Автор Тема: [FIXED]Sacred shield  (Прочетена 7827 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Sacred shield
« Отговор #30 -: Декември 27, 2010, 06:42:27 pm »
Това не е sacred  :doh: http://www.wowwiki.com/Righteous_Vengeance

друг е въпроса как има 2 еднакви дебъфа на един target
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Sacred shield
« Отговор #31 -: Декември 27, 2010, 10:57:57 pm »
Дам,определено това не е сакред...
Днес правих няколко арени...не съм забелязал на warr-a ми да се пуска сакред шилд,а холи паладините си го спамят постоянно.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен looser92

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 151
  • EVO Karma: -19
  • evo user
Re: Sacred shield
« Отговор #32 -: Декември 28, 2010, 01:38:42 am »
Добре следното е кофти правиш дуел срещто някой който е много надъхан и ти се прави на велик,а тук в ево много често се срещат такива играчи и започваме да се бием и към финала движим се еднакво горе доло и то4но преди хамара ми зима сакреда абсорбва ми целия хамер и тои ми удря финалния удар и умирам...

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Sacred shield
« Отговор #33 -: Декември 28, 2010, 08:43:05 am »
Добре следното е кофти правиш дуел срещто някой който е много надъхан и ти се прави на велик,а тук в ево много често се срещат такива играчи и започваме да се бием и към финала движим се еднакво горе доло и то4но преди хамара ми зима сакреда абсорбва ми целия хамер и тои ми удря финалния удар и умирам...

Еми ако им се връзваш на акъла ще ти е "кофти".Това е все едно да те бие някой с season 8 full set (a ти да си с сет-а от tailoring) и да мислиш,че оня е много добър.Ако sacred абсорбва hammer of wrath значи оня е щял да те бие при всички положения.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: Sacred shield
« Отговор #34 -: Декември 30, 2010, 10:01:55 pm »
Пак го обърнахме на - О не, сакреда е бъгав... абсорбира прекалено много... И - о не ArP не работи като хората.... Темата си има заглавие - придържайте се към него, няма смисъл от безмислени коментари. :doh:

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Sacred shield
« Отговор #35 -: Декември 30, 2010, 10:46:32 pm »
Пак го обърнахме на - О не, сакреда е бъгав... абсорбира прекалено много... И - о не ArP не работи като хората.... Темата си има заглавие - придържайте се към него, няма смисъл от безмислени коментари. :doh:


И двете неща(за момента) работят както трябва не знам кои коментари четеш :clover:

Я някой от по-начетените да ми каже http://www.wowwiki.com/Righteous_Vengeance трябва ли да се стаква?
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Sacred shield
« Отговор #36 -: Декември 31, 2010, 12:17:43 am »

И двете неща(за момента) работят както трябва не знам кои коментари четеш :clover:

Я някой от по-начетените да ми каже http://www.wowwiki.com/Righteous_Vengeance трябва ли да се стаква?

Като гледам за теб сигурно и икономиката на Зимбабве работи перфектно. Само дето за пенетрайшана бъркаш, преди 5мин на 98% пасивен не стигнах и 3к на паладин без сакред, но едва ли човек може да убори неопровержимете доказателства в твоето твърдение. И все пак важно е броят на постовете да расте.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Sacred shield
« Отговор #37 -: Декември 31, 2010, 12:26:38 am »
:lol: кви 3к бе  :dohh: аз без сакред им бия по 6-7  :freak:

С меча ли бе пинко ? :doh:
 Е как ще е бъгнат  :doh:

2 камъка ? Ехехехехехе 98% пенет, това са точно 2 камъка нали?
« Последна редакция: Декември 31, 2010, 12:28:26 am от devistator »

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Sacred shield
« Отговор #38 -: Декември 31, 2010, 12:31:57 am »
не, зех си ратфул стафф  :freak: ма той по страшен  :lol:

П.С. Потарси из форума, но мисля, че няма мой постове да са споменава, че армор пене не работи  :clover:

нз кви 98% изкарваш аз вадя 60-70% и ми дига дм с 2-3к :)

Я ела пред Ог, аз ще влезна с Xeron паладина и искам да видя 6к мортал, предполагам си навит?

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Sacred shield
« Отговор #39 -: Декември 31, 2010, 12:35:08 am »
оке , след 10мин сам там махаш сакреда и феелваш warrior power  :lol:

Идеално, нооо единичен удар, а не смешния бъг с меча

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Sacred shield
« Отговор #40 -: Декември 31, 2010, 12:42:05 am »
ще тестваме без прокнал тринк и с прокнал 2-3к е разликата  :guns:

П.С. Кви мечове кви багове говорим за съвсем други работи де са вкарваш бе човек ?  :lol:

Като ти четох постовете за меча и останах с впечатлението, че грам нямаш идея за какво говориш и за това исках да поясня.  :freak:

Неактивен looser92

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 151
  • EVO Karma: -19
  • evo user
Re: Sacred shield
« Отговор #41 -: Януари 02, 2011, 05:10:13 am »
Така сега прегледал сам го и с други сървъри и на мен лично не ми абсорбва чак такъв дмг сега че проква по често това е друг въпрос има разлика между прока на сакреда и абсорба... той ако ти проква на секи 5 секунди логика да ми удариш 2 нормални хита така,че може проблема да е в честия прок или в квото и да е но сакреда не абсорбва много дмг както го представяте всеедно удряш  ме с 20к само 2к ми вкарваш... така ,че спрете да пишете глупости и има разлика в тъпото АрП може да не работи като хората но има разлика нее като да си без АрП...

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re: Sacred shield
« Отговор #42 -: Януари 02, 2011, 11:16:48 am »
Пичове, едно нещо не мога да разбера... Защо си мислите, че като макснете някакъв стат (армор пенетрейшън) и трябва вече да почнете да правите нереален дмг??? Това е просто една част от всичко, което вдига дмг, не може само от него да зависи.. като го максвате губите друг потенциален дмг от други статове. Замислете се малко?
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Sacred shield
« Отговор #43 -: Януари 02, 2011, 12:24:55 pm »
Не мога да разбера хората от последните 2 постта, защо изобщо се мъчите да пишете нещо, а дори не сте разбрали за какво говориме с bloodluck. looser92, това колко абсорбва сакреда е въпрос на гледна точка и дадена ситуация /въпреки че количеството абсорб е еднакво/, но определено прока си му е като хората. hunts, не знам кой точно според теб говори за ''нереален'' дмг та да не можеш да го разбереш грам и разбира се че като наблегнеш на нещо губиш алтернативата му, но на този експанжан война с това се играе и ти ако не си играл с подобен герой не се изказвай и не се бъркай, по елементарната причина, че изобщо не си на ясно. Ще ти дам един жокер, барем малко от малко чатнеш нещо. Моят пенетрейшан /без да съм го натоварил на ''макс''/ приложен в/у герой с 24к армор, би трябвало да вдига дмг-то ми с 30%. За мен това не е малко.

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re: Sacred shield
« Отговор #44 -: Януари 02, 2011, 01:30:29 pm »
Първо - ще те помоля да не ми говориш като на малоумен.
Второ - сигурен съм, че 99% от хората си мислят, че 100% армор пенетрейшън маха целия армор, което е абсолютно погрешно. Иначе съм съгласен, че нещо от порядъка на 30% е ОК.
Blackthorn lvl 80 Warlock