Автор Тема: WSG 10-19  (Прочетена 2497 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен antonbelev

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 2
  • evo user
Re:WSG 10-19
« Отговор #15 -: Август 03, 2009, 10:04:58 am »
Първо, че ме мислят за комплексар - ок не ми пука :). Колкото до twika направих си го за кеф, а то си е и весело. Ако можех да ходя на БГ 20-29 ниво щеше да ми е по-интересно повярвай. И ако не искате да ядете бой ми остава и Вие да си направите такъв герой, хем ще се прави по-често БГ, хем ще ми е по-интересно на мен :)  :fun: . ПС след последия БГ някой каза нещо от сорта "Тия 10-19 лвл правят повече БГ от нас 80ките" замислете се и над това ;). А много поздрави, защото сигурно ще се видим чак семтември и то не се знае със сиурност.
Чао за сега и дано като вляза някой ден да има повече достойни съперници.
ПС като комплексар мога да кажа, че съм бил и 30 лвл герой ... и ми е по-интересно да играя срещу 6-7 лвл по-голям от мен отколкото на моя..

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:WSG 10-19
« Отговор #16 -: Август 03, 2009, 01:51:23 pm »
Именно, това е чара на туинка.Да може да размаже всеки герой, до определен брой левли над него.Единственото, което ем дразни, на всеки герой 19 левъл, е че няма по-важните спелове и таланти, които се вдигат на 20 ниво.Така,че можем да преминем и към по-високо ниво на туинк, а именно 29 и 39.Тогава може да стават и масови оргиики в ств.
ПС:аз го казах за това за бг-то,именно поради причината, че влизам да пиша някакъв БГ, и гледам 19 хорди записани, 0 алианса.Така, че алианса, ако имате малко желание да си разнообразите играта, активизирайте се, за да си правим взаимно кефа, а не като последният път да ви избием столиците 1 по 1 и да ви прегазим.