WOTLK > PVP Битки

PVP промени

<< < (2/3) > >>

kikotattoo:
Целта ми не е да предложа аз нещо,а да дискутираме и чрез разговори и обсъждане да измислим всички заедно нещо!!!

zeraful:

--- Цитат на: kikotattoo в Март 29, 2012, 06:55:28 pm ---Целта ми не е да предложа аз нещо...

--- Край на цитат ---



Като нямаш необходимия капацитет да дадеш добро предложение на проблема, не дръж такъв "шефски" тон, все едно целия сървър работи за теб.

nixxer:

Пич искам да ти напиша нещо ма ше ма караш да се напрегна. Понякога имам чувството, че се наговаряте и надпреварвате кой да пусне по-смешна тема. Искаш от някой да измисли начин да ме накара да правя ПВП при положение, че не искам. Всеки който иска да прави ПВП ще го прави та ако ще и да се налага да плаща за това т.е. да дава, а не да получава(както предложи ти). Един вид искаш аз да правя пвп за да ти е интересно на теб и да правя това, което на теб ти е забавно, може да стане, но ако съм на щат в сървъра. Почти 99% от нещата от ПВП-то в сървъра са достъпни за всеки един играч без значение от левел и фракция. Има разни дето се разкарват с макс пвп геар ма то си е за тяхна сметка, щото в сървър с такава популация не им е много интересно да правят арени с една шепа хора(освен ако на са 2 холи паладина, това вече сериозно може да им навреди) Та като заключение няма какво да ти кажа повече. Ако не си разбрал това, което съм написал, не мога да ти помогна.

Roguetype:

--- Цитат на: zeraful в Март 29, 2012, 05:47:52 pm ---
Единственото, което може да се направи за в момента по въпроса за бг-тата, е да бъдат затворени тези бг-та които искат повече играчи и които в момента няма как да бъдат играни. Но и за това е имало доста теми и резултата е никакъв, така че не очаквай и това да стане.


--- Край на цитат ---

Вместо да се затварят предлагам броя на играчите да се намали на 10 от 20 например?

zeraful:

--- Цитат на: Roguetype в Март 29, 2012, 08:24:31 pm ---Вместо да се затварят предлагам броя на играчите да се намали на 10 от 20 например?

--- Край на цитат ---



Въпроса е  да може да се играе въпросното бг, на никого не му е приятно след 20 (минимум) минутно чакане за бг, да го пусне на такова което се затваря след 5 минути.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия