Автор Тема: Игра в близзърд  (Прочетена 8836 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Игра в близзърд
« -: Юни 24, 2010, 02:38:46 am »
Сериозно се замислям дали да не си купя играта и да поиграя в оригиналния сървър.
Нещата от към купуване на играта  / активиране на акаунт и т.н вече са ми напълно ясни след кратък диалог с чичо гугъл.  :smart:
Допитвам се до вас , защото  знам че има няколко човека които играят там и бих искал да разбера как стоят нещата с риълмите.Аз лично се колебая между Neptulon и Stormscale (ПвП играч съм , но досега не съм правил качествено ПвЕ така , че не се знае дали няма да ми допадне повече.Търся си риълм в който долу горе са балансирани.)
Кажете мнението за реалма в който сте откъм ПвП , ПвЕ и може да си напишете името на героя да си попишем ако започна на вашия риълм. :up:
Моля без лоши чувства.   :cap:

П.П : Очаквам включване от Angerfist & James. :blush:
Anarch... rogue powah ;)

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re: Игра в близзърд
« Отговор #1 -: Юни 24, 2010, 02:47:35 am »
Не съм запознат много с останалите риълми, но НЕ идвай в Deathwing.Или поне не идвай Alliance.Много сме зле цялата батългрупа алианси.Аз лично не бих отишъл в Нептулон заради многото българи.Не че нещо ама сме си задници.Не че няма свестни хора, или че няма тъпаци и от другите държави, ама от както играя почти всички българи са гъзове, които съм видял в близзард с малки изключения.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Игра в близзърд
« Отговор #2 -: Юни 24, 2010, 06:29:26 am »
PvE има и в PvP сървърите, разликата вече е, че в PvE-то можеш да си изключваш PvP флага навсякъде, освен в противниковите градове и столици :freak: Подкрепям решението ти, защото си струва :-) поиграх там месец (поради неща независещи от мен нямам карта) и разликата е огромна ;-D

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re: Игра в близзърд
« Отговор #3 -: Юни 24, 2010, 11:14:29 am »
От скоро играя в Близард и не ми е много ясна системата, но това което мен ме задържа за сега е че има повече възможности за разнообразна игра на ВСЕКИ ЕДИН ЛЕВЪЛ + че не изисква толкова лични познанства, гилдии и прочие социални контакти(освен в редки изключения - хардкор рейдващ гилд примерно или арена тиймове ... ама мен точно това не ме влече на този етап).

Ами реалми има много ... но тъй като на БГта и търсачката за инсове ви събира от различни не е толкова определящо за мен. Къде ще се спреш зависи от стилът ти на игра: аз лично не съм много контактен + нямам много време + ми харесва повече БГта да играя + да се скитам по куестове и ми е добре в Deathwing(PvP) - играем с още едно приятелче от Ево там и нямаме забележки за сега. В реалма българи незнам колко има и кои са, но и аз не съм се интересувал много от гилдии на този етап. Не знам батългрупата защо да е зле както казва atanas1914, но за БГта и инсове не се чака много(5-20мин. зависи по кое време) и на мен лично битките ми харесват. Има си приличен аукцион. По поляните няма много орда ... незнам, на мен ми харесва геймплея като цяло.  :clover:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Divagen
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Sisil

*имай в предвид че играта не се играе като в Ево: едни и същи, всеки ден, правите едно и също и си знаете кътните зъби. Тук организацията на геймплея е предвидена че сте от различни държави и че по презумпция не говорите един език и играта ви събира за повечето мероприятия от различни реалми както казах по-горе и няма нужда да си говорите(само си казвате "hi", и накрая "ty, bb") - всеки си знае ролята и играта си върви. Така че нямай грижи ако не си с българи + незнаеш добре английски - пак ще си играеш общо взето каквото всички играят.
« Последна редакция: Юни 24, 2010, 11:40:13 am от jamesbg »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Игра в близзърд
« Отговор #4 -: Юни 24, 2010, 12:10:58 pm »
От скоро играя в Близард и не ми е много ясна системата, но това което мен ме задържа за сега е че има повече възможности за разнообразна игра на ВСЕКИ ЕДИН ЛЕВЪЛ + че не изисква толкова лични познанства, гилдии и прочие социални контакти(освен в редки изключения - хардкор рейдващ гилд примерно или арена тиймове ... ама мен точно това не ме влече на този етап).

