Автор Тема: PVP промени  (Прочетена 8020 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kikotattoo

  • Knight
  • *
  • Публикации: 25
  • EVO Karma: -8
  • evo user
PVP промени
« -: Март 29, 2012, 05:27:59 pm »
Няма ли най-сетне да промените нещо относно pvp-o в този сървър.Направете нещо та дори да е нестандартно или дори фън,/релентес сет-а да пада от бг-това е само пример/.Писнало ни е да седим и да правим райдове по 5 пъти с 5 различни героя само защото в този сървър няма какво друго да се прави.И АКО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ 2-3 БГ-А НА ДЕН СА МНОГО-ЗНАЧИ ВЪОБЩЕ НЕ ВИ ИНТЕРЕСУВА КАКВО СЕ СЛУЧВА В ЕВО!!!!!Има някой хора които играят от повече време и могат да направят равносметка,така че не ни лъжете,че  pvp-o е повече от преди!!!!!!!

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: PVP промени
« Отговор #1 -: Март 29, 2012, 05:47:52 pm »
Няма ли най-сетне да промените нещо относно pvp-o в този сървър.Направете нещо та дори да е нестандартно или дори фън,/релентес сет-а да пада от бг-това е само пример/.Писнало ни е да седим и да правим райдове по 5 пъти с 5 различни героя само защото в този сървър няма какво друго да се прави.И АКО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ 2-3 БГ-А НА ДЕН СА МНОГО-ЗНАЧИ ВЪОБЩЕ НЕ ВИ ИНТЕРЕСУВА КАКВО СЕ СЛУЧВА В ЕВО!!!!!Има някой хора които играят от повече време и могат да направят равносметка,така че не ни лъжете,че  pvp-o е повече от преди!!!!!!!

До колкото имам спомен скоро имаше пак една подобна тема, чиито резултат беше, че Alien върна стартовия team/personal рейтинг на 1500.

http://forum.evowow.com/index.php/topic,27265.45.html <- последното мнение на admin-а.

Какво повече искаш да се направи? При левел 80 да ти дава пълно реле? Реле-то да "пада" от бг-тата, Господи каква глупост...  :doh:

Сега, след като рейтинга се върна на 1500, или поне мисля че това стана, е въпрос на време, ако само рейтинга е бил причина за малкото пвп, а аз мисля че точно това беше, нещата покрай pvp-то да се нормализират.

Относно бг-тата - да така е, малко са, но какви ти са точно идеите те да бъдат засилени? Не можеш да принудиш някого които не му се прави бг-та - да влиза. Хора през деня няма, било то заради работа, училище, или друга заетост. Отделен въпрос е че в момента има промоция на exp рейта и всеки се е засилил да level-ва поредния си герой. Единственото, което може да се направи за в момента по въпроса за бг-тата, е да бъдат затворени тези бг-та които искат повече играчи и които в момента няма как да бъдат играни. Но и за това е имало доста теми и резултата е никакъв, така че не очаквай и това да стане.

В темата ти виждам само критика и никакви предложения за оправяне на положението, so ?
« Последна редакция: Март 29, 2012, 05:50:36 pm от zeraful »
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен kikotattoo

  • Knight
  • *
  • Публикации: 25
  • EVO Karma: -8
  • evo user
Re: PVP промени
« Отговор #2 -: Март 29, 2012, 06:31:08 pm »
Не искам релентес,искам да има някакви бонуси така че хората да имат желание да пишат battleground,това искам.Защото няма бг-а,аз реле си имам не ми е за итемите,а за някав стимул за пжп и то главно бг-а.

Неактивен kikotattoo

  • Knight
  • *
  • Публикации: 25
  • EVO Karma: -8
  • evo user
Re: PVP промени
« Отговор #3 -: Март 29, 2012, 06:33:21 pm »
И относно /реле пада от бг/чети всичко/това е само ПРИМЕР/.Или си сляп??

