Автор Тема: Игра в близзърд  (Прочетена 8831 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Игра в близзърд
« Отговор #15 -: Юни 29, 2010, 11:34:13 pm »
 :freak: разликата е уникална :freak: ако искаш ми пиши на лично, имам друид 80ка 4,8 гс за продан :mrgreen:

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re: Игра в близзърд
« Отговор #16 -: Юни 30, 2010, 12:20:37 am »
:freak: разликата е уникална :freak: ако искаш ми пиши на лично, имам друид 80ка 4,8 гс за продан :mrgreen:
Колко пари му търсиш?Може да уредим нещо. :cap:
Виж пич ако ще без итеми да е щом съм решил ще си го купя. :clover:
« Последна редакция: Юни 30, 2010, 02:29:32 am от AshbringeRR-.- »
Anarch... rogue powah ;)

Неактивен Betrayal

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 425
  • EVO Karma: -90
  • evo user
Re: Игра в близзърд
« Отговор #17 -: Юни 30, 2010, 12:34:33 am »
Колко пари му търсиш?Може да уредим нещо. :cap:
4.8 е нищо !!! за близз там преди качиш 80ти си вратфулл !!  :clover:

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re: Игра в близзърд
« Отговор #18 -: Юни 30, 2010, 03:36:27 pm »
4.8 е нищо !!! за близз там преди качиш 80ти си вратфулл !!  :clover:

Млъкни !
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re: Игра в близзърд
« Отговор #19 -: Юни 30, 2010, 03:45:37 pm »
4.8 е нищо !!! за близз там преди качиш 80ти си вратфулл !!  :clover:

 :lol:

Млъкни !

Betrayal-чо, изтрии си героя в Blizzard.

Послепис::dohh:

|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re: Игра в близзърд
« Отговор #20 -: Юни 30, 2010, 04:23:06 pm »
4.8 е нищо !!! за близз там преди качиш 80ти си вратфулл !!  :clover:

Ама целия ли? :dohh: :dohh: :dohh:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Игра в близзърд
« Отговор #21 -: Юни 30, 2010, 04:40:39 pm »
Кръсника е с 5900 gs аз съм само с 5469
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re: Игра в близзърд
« Отговор #22 -: Юни 30, 2010, 04:54:36 pm »
Аз съм 6333 някъде в танк ХП гиър, към 6270 в армор гиър, 6667 в ДПС гиър, а ако смеся айтемите някъде към 6757 gs.фулл wratfull/relentness имам и т.н. Колко пари давате?  :freak: :freak: :freak:
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен haldion

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 710
  • EVO Karma: 23
  • Wish upon a black star! ;-]
Re: Игра в близзърд
« Отговор #23 -: Юни 30, 2010, 04:55:57 pm »
Аз съм 6333 някъде в танк ХП гиър, към 6270 в армор гиър, 6667 в ДПС гиър, а ако смеся айтемите някъде към 6757 gs.фулл wratfull/relentness имам и т.н. Колко пари давате?  :freak: :freak: :freak:

Едно левче устройва ли те? :freak:

Неактивен sicklife24

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 118
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re: Игра в близзърд
« Отговор #24 -: Юни 30, 2010, 05:51:12 pm »
Аз съм 6333 някъде в танк ХП гиър, към 6270 в армор гиър, 6667 в ДПС гиър, а ако смеся айтемите някъде към 6757 gs.фулл wratfull/relentness имам и т.н. Колко пари давате?  :freak: :freak: :freak:

Ако някога някой оспее да направи 6333гс ще му дам 1000лева па камоли 6757  :freak:
< Sicklife > Orc Shaman 80 lvl
< Varto > Tauren Dk 80 lvl

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Игра в близзърд
« Отговор #25 -: Юни 30, 2010, 07:32:22 pm »
виждал съм warr 6500+, но е доста трудно постижимо :freak:

П.П. бет :doh: ти кога си играл там? за wrath off-set 2 части трябва арена рейтинг над 1400/1500 :fun: не съм играл много с него, за това е толкова малко (поради прекалено много ангажименти го вдигнах бавно и ми останаха 4 дни за игра като 80ка :freak:).

П.П.2. атанасе, а за тебе имам доста лошо мнение, от един познат, който е арена парт на гаджето на сестра ти :devil: така че стига си се правил на много знаещ, прекалено лошо се представяш в очите ми, а това е трудно :freak:

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re: Игра в близзърд
« Отговор #26 -: Юни 30, 2010, 09:05:15 pm »

П.П.2. атанасе, а за тебе имам доста лошо мнение, от един познат, който е арена парт на гаджето на сестра ти :devil: така че стига си се правил на много знаещ, прекалено лошо се представяш в очите ми, а това е трудно :freak:

На дядо ми шурея, по сестрина линия, ми каза, че имаш ебати връзките ...  :freak:  :up:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Игра в близзърд
« Отговор #27 -: Юни 30, 2010, 09:14:34 pm »
 :freak: не, честно, не е взимал тоя моя познат, само защото бил българин :doh: така де, късметът на тоя моя фр е "огромен" :freak: в рейд само от чужди граждани, да се падне с рейд лидер българин, който да не го харесва :eek: :eek: :eek:

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re: Игра в близзърд
« Отговор #28 -: Юли 01, 2010, 02:17:05 am »
:freak: не, честно, не е взимал тоя моя познат, само защото бил българин :doh: така де, късметът на тоя моя фр е "огромен" :freak: в рейд само от чужди граждани, да се падне с рейд лидер българин, който да не го харесва :eek: :eek: :eek:
Хубаво е да приемаш за истина само версията на едната страна.  :cap: А пък колко ми пука какво ти е мнението за мен....  :doh: Питай го "дребния" колко пъти е уайпвал райда на синдрагоса, защото не е мърдал с ice tomb-овете във последната фаза, или колко пъти е уайпвал рейда на дриймуокър, защото си събираше души за Shadow's Edge и т.н. и т.н.И пак го зимах чат пат, защото беше българин.Иначе отдавна да го бях кикнал от гилдията.  :clover:

Betrayel, като дойдеш в близз пиши да ми покажеш как ще имаш full wrathfull преди да си станал 80 левъл.  :clover: peace
« Последна редакция: Юли 01, 2010, 02:20:08 am от atanas1914 »
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен punishr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 69
  • EVO Karma: -3
  • Zariben po wow
Re: Игра в близзърд
« Отговор #29 -: Юли 01, 2010, 09:49:06 am »
не че нещо но защо админите играят близзард по цял ден (защото там играя нолаифери) вместо да оправят малко  сервера им ?
Where the Lich King and his runeblade, Frostmourne, await to deliver them to their deaths...