Ами реалми има много ... но тъй като на БГта и търсачката за инсове ви събира от различни не е толкова определящо за мен. Къде ще се спреш зависи от стилът ти на игра: аз лично не съм много контактен + нямам много време + ми харесва повече БГта да играя + да се скитам по куестове и ми е добре в Deathwing(PvP) - играем с още едно приятелче от Ево там и нямаме забележки за сега. В реалма българи незнам колко има и кои са, но и аз не съм се интересувал много от гилдии на този етап. Не знам батългрупата защо да е зле както казва atanas1914, но за БГта и инсове не се чака много(5-20мин. зависи по кое време) и на мен лично битките ми харесват. Има си приличен аукцион. По поляните няма много орда ... незнам, на мен ми харесва геймплея като цяло.  :clover:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Divagen
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Sisil

*имай в предвид че играта не се играе като в Ево: едни и същи, всеки ден, правите едно и също и си знаете кътните зъби. Тук организацията на геймплея е предвидена че сте от различни държави и че по презумпция не говорите един език и играта ви събира за повечето мероприятия от различни реалми както казах по-горе и няма нужда да си говорите(само си казвате "hi", и накрая "ty, bb") - всеки си знае ролята и играта си върви. Така че нямай грижи ако не си с българи + незнаеш добре английски - пак ще си играеш общо взето каквото всички играят.
Мога да ти подаря около 800 голд в твоя реалм, отказах се от този реалм преди около година. Имам герои и в Burning Legion и съм доволен от pvp и pve в реалма. :clover:

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re: Игра в близзърд
« Отговор #5 -: Юни 24, 2010, 12:33:53 pm »
Мога да ти подаря около 800 голд в твоя реалм, отказах се от този реалм преди около година. Имам герои и в Burning Legion и съм доволен от pvp и pve в реалма. :clover:
Ами хубаво, благодаря - прати ги моля на Divagen по пощата.  :clover:
Поради какви причини се "отказа" от този реалм би ли споделил? Аз съм на късмет там, т.е. никой никъде не познавам и къде-къде - видях от подписа на atanas1914 че е там и така стана ... но приемем всякакви по-добри идеи за преместване разбира се. :cap:

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Игра в близзърд
« Отговор #6 -: Юни 24, 2010, 02:47:03 pm »
Този реалм е, както каза Наско, пълен с хора, които не знаят защо играят и с какво да играят. Ще видиш като станеш 80, че нито ще си намериш качествена гилдия, нито качествени съотборници било то за pvp,pve или дори да си правите кефа да ходите да биете по столиците. Това е моето мнение. По-скоро бих те насочил към реалм, който е почти винаги с висока или пълна популация. Тогава играта ти или развитието ти ще ти правят още по-голям кеф.

п.п.: Пратил съм ти златото.

Неактивен firewow

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 187
  • EVO Karma: -10
  • I Fight For Light. Im Knight 0f Light ...
Re: Игра в близзърд
« Отговор #7 -: Юни 24, 2010, 04:38:48 pm »
Мекета в крайна сметка кой реалм е най-як според теб и аз мисля да си купя играта ако може да ми кажете мненията си за реалмите ще съм ви благодарен . Мерси предварително .  :clover: :cap:

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re: Игра в близзърд
« Отговор #8 -: Юни 24, 2010, 05:19:28 pm »
От скоро играя в Близард и не ми е много ясна системата, но това което мен ме задържа за сега е че има повече възможности за разнообразна игра на ВСЕКИ ЕДИН ЛЕВЪЛ + че не изисква толкова лични познанства, гилдии и прочие социални контакти(освен в редки изключения - хардкор рейдващ гилд примерно или арена тиймове ... ама мен точно това не ме влече на този етап).

Ами реалми има много ... но тъй като на БГта и търсачката за инсове ви събира от различни не е толкова определящо за мен. Къде ще се спреш зависи от стилът ти на игра: аз лично не съм много контактен + нямам много време + ми харесва повече БГта да играя + да се скитам по куестове и ми е добре в Deathwing(PvP) - играем с още едно приятелче от Ево там и нямаме забележки за сега. В реалма българи незнам колко има и кои са, но и аз не съм се интересувал много от гилдии на този етап. Не знам батългрупата защо да е зле както казва atanas1914, но за БГта и инсове не се чака много(5-20мин. зависи по кое време) и на мен лично битките ми харесват. Има си приличен аукцион. По поляните няма много орда ... незнам, на мен ми харесва геймплея като цяло.  :clover:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Divagen
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Sisil

*имай в предвид че играта не се играе като в Ево: едни и същи, всеки ден, правите едно и също и си знаете кътните зъби. Тук организацията на геймплея е предвидена че сте от различни държави и че по презумпция не говорите един език и играта ви събира за повечето мероприятия от различни реалми както казах по-горе и няма нужда да си говорите(само си казвате "hi", и накрая "ty, bb") - всеки си знае ролята и играта си върви. Така че нямай грижи ако не си с българи + незнаеш добре английски - пак ще си играеш общо взето каквото всички играят.
Така благодаря ти за обоснавания отговор.Колкото до езиковата бариера не мисля , че имам проблеми - знам английски и немски напълно достатъчно за да се разбера с всеки и няколко други езика които говоря от части (както циганите български :wink: )
Чакаме и мнението на Алейн + Angerfist  :cap:
Anarch... rogue powah ;)