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: PVP промени
« Отговор #4 -: Март 29, 2012, 06:44:58 pm »
Не искам релентес,искам да има някакви бонуси така че хората да имат желание да пишат battleground,това искам.Защото няма бг-а,аз реле си имам не ми е за итемите,а за някав стимул за пжп и то главно бг-а.

Окей, след като недоволстваш според теб какво може да се направи за да се накара повече хора да пишат bg-та? Освен АБСУРДНИЯТ ти ПРИМЕР с дроп на реле сет, друго не виждам.

Не се притеснявай, след края на промоцията ще има куп нови герой за обличане и bg-тата, поне за период от време ще се увеличат.

Отдено временно премахване на част от бг-тата, за които не могат да се съберът хора и увеличаване на honnor points рейта мисля че ще заинтересоват играчите и ще се увеличат bg-тата.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен kikotattoo

  • Knight
  • *
  • Публикации: 25
  • EVO Karma: -8
  • evo user
Re: PVP промени
« Отговор #5 -: Март 29, 2012, 06:55:28 pm »
Целта ми не е да предложа аз нещо,а да дискутираме и чрез разговори и обсъждане да измислим всички заедно нещо!!!

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: PVP промени
« Отговор #6 -: Март 29, 2012, 07:00:28 pm »
Целта ми не е да предложа аз нещо...



Като нямаш необходимия капацитет да дадеш добро предложение на проблема, не дръж такъв "шефски" тон, все едно целия сървър работи за теб.

    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: PVP промени
« Отговор #7 -: Март 29, 2012, 07:57:07 pm »

Пич искам да ти напиша нещо ма ше ма караш да се напрегна. Понякога имам чувството, че се наговаряте и надпреварвате кой да пусне по-смешна тема. Искаш от някой да измисли начин да ме накара да правя ПВП при положение, че не искам. Всеки който иска да прави ПВП ще го прави та ако ще и да се налага да плаща за това т.е. да дава, а не да получава(както предложи ти). Един вид искаш аз да правя пвп за да ти е интересно на теб и да правя това, което на теб ти е забавно, може да стане, но ако съм на щат в сървъра. Почти 99% от нещата от ПВП-то в сървъра са достъпни за всеки един играч без значение от левел и фракция. Има разни дето се разкарват с макс пвп геар ма то си е за тяхна сметка, щото в сървър с такава популация не им е много интересно да правят арени с една шепа хора(освен ако на са 2 холи паладина, това вече сериозно може да им навреди) Та като заключение няма какво да ти кажа повече. Ако не си разбрал това, което съм написал, не мога да ти помогна.
« Последна редакция: Март 29, 2012, 07:59:21 pm от nixxer »
The pain is my best friend.

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: PVP промени
« Отговор #8 -: Март 29, 2012, 08:24:31 pm »

Единственото, което може да се направи за в момента по въпроса за бг-тата, е да бъдат затворени тези бг-та които искат повече играчи и които в момента няма как да бъдат играни. Но и за това е имало доста теми и резултата е никакъв, така че не очаквай и това да стане.


Вместо да се затварят предлагам броя на играчите да се намали на 10 от 20 например?

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: PVP промени
« Отговор #9 -: Март 29, 2012, 08:34:40 pm »
Вместо да се затварят предлагам броя на играчите да се намали на 10 от 20 например?



Въпроса е  да може да се играе въпросното бг, на никого не му е приятно след 20 (минимум) минутно чакане за бг, да го пусне на такова което се затваря след 5 минути.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: PVP промени
« Отговор #10 -: Март 29, 2012, 09:54:06 pm »
Точно за това предложих по горното. Минимум играчи като са 10 поне ще се играе.

Неактивен Smithson

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: asdasd
  • Герой: asdasd
Re: PVP промени
« Отговор #11 -: Август 16, 2018, 08:19:59 am »
 никого не му е приятно след 20