъвмънти, без да крашвам сървара.

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:въпрос ?
« Отговор #1 -: Април 30, 2010, 01:02:03 pm »
Ако даден инс е "забранен" - то той ще е затворен, т.е. няма да може да влезеш по нормалния начин през входа - ще ти пише примерно че иска левъл 100. Така че спокойно си обикаляй и където си намериш да те пуска си влизай, не се шашкай толкова. Ако в движение мернеш нещо нередно го снимаш и репортваш в бъг-тракера. Успех с ачивмънтите.  :clover:

П.С>държа да подчертая, че ако си играл поне един месец играта, ще имаш вече усещане кое редно и кое нередно в играта. Съветвам те, ако откриеш нещо гнило, да не се възползваш ... рано или късно ще те хванат.

*BTW в официалния също се бъгва здраво(свидетел съм), но там са си платили хората и нищо не им се случва(макар привидно да има "полиция") - кой ще ти следи 11 милиона души какво правят+те са си я писали играта бъгава какво сме им виновни :doh: - но в ЕВО ще изгориш като сламка ако те надушат - така че умната.  :freak:
« Последна редакция: Април 30, 2010, 01:14:12 pm от jamesbg »

Неактивен Zombayo

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 0
Re:въпрос ?
« Отговор #2 -: Април 30, 2010, 01:33:15 pm »
Благодаря за бързия отговор :clover:

Неактивен Turisas

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:въпрос ?
« Отговор #3 -: Май 08, 2010, 04:47:22 am »


*BTW в официалния също се бъгва здраво(свидетел съм), но там са си платили хората и нищо не им се случва(макар привидно да има "полиция") - кой ще ти следи 11 милиона души какво правят+те са си я писали играта бъгава какво сме им виновни :doh: - но в ЕВО ще изгориш като сламка ако те надушат - така че умната:freak:

имах възможността да играя и в този сървър, ми не съм съгласен с подчертаното 2-та най-очевадни примера
1-я: в един и същи раид инс се ходи няколко пъти седмично за един и същи бос
В общи линии оснвна роля играе range dps-то. Вчера събрах убийствен райд от 2 танка 3 хеалъра и 5 кастера. Толко бързо я убихме, че не пусна нито 1 дракон( нямаше работа за офф-танка  :wink: ) .
Обикновено я бием по 2 пъти на ден защото все пак подбора на играчи е важен - днес сигурно ще са 3 пъти
Успех  :)

2-я: след като умре някои -"release spirit" и влиза в инстанцията търчейки да не изпусне енкаунтера
сега да обясна и защо това е бъг / експлоит
1- спаунтайм на всеки един райд бос е 156 часа ( ако е с ID 1) всички следващи започват със спаунтайм който изтича на 156-я час от убиването на 1-я райд бос за седмицата;
2- докато райда е в енкаунтър неможе да се влиза в райд инс или какъвто и да е било друг под формата на спирит (дух), което в 99.9% от private сървърите НЕРАБОТИ (казвам 99.9 защото може и да има такъв в който да работи, аз поне незнам), което е бъг / експлоит и следователно наказуемо...
и ето го въпроса ми: покажете ми поне 1 играч който да не го прави това :) ... няма да ви затрудни - няма такъв  :-)
« Последна редакция: Май 08, 2010, 04:50:12 am от Turisas »