Автор Тема: Настоящия XP  (Прочетена 7377 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kanibal

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Настоящия XP
« -: Юни 01, 2011, 01:07:34 pm »
1.Мисля че ако ХР остане така за постоянно това ще допринесе на 100% за увеличаване на популацията в сървъра.Това е лично мое мнение и се надявам да се одобри.
2.Старт арена тийм рейтинг-Прекалено голям е 1500,според мен ако се направи 1000 ще бъде наистина страхотно и доста по трудно.Сега реално погледнато за 1 час може да се качи 300 рейтинг и следователно почти всеки може да има всичко с една дума на готово.
3.Относно Катаклизм-Най-голямата издънка на близард....За тези които не са играли може и да не им се струва така но повярвайте ми WOLTK и по точно 3.3.5 е една наистина страхотна версия на която може да се играе още много много време.
4.ICC-Тук мисля,че няма да има съгласие с това,което ще предложа,но си струва да опитам.
Мисълта ми е следната-Да се направи телепорт NPC до Lich King,защото би било наистина хубаво да се бие и той вече,следователно и да се прави ICC heroic mode.
Надявам се поне 1 от предложенията ми да бъде одобрено,защото всяко си заслужава според мен  :blush: :blush: :blush:

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Настоящия XP
« Отговор #1 -: Юни 01, 2011, 02:28:51 pm »
+1 за всичките точки без първата :Д чак пък постоянно x10 exp. е прекалени :П
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Неактивен DeathPrince

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 61
  • EVO Karma: -11
  • evo user
  • Side: For The Alliance
Re: Настоящия XP
« Отговор #2 -: Юни 01, 2011, 02:43:54 pm »
За 2 и 3 съм съгласен  :clover:

Неактивен SilentShout

  • Knight
  • *
  • Публикации: 42
  • EVO Karma: -2
  • wow user
  • ISP: EVO BG
Re: Настоящия XP
« Отговор #3 -: Юни 01, 2011, 02:44:31 pm »
Твърдо против да се променя стартовия рейт за арените, най-малкото заради малката популация на сървъра. Друг въпрос е, че то сега с 300 зора се прави някакъв свестен рейт като някакви ботове на по 6К гс постоянно си праят нови отбори и мачкат слабите.  :down:

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re: Настоящия XP
« Отговор #4 -: Юни 01, 2011, 09:31:06 pm »
Ако се направи, арена отборите да започват със стартов рейтинг 1000, но нов отбор да се прави да речем за 1к голд с оглед на гореспоменатото че се дига да речем 2к+ рейт и в един момент се решава че не ни се чака по 15 мин за арена или ,как може прота като нас да имат статс 150-10 дай да реснем и да правим 200-0 да видят всички кой са протата в ЕВО и на 1500 рейтинг ти излизат холи пала с уар по 6к гс и те връщат в първи клас същеврвмвнно убиват всякакво желание за игра в теб и мъките с който си дигнал 1650 рейт отиват в мивката.Както и да се реснат всички рейтинги би довело до раздвижване на ПВП-то.Което към момента е позамряло и се изчерпва с направата на 10 арени за седмицата.От друга страна при стартов рейт 1000, заветните 1950 за каската ще бъдат почти недостижими при популацията на сървъра.
Идеята си има и плюсове и минуси,но една такава промяна трябва да бъде много добре обмислена,за да няма обратен на желания ефект, и пвп-то тотално да замре а с него и сървъра.

ПП.Просто споделям мнение.
« Последна редакция: Юни 01, 2011, 09:41:25 pm от mariahuana »
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Настоящия XP
« Отговор #5 -: Юни 01, 2011, 09:34:59 pm »
Веднъж месечно ресване на отборите в сървъра наистина би раздвижило пвп играта , а за стимулация бих предложил скромни награди за 1 , 2 и 3 ранк (но наградите да се отнасят за 3в3 примерно).
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Настоящия XP
« Отговор #6 -: Юни 01, 2011, 11:30:28 pm »
Ами какво ще кажете , да ви пуска с отбори с разлика 50 рейт ,а не 150 както е в момента , т.е ако пише отбор доста по силен от вас на 3-4 арена ще е дигнал повече от 50 реит и няма да ви пуска срещу него :) , което е най-дразнещото нещо :0
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Неактивен SilentShout

  • Knight
  • *
  • Публикации: 42
  • EVO Karma: -2
  • wow user
  • ISP: EVO BG
Re: Настоящия XP
« Отговор #7 -: Юни 02, 2011, 10:25:27 am »
Друг въпрос е, че редовно след 2-3 минути чакане ме пуска на хора не с 150 разлика, а с 400-500 разлика, което е хипер "очароващо".  :-?

