Автор Тема: Настоящия XP  (Прочетена 7376 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Настоящия XP
« Отговор #30 -: Юни 03, 2011, 10:47:03 pm »
За повечето неща съм съгласен, но това с XP-то не е добра идея. Бая сървъри прибягнаха към тази тактика и ефекта беше НУЛЕВ! Все пак сървъра е с традиции и често е имало както приливи така и отливи на популация, не мисля че трябва да се изпада в крайности.
+1.Май сега е отлива  :-|
Uno Sanctum

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re: Настоящия XP
« Отговор #31 -: Юни 04, 2011, 08:44:59 am »
За повечето неща съм съгласен, но това с XP-то не е добра идея. Бая сървъри прибягнаха към тази тактика и ефекта беше НУЛЕВ! Все пак сървъра е с традиции и често е имало както приливи така и отливи на популация, не мисля че трябва да се изпада в крайности.
+1
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Настоящия XP
« Отговор #32 -: Юни 04, 2011, 06:29:16 pm »
Арена отборите не трябва да започват от 1500 рейт. Айде да не е от 0 ама поне толкова, че да не си зслужава да си триеш отбора и да си правиш нов. Те сега правят отбор и вземат врат оффсета. 500 рейт е добре за сървър с такава популация.
The pain is my best friend.

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Настоящия XP
« Отговор #33 -: Юни 04, 2011, 07:12:22 pm »
Как мислиш дали повече ще има 3-5 теама 1000+ рате. Другите ще се въртят 500 рате и може би някой ще дигне 1500 и то ще е някой който по цял ден чака 10 минути за арена
 :doh:

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Настоящия XP
« Отговор #34 -: Юни 04, 2011, 08:54:43 pm »
Е то в момента всичко е на готово. Искаш оффсет, правиш онъра и си готов. Да пуснат оффсета подарък тогава. Някакви ми се разкарват с врат щитове и такива истории. Вдигаш герой, правиш си отбор и на 1-вата арена те пуска срещу някакви двойно по геърнати от теб. Единствения ти шанс е да ти падне рейта и да не се падаш срещу тях, обаче то пък всички си правят нови отбори и няма с кой да те пусне и след чакане те хвърля пак срещу тези. Да измислят нещо. Ресвайте отборите и да се почва от поне 500 рейт. Силните при силните и слабите при слабите. Който иска рейт ще се труди ако не може ще носи реле.
« Последна редакция: Юни 04, 2011, 08:59:38 pm от nixxer »
The pain is my best friend.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Настоящия XP
« Отговор #35 -: Юни 04, 2011, 10:18:29 pm »
Вие продължавате да си гледате от "full wrath" позицията и не ва ебава за по-ниската класа.Аре кажи ми е професор как с 200 човека ще дигна 2к рейт кат почваме от 1000 или ти кат си го взе на авант ти е кеф па останалите кучета ги яли?Ще си пробия отвор на стола и ще сера/пикая докат аджеба видим писани?Искам всичките тука дето сте против XP рейта да си направите един герой и да го дигнете ама без да си мятате голд или нещо такова,съвсем сами и койт там се навие ви помогни.И като усетите как нито има low level BG,нито някой high level ва бръсне за живи ще се върнете тук.Никакъв проблем нямам да си дигам героя и на -x50 ама да знам,че има смисъл,а не да бия мобове в EP щото видиш ли няма Qs.В близард такива филми-1500vs2300 няма,не сме близард,но ако продължаваме с тоя "отлив" съвсем скоро ще имаме по 50 човека на фракция.Евент някой помни ли кога се прави за последен път?Всички сте против "подаръци" ама с кеф си дигахте рейта като имаше хора,с бъгове(kongf CE AB и бог знае още кво).И като дигнете калибъра заебавате тея отдолу "да си ги земат" ми как ще ги земат като се прави BG 3-4 пъти на ден как ще ги земат като ги пуска против некви там "randoms" дето искат си правят арена тийма с 500-0.Не всеки може/иска да стои до 2:00 докат се появи enter battleground бутончето и не всеки има нерви да пада 15 пъти от 1 и същи отбор.Факт си е ,че кризата удари сървъра сериозно в последно време ако се загледаме все съшите хора си играем - някой баннат друг му писнало.Вината е както в нас(corpse explosion-15k normal-напълно нормално :doh:) така и в админите"На койт не му понася да се изнася".Дано се реализира тая идея за арена евент.А за вот шопа... вие за айтеми ли гласувате?Ако насила гласувате то смисъла от този магазин е нулев.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Настоящия XP
« Отговор #36 -: Юни 04, 2011, 11:48:21 pm »
Вие продължавате да си гледате от "full wrath" позицията и не ва ебава за по-ниската класа.Аре кажи ми е професор как с 200 човека ще дигна 2к рейт кат почваме от 1000 или ти кат си го взе на авант ти е кеф па останалите кучета ги яли?Ще си пробия отвор на стола и ще сера/пикая докат аджеба видим писани?Искам всичките тука дето сте против XP рейта да си направите един герой и да го дигнете ама без да си мятате голд или нещо такова,съвсем сами и койт там се навие ви помогни.И като усетите как нито има low level BG,нито някой high level ва бръсне за живи ще се върнете тук.Никакъв проблем нямам да си дигам героя и на -x50 ама да знам,че има смисъл,а не да бия мобове в EP щото видиш ли няма Qs.В близард такива филми-1500vs2300 няма,не сме близард,но ако продължаваме с тоя "отлив" съвсем скоро ще имаме по 50 човека на фракция.Евент някой помни ли кога се прави за последен път?Всички сте против "подаръци" ама с кеф си дигахте рейта като имаше хора,с бъгове(kongf CE AB и бог знае още кво).И като дигнете калибъра заебавате тея отдолу "да си ги земат" ми как ще ги земат като се прави BG 3-4 пъти на ден как ще ги земат като ги пуска против некви там "randoms" дето искат си правят арена тийма с 500-0.Не всеки може/иска да стои до 2:00 докат се появи enter battleground бутончето и не всеки има нерви да пада 15 пъти от 1 и същи отбор.Факт си е ,че кризата удари сървъра сериозно в последно време ако се загледаме все съшите хора си играем - някой баннат друг му писнало.Вината е както в нас(corpse explosion-15k normal-напълно нормално :doh:) така и в админите"На койт не му понася да се изнася".Дано се реализира тая идея за арена евент.А за вот шопа... вие за айтеми ли гласувате?Ако насила гласувате то смисъла от този магазин е нулев.

