Автор Тема: Отново проблем с играта ! ;(  (Прочетена 2467 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Fckdup

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • Герой: Fckdup
Отново проблем с играта ! ;(
« -: Декември 30, 2012, 11:12:06 am »
Значи отново имам същия проблем . Снощи изтеглих оригиналната WoW , след това The Burning Crusade , и след това WOTLK от посочения линк в сайта . Влизам в WOTLK и отново ме кара да рестартна играта за да се ъпдейтне до най - новата версия ! Кажете какво да направя за да не се ъпдейтва защото то автоматично си се. Само като си напиша името на акаунта в battle.net и passworda и ми излиза да съм я рестартвал .  :eek: :cry2:

untaught

  • Гост
Re: Отново проблем с играта ! ;(
« Отговор #1 -: Декември 30, 2012, 12:33:48 pm »
Не пиши e-mail, а акаунт името си. Няма смисъл да теглиш всичко поред, а само WOTLK и съответно да го инсталираш. Ако не е до 3.3.5а го обновяваш с пачове, които вече трудно се намират, но все пак се намират. Не пускай Launcher-a, а WoW.exe от папката на играта(не прекият път, който се създава на десктопа) и махни в ляво долу отметката Show Launcher.
« Последна редакция: Декември 30, 2012, 12:37:08 pm от untaught »

Неактивен Feat

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: 10
  • wild child
Re: Отново проблем с играта ! ;(
« Отговор #2 -: Декември 30, 2012, 04:31:32 pm »
Зада несе мъчиш да търсиш ето и патчовете http://www.filecrop.com/wow-patch-enGB-3.3.3-to-3.3.5.html


Неактивен bumer88

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: -2
  • wow user
Re: Отново проблем с играта ! ;(
« Отговор #3 -: Януари 22, 2013, 05:00:03 pm »
Искам да попитам,това кадето изписа преди малко че сървара се изключва какво ще рече,няма ли да го има вече ?

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Отново проблем с играта ! ;(
« Отговор #4 -: Януари 22, 2013, 05:28:47 pm »
Искам да попитам,това кадето изписа преди малко че сървара се изключва какво ще рече,няма ли да го има вече ?

Питай още в 3 теми поне, не можете да изтраете без сървър 1 час. Спрян е за ъпдейт.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!