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Настоящия XP
« Отговор #8 -: Юни 02, 2011, 10:37:14 am »
Пъврата точка ти е направо безмислена.Седмица , две ще е интересно , след това никой няма да го ебе за експа.
Точка две сме я пробвали , нищо не се получи.Неразбрахте ли .че тука има деца , които искат да вземат предмети лесно.Ще има пак коментари : - Ама тия дето се облякоха , защо не им се изтрият предметите и т.н. !!!!? Не мислиш преди да пишеш.Едните взимали предмети на висок рейт , другите искаш да ги пуснеш на малък рейт и да сложиш експа на 10х.Пълно със зеленяци , които ще оспамят форума , че немогат да вземат нищо от арените.Популацията е малка.
Точка три , няма даже да коментирам.Като дойде ... е тогава ще му мислим.
А колкото до Лича , тук съм съгласен ,че е крайно време да го бием , но без телепорт.
Uno Sanctum

Problem

  • Гост
Re: Настоящия XP
« Отговор #9 -: Юни 02, 2011, 12:53:47 pm »
+1 за идеята на Wini

Problem

  • Гост
Re: Настоящия XP
« Отговор #10 -: Юни 02, 2011, 01:05:58 pm »
ето 1 предложение от мене : да се пусне вот магазина с повече сайтове и точки, но да се махнат някои оръжия и тринкети, да останат да речеме табарди, маунтове, компаниони, материал за професии и хером итеми и тук таме някое оръжие от някоя инстанция ( изключая ИЦЦ , защото някакси не върви хора по 3к ГС да имат вече Shadow Edge + DBW, според мене това с итемите от ИЦЦ все 1 се превръщаме във фънка и повечето герои се обличат от Вот магазина, а не от инстанциите. Това е моето мнение и предложение  :clover:

Problem

  • Гост
Re: Настоящия XP
« Отговор #11 -: Юни 02, 2011, 01:35:45 pm »
не съм ли прав  :confused:

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Настоящия XP
« Отговор #12 -: Юни 02, 2011, 01:42:48 pm »
не съм ли прав  :confused:
Не си прав  :cool: "Ние си зимахме оръжията айде махайте ги че и някой друг земе да се наяде " ? нещо такова излиза  :clover:
Timewizard

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Настоящия XP
« Отговор #13 -: Юни 02, 2011, 02:21:16 pm »
ето 1 предложение от мене : да се пусне вот магазина с повече сайтове и точки, но да се махнат някои оръжия и тринкети, да останат да речеме табарди, маунтове, компаниони, материал за професии и хером итеми и тук таме някое оръжие от някоя инстанция ( изключая ИЦЦ , защото някакси не върви хора по 3к ГС да имат вече Shadow Edge + DBW, според мене това с итемите от ИЦЦ все 1 се превръщаме във фънка и повечето герои се обличат от Вот магазина, а не от инстанциите. Това е моето мнение и предложение  :clover:

Това го предложих още като видях, че са сложени подобни предмети. Не е като да си се сетил на време.

П.с: На това с промоцията също не съм привърженик, да не говориме, че псевдо типовете които се домъкват са под всякаква критика и след изтичането на квито и да е бонуси си оставаме същите хора.
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 02:24:34 pm от devistator »

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Настоящия XP
« Отговор #14 -: Юни 02, 2011, 03:16:16 pm »
Аз съм яко ЗА айтеми heirloom (само 2-3 twink-а за сървъра сме) ама съм яко  против тва тука некви хорица без грам идея(и култура) да щъкат назобани до ушите и да пеят "Къде съм аз къде си ти".
Това го предложих още като видях, че са сложени подобни предмети. Не е като да си се сетил на време.

П.с: На това с промоцията също не съм привърженик, да не говориме, че псевдо типовете които се домъкват са под всякаква критика и след изтичането на квито и да е бонуси си оставаме същите хора.

Я се постави на мястото на "новите".Сорка дев ама факта,че няма 80ки да се ходи по рейдове нито пък да се правят 5в5 какво остава за помагане на малките левели?Трябва в скоро време да пусна цялостен репорт на 10-20 вериги куестове за 40-60 дето нито ги има,нито работят.На 80 левел какво се получава?Не знам колко там изявени прошляка те псуват на майка,че не си им на "нивото".И как да се играе в такава ситуация?Да слагам игнор на половината faction ли?Трябва да има от къде да се започне защото да влезеш със "зелените дрипи"(цитат на един яко здрав паладин и яко недоразвит лапешар) си е мазохизъм.С толкова не работещи куестове,а кажи ми как се става 5к GS?Без да губиш връзка с реалния свят.x10 за мен е добре дошло и за furious set в магазина съм съгласен,но до там.Да има от къде да почнеш,а не да влизаш със /dnd и /ignore макро.


пп:Против съм тея тринкети минкети и секви простотии над ilev 258
Чалгата не е музика,а заболяване.