Автор Тема: Два въпроса  (Прочетена 1596 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kyka1

  • Knight
  • *
  • Публикации: 9
  • EVO Karma: 1
  • evo user
  • ISP: UL-NET
Два въпроса
« -: Март 13, 2011, 12:49:32 pm »
Значи първия е, че умрях, и сега съм на място със животни, които са по силни от мене, и ме убиват.При опит да се измъкна те ме догонват, и немга да се отърва и да отида на моето място (смисъл където съм решил) та въпроса е дали има някаква команда за телепортване.Иии втория е, че си инсталирах Quest Helper и сега го вклучих от Addons (във играта) обаче незнам дали се получило.Как да разбера дали съм го включил, и как да го използвам?Благодаря на всичко които ще ми помогнат :)

untaught

  • Гост
Re: Два въпроса
« Отговор #1 -: Март 13, 2011, 01:44:50 pm »
Помощник за мисиите си има от играта, няма нужда от допълнителни помии.
За да се върнеш в началото(или където си си направил дом) ползвай Heathstone, който се намира в чантичките ти.

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Два въпроса
« Отговор #2 -: Март 13, 2011, 05:21:13 pm »
Ако се съживява в територия пълна с мобове които го вземат на 2-3 удара (а той като се вземе е с половината HP), надали ще има време да използва камака за телепорт преди да умре  :no: Най-лесно пиши на някой в играта, влезте в party и да иде да ги избие  :clover:

untaught

  • Гост
Re: Два въпроса
« Отговор #3 -: Март 13, 2011, 07:05:31 pm »
Ако не мърдаш не те нападат.

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Два въпроса
« Отговор #4 -: Март 13, 2011, 07:33:26 pm »
Ако не мърдаш не те нападат.

Да ама ако попаднеш в полезрението им пак ще те нападнат  ;-)
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)