WOTLK > Guilds

Minions of Destruction

<< < (2/18) > >>

Prahan:
Браво Дей подкрепям ви все още  :up: !Радвам се за вас. :clover:

zelen4uk:

--- Цитат на: fen920 в Октомври 23, 2009, 08:17:13 am ---НОМАД моля те не се излагай с безсмислените си коментари , ако искаш пвп аз съм навит да ти докажа че в гилдиата има мн добри в това.
Като решиш че си подготвен просто /w Valhalla

--- Край на цитат ---

Не мисля че той говори за всички и не ги слага под общ знаменател , но наистина се случва да има и такива издънки. Може би малшанс , може би наистина не знае какво прави. Както и да е , гилда е добър имат доста хора , дано да се развиват и още и нека се замислят над поста на Прахан , защото щом има 50-60 човека онлайн вечер надали всички са подбрани и изпитани :clover:

shokadinpally:

[/quote]
Най-после да видя във форума тема за нашия гилд! :angel:Правилата са супер само остава да ги спазим дословно!Имам предвид че може би не всички са ги прочели... ще сигнализирам ако не се спазват все пак съм отдавна в гилда :devil:
Поздрави-Terd

NarutoTheHunter:

--- Цитат на: a3best в Октомври 22, 2009, 09:14:19 pm ---Супер, най накрая и наще правила  :-)  само да кажа Daylight, имам предложение за банката което бях ти споменал преди доста време, примерно само няколко човека да могато да сласгат/дават items знам, че има ограничение до 3 предмета (мисля, че толкова беше) но има доста ненужни неща в банката ако няма желаещи аз мога да се заема с това.. като за начало всичките ненужни предмети да се продадат и голда да се сложи в банката, а после малко по малко ще слагаме само нужните неща където им е мястото..
                                                                                                   :clover: поздрави Acelera

--- Край на цитат ---
Съгласен съм с това, все пак трябва да се грижим и за банката  :-) :-) :-)

jamesbg:
Личното ми мнение(след ~половин година в гилда) е изключително положително като цяло. Държа да подчертая: много се радвам че съм член на гилдията, основно съставена от зрели/възпитани хора, избягващи дребнави конфликти, правещи отстъпки и помагайки си взаимно без да се търси отплата - просто има хора които са доказано достойни за уважение - евала им правя - няма да ги споменавам поименно - те си знаят! С две думи ми е кеф да играя с вас момчета ... и момичета.  :up:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия