Автор Тема: Неразбирам ...  (Прочетена 1046 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Неразбирам ...
« -: Май 29, 2009, 09:25:04 pm »
Добър вечер.Имам два въпроса:
1.Защо на акаунта паника имам 60% предупреждение, без да съм направил нищо нередно ?А в полето за причина няма такава ? След като питах Мекета в играта, получих 2 часа mute ? Каква е причината ?
2.Сървърът почна да става пълен и да не може да се влиза?Как може да се оправи това ?

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Неразбирам ...
« Отговор #1 -: Май 29, 2009, 10:24:32 pm »
Добър вечер.Имам два въпроса:
1.Защо на акаунта паника имам 60% предупреждение, без да съм направил нищо нередно ?А в полето за причина няма такава ? След като питах Мекета в играта, получих 2 часа mute ? Каква е причината ?
2.Сървърът почна да става пълен и да не може да се влиза?Как може да се оправи това ?

Имаш 2 предупреждения за офф-топици и 1 за нарушаване на основно правило, не е посочено.

Сървъра стига лимита който съм му задал от 350 онлайн юзъра и за това е не може да се влиза. Не може да се оправи освен ако не вкисна на останалите играта.

Мога да го вдигна на 400 но е възможно да се появи лаг. За сега на 350 държи добре.
« Последна редакция: Май 30, 2009, 04:12:02 pm от alein »
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database