Аз съм против този завишен XP и съм качвал нива тук когато имаше 20 човека /от които нямаше нито еднин 70то ниво/ и нямах голд. До 64то ниво съм бил 2 пъти на инстанция с 1 хънтър на моя хал. Кризата е на хората в главите преди всичко и не виждам какви конкретни мерки предлагате освен този смешен XP, ми хубаво защо тогава да не стане сървъра с инстантни 80то ниво герои? По вашата логика това би донесло още хора. И какво като сървъра стане 50 човека....края на света може би.....мислех че е отложен за 2012та.

Неактивен apxu

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: 2
  • Психически НеСтабилен
  • Side: For The Horde
  • Герой: Belgarion
Re: Настоящия XP
« Отговор #37 -: Юни 05, 2011, 03:34:56 am »
По принцип избягвам да пиша коментари на безсмислени теми, но този път не се сдържах. Има такива като мен които ще продължават да играят тук, не зависимо дали сме 100-200-300 човека. Високото ХП кара старите хора да си направят нови герой, но не виждам много нови попълнения в крайна сметка.
Нещата в шопа не са лоша идея защото поради не работещите инсове и куести някой итеми/моунти са недостижими за момента.
Арените слабо ме интересуват, от доста време съм се отказал от ПвП-то.
Извода поне за мен е следния, сървъра е като един гилд- безсмислено е да има 500+ мушмули и само 100 човека. В един момент осъзнах че с голия си герой правя точно това което правя и с облечения си такъв- а именно пиша си с познати.  :cap:
Човешкото сърце има скрити съкровища. В тайни пазени, в мълчание обвити...
Мислите, надеждите, мечтите, удоволствията, чиито магии се развалят ако са разкрити.

Неактивен Azazelwtf

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 106
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
Re: Настоящия XP
« Отговор #38 -: Октомври 05, 2011, 04:06:37 pm »
Мисля че стартинговия реит ако почва от 1300 да речем ще е супер но не повече или по малко. :-)
You must be prepare for my return !