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Игра в близзърд
« Отговор #9 -: Юни 24, 2010, 05:43:59 pm »
Мекета в крайна сметка кой реалм е най-як според теб и аз мисля да си купя играта ако може да ми кажете мненията си за реалмите ще съм ви благодарен . Мерси предварително .  :clover: :cap:
Всички са яки, ако на теб ти е яко в тях и се запознаеш с яки хора, които се забавляват, а не се зомбират. ;)

Неактивен firewow

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 187
  • EVO Karma: -10
  • I Fight For Light. Im Knight 0f Light ...
Re: Игра в близзърд
« Отговор #10 -: Юни 24, 2010, 06:14:13 pm »
А знаете ли в кои реалм има повече хора и алианса е по - силен  :-)

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Игра в близзърд
« Отговор #11 -: Юни 24, 2010, 07:05:50 pm »
Гледай Battlegroops където алиансите са на челните места в 2v2 (поне 15/20 на първа страница, това е показателно) и преглеждай форумите на риалмите, там където показват колко хора има от 2те фракции :angel: но за това ти трябва и английски :freak:

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re: Игра в близзърд
« Отговор #12 -: Юни 25, 2010, 03:04:45 am »
Гледай Battlegroops където алиансите са на челните места в 2v2 (поне 15/20 на първа страница, това е показателно) и преглеждай форумите на риалмите, там където показват колко хора има от 2те фракции :angel: но за това ти трябва и английски :freak:
Колкото до езиковата бариера не мисля , че имам проблеми - знам английски и немски напълно достатъчно за да се разбера с всеки и няколко други езика които говоря от части (както циганите български :wink: )

Anarch... rogue powah ;)

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re: Игра в близзърд
« Отговор #13 -: Юни 25, 2010, 09:39:55 am »
А знаете ли в кои реалм има повече хора и алианса е по - силен  :-)
Има подобни статистически сайтове, колко са верни не знам но разгледай: http://www.warcraftrealms.com/eu_realmstats.php ... имай предвид че до колкото попрочетох по форумите, ситуацията е доста променлива, т.е. четеш за някаква голяма гилдия с българи примерно че имало миналата година и като провериш в арморито се оказва че я няма вече или че е на друг реалм, или на даден реалм баланса е бил еди какъв си и изведнъж остават само орди - в смисъл алитата са се изнесли по някакви причини и затова в Близард много често има свободни трансфери(има и платен 20е) на герои от реалм в реалм за въстановяване на баланса.
Вариант е с някакво приятелче да сте в един реалм и постепенно да се социализирате или ако разбереш къде има гилдия с повечко българи ама да те искат при тях ... но си е на голям късмет къде/с кой/ ще попаднеш - гаранция Франция ... аз бях в една голяма гилдия близо месец, рейдваха ICC нали всичко хубаво си викам някой ден и аз с тях ще ходя, но изведнъж решиха под 70ти левъл да ни кикнат всичките и ни изхвърлиха. Така че да не ти пука много, защото си мисля че трудно се създават трайни контакти с непознати - по скоро гледат изгодата в играта, ако им вършиш работа ОК, ако направиш издънка КИК - както на 5ман инсовете, кривнеш ли по време на реида една крачка на криво гласуват за кик, и играта им вкарва друг на твоето място, т.е. не си незаменим и изобщо не им дреме.
Та избора на реалм ако не познаваш никой си е просто на късмет и нищо не се знае как ще ти се развие играта където и да отидеш. Харесвай си някой и почвай. Приятна игра на всички.  :clover:

П.С>
Всички са яки, ако на теб ти е яко в тях и се запознаеш с яки хора, които се забавляват, а не се зомбират. ;)
:up: ... и благодаря за голда.
« Последна редакция: Юни 25, 2010, 09:43:21 am от jamesbg »

Неактивен sicklife24

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 118
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re: Игра в близзърд
« Отговор #14 -: Юни 29, 2010, 10:51:07 pm »
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Stormscale&cn=Fakesmile&gn=Famous+for+nothing Тва е един фр почна преди седмица и мисля да си зимам играта и аз че като го слушам как ми разказва напрао имам чуството че е нереално  ;-D
< Sicklife > Orc Shaman 80 lvl
< Varto > Tauren Dk 80 lvl