Автор Тема: как да упитомя пет  (Прочетена 1922 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Beylian

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • Герой: hunter
как да упитомя пет
« -: Януари 15, 2012, 01:40:40 pm »
станах 10 лвл с huntera и разбрах че може да се опитоми звяр нов съм и въобще нищо не разбирам  :unsure:

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: как да упитомя пет
« Отговор #1 -: Януари 15, 2012, 02:11:45 pm »
« Последна редакция: Януари 15, 2012, 02:15:53 pm от nixxer »
The pain is my best friend.

Неактивен Beylian

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • Герой: hunter
Re: как да упитомя пет
« Отговор #2 -: Януари 15, 2012, 02:58:09 pm »
ами нищо не става ходих до hubter treiner взех всички магии и отидох до една котка тя ма изяде 6 пъти на оня в клиповете му излезна едно като камшик на екрана аз тва го имам само че не на екрана а в книгата и като го натисна ми излиза всички магии за зверове мога там да ги надъхвам но не мога да ги опитомявам а сам 13 лвл :cry2:

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: как да упитомя пет
« Отговор #3 -: Януари 15, 2012, 06:58:24 pm »
1-во намираш животно, което можеш да опитомиш, във всяка стартова зона има различни животни. Има животни, които не могат да бъдат опитомени. Животното трябва да не надвишава твоя левел. Ако си трол или орк пробвай първо с прасе точно на мястото където те пуска като си 1-ви левел(прасетата там са 1-ви левел и няма да те мачкат много). Като избереш подходяща гадинка, приближаваш се да си в обсег на способността  [Tame Beast](бих ти дал линк от уоухед, но умрелия сайт пак не работи) цъкваш върху животното с ЛЯВОТО копче на мишката. След като си таргетнал животинчето, отваряш книгата със магиите и на втората подкатегория където е Beast Mastery намираш [Tame Beast] цъкваш на него и започват да излизат едни сърца от героя ти, животното започва да те атакува, но ако няма способност която прекъсва каста ще можеш да го опитомиш след завършването на твоя каст. Също можеш да извадиш [Tame Beast] на екшън бара си, като извлачиш иконката до там и я пуснеш в празно квадратче. Сега вече ако не успееш не знам как да ти помогна, всъщност сещам се, но ще видим как ще се справиш.
The pain is my best friend.