Автор Тема: Относно вотинг точките  (Прочетена 28303 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #30 -: Юли 10, 2012, 11:39:57 am »
Като вляза в сайта http://www.gamesites200.com/wowprivate/in.php?id=9407 да си дам своя вот ми излиза Unable to connect to MySQL server.  :unsure:

А като вляза в www.xtremetop100.com ми излиза

и като дам на "Защо е блокирана?" ми излиза това
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #31 -: Юли 11, 2012, 09:29:04 am »
И при мен е така. Най-добре да смени сайта с друг

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #32 -: Юли 11, 2012, 09:45:47 am »
Тея са много зле. Не се усетиха че имат линк на сайта си който води към заразена страница.

Ще ги махна след малко.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #33 -: Юли 14, 2012, 10:15:34 am »
За да не отварям нова тема ще пиша тук. Много често като воутвам след 4ти или 5тия сайт (някой път и по-рано) ми изписва "You have reached your max limit" или нещо от сорта ,демек че съм стигнал лимита си за воут за деня.Ама на практика не съм. Не знам защо ,но нещо бъггва или аз не правя кат хората.... Знам от опит ,че след като гласувам на 2-3 сайта е добре да рефрешна страницата с воут списака и да си проверя точките за деня и така НЯКОЙ път избягвам този бъг.
Моля някой да ми обясни защо как и т.н.
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #34 -: Юли 14, 2012, 11:27:44 am »
това ще е от сайта,понеже докато не направиш 13 ВП на ден не те спира да гласуваш,но защо при тебе се получава така...не знам.До сега съм нямал проблеми с ВП-системата,освен ако някой от сайтовете  не е активен или му правят профилактика(да не мога да се свържа с него) :clover:
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #35 -: Юли 14, 2012, 01:00:52 pm »
Принципно, сайта брои колко точки има направени за деня с това ip, не гледа потребителя. Потребителя го следи в момента кой е гласувал за да знае на кого да даде точките.

Все пак ако имаш съмнения, че никой не гласува с твоето Ip а само ти ми пиши ще проверя да нямам някаква грешка.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #36 -: Юли 14, 2012, 01:28:02 pm »
Принципно, сайта брои колко точки има направени за деня с това ip, не гледа потребителя. Потребителя го следи в момента кой е гласувал за да знае на кого да даде точките.

Все пак ако имаш съмнения, че никой не гласува с твоето Ip а само ти ми пиши ще проверя да нямам някаква грешка.
СИгурен съм ,че никой друг не гласува от моето ИП. Както казах аз гласувам применро на 4 сайта и после ми изписва ,че съм достигнал макс воута за деня и като проверя колко точки имам за деня = 0 ,а съм гласувал за примерно 4 от общо всички сайтове. След 10-15 сек ,като рефрешна страницата ми показва първите 4 сайта ,че съм гласувал за тях ,но не ми е отчело воут точки за тях.
P.S. Тръгнах да ти пиша Лично съобщение ,ама се усетих чак после ,че няма как да ти го пратя. За това директно копи - пейст правя тук

Здравей ,писах в темата относно 1 бъгг с воут системата. Пиша и на лично с по-големи подробности.
Ще гледам да го обясня максимално ясно ,макар да е объркващо.
Влизам си да гласувам аз за деня и всичките сайтове ми показва ,че не съм гласувал(демек всичко е окей до тук)
Кликам на 1вия линк и ми отваря в отделен таб дадения сайт. Гласувам си аз както му е реда. После кликам на 2рия сайт за гласуване в списъка и ми го отваря и него в ноб таб(нов раздел на уеб браузера).И така примерно до 4-5ти сайт (различно е ,да вземем за пример в случая до 4тия сайт примерно). И след като кликна на 4тия сайт на банера на ЕВО като зареди ми изписва ,че съм стигнал макс воута за деня .... Рефрешвам страницата с изброените адреси за воут и ми изписва пак ,че съм стигнал макс воута за деня. Утивам на точки за деня и ми показва ,че имам 0. Връщам се на "гласувай /воут" ,където са в колконка изброените сайтове за гласуване и вече или ми показва веднага ,че съм гласувал за първите 4 сайта ,а на другите не или след няколко рефреша на страницата ми показва ,че съм гласувал за първите 4 ,а за останалите не. Гласувам си аз за останалите които ми дава и ми дава точки само за тях. Фактически не ми дава точки за първите 4. Както казах подчертавам в случая взех на пример 4 ,някой път са 3 ,някой път 5.
Забелязал съм ,че ако след като класувам на дадения адрес утида на точки за деня и ми отчеде ,че имам 1 точка и се върна после пак на гласувай не бъгва толкоз често.
Нямам си идея от къде идва проблема.
Използвам 2 интернета,в Пловдив като съм е сигурно ,че никой не гласува от моето ИП. В Хасково като съм си ползвам нет към БТК ,но и там съм сигурен ,че никой не гласува от моето ИП...
Преди време бях питал и на други явно се случва ,но рядко.
Това за което говоря не се случва всеки път ,но често се появява.
Пиши ,ако нещо не си разбрал да обяснявам ,че то е супер замотано :D
« Последна редакция: Юли 14, 2012, 01:41:05 pm от Sapphiron »
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #37 -: Юли 14, 2012, 02:39:35 pm »
Проблема появява ли се когато гласуваш с потребителя си в малък интервал от време примерно 1-во от Хаското и вечер примерно от Пловдив?

Колкото до забавеното визуализиране на точките ти за деня, мисля че е от някакъв кеш на браузъра.

От кога го имаш този проблем?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #38 -: Юли 15, 2012, 07:37:32 pm »
Проблема появява ли се когато гласуваш с потребителя си в малък интервал от време примерно 1-во от Хаското и вечер примерно от Пловдив?

Колкото до забавеното визуализиране на точките ти за деня, мисля че е от някакъв кеш на браузъра.

От кога го имаш този проблем?
Проблема се появява когато си реши....никаква ясно хронология или интервал няма. Проблема го имам от доста време. А до колкото до забавянето на визуализирането на точките а деня ,то на практика няма какво да визуализира,защото не ми дава точки ,когато бъгне за първите N на брой сайтове. Чак като рефрешна страницата ми показва ,че съм гласувал зза първите N сайтове ,но нямам точки за тях.
Принципно не ми е болка за умиране дали ще ми даде +-  4-5 точки ,но ми е интересно от къде идва проблема.
Проблема се засили от как сме с новата воут система май.....Преди не го правеше уж ...май
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #39 -: Юли 16, 2012, 12:02:18 am »
Някой друг има ли подобен проблем?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #40 -: Юли 16, 2012, 10:53:48 am »
Не аз си гласувам перфектно навсякъде,даже и в сайта дето го махна,там също нямах проблеми  :cap:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #41 -: Юли 16, 2012, 11:35:34 am »
Sapphiron с това ip с което пишеш в форума ли влизаш в играта и в сайта?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #42 -: Юли 16, 2012, 06:03:05 pm »
И да и не....на практика като съм в Хасково при ресване на модема се сменя понякога и ИП-то. В Пловдив съм само с едно.
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #43 -: Юли 17, 2012, 02:44:32 am »
Този проблем го има и при мене от време на време. Както е споменал по горе като рестартирам страницата започвам да гласувам отново и тогава отчита всичко.
« Последна редакция: Юли 17, 2012, 02:52:03 am от Roguetype »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #44 -: Юли 17, 2012, 06:11:45 pm »
Не мога да го видя проблема в действие, тоест на мен не ми се случва.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database