Автор Тема: Предложение за Battleground  (Прочетена 1934 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен psaratlieva

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • Babyboss
Предложение за Battleground
« -: Юли 24, 2010, 05:39:46 pm »
Здрваейте на всички!Искам да се отправя с едно предложение отностно битките.Според мен не е редно хора,които току що са станали 80 ниво да са на БГ с по 2800  GS  това виждам ,че започва да дразни много хора.Идват не облечени още със зелени itemi на БГ с което  провалят играта.Все пак  си има някакъв ред първо се ходи по инсове за емблеми и се сабъра сет и после битки.Има някои които не са стъпвали на инсове и директно си тръгват  по БГ-та което не е превилно според мен.Трябва да има нещо като ограничение под някакви си ГС  да не се влиза -примерно 4000 или 4500.Нека всички които се дразнят като мен от това да пишат в тази тема и да се предцени кое е най- правилното решение в случая.
Благодаря за отделеното време!

Неактивен EACD

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 361
  • EVO Karma: -2
  • :))
  • Side: For The Horde
  • Герой: Travel
Re: Предложение за Battleground
« Отговор #1 -: Юли 24, 2010, 06:00:43 pm »
Секи има правото да ходи по БГ.Върно кофти се получава като 5 члена от отбора ти са пок 3к ГС.
Но понякога с такива хора се играе най-добре щото знаят кво правят по БГ виждал съм хора с над 5к ГС да се лутат из картата кат  мухи без глави и точно тези който всеки ги плува да печелат БГ  :cap:
:: Deni Night Elf Hunter :: Graciq Human Priest :: Arexs Undeat Mage ::

Неактивен psaratlieva

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • Babyboss
Re: Предложение за Battleground
« Отговор #2 -: Юли 24, 2010, 06:08:34 pm »
Това което казваш според мен вече е друго то който си добър си добър въпроса обаче е че има много такива и при примерно един Бг като WSG там все пак сте 10  на 10 и когато има 5  човека с по 2800 или 3500 ГС задълйителмо падате това просто лично мен много ме дразни и повечето не могат да играят когато са  с по  толкова ГС изключение са тези които имат малко ГС и играят добре.Така че според мен би трябвало да има някакво такова правило защтото така се обърква играта на другите играчи които са доста по силна а не могат да направят една победа на БГ като има само някакви току що станали 80 с зелени предмети..Те инсове не са виждали преди като нямаше толкова БГ всички по инсове и събираха емблеми  за да си купят някой сет .. то от тамс е почва според мен ...!Все пак всеки трябва да си знае мястото.Като се пооблекат да няма проблем това е следващото ниво БГ-тата..

Неактивен EACD

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 361
  • EVO Karma: -2
  • :))
  • Side: For The Horde
  • Герой: Travel
Re: Предложение за Battleground
« Отговор #3 -: Юли 24, 2010, 06:12:13 pm »
Всеки който играе тази игра трабва да може да губи  :) Относно инсовете си много прав макар,че ПВЕ-то в момента е много зле пак има работещи които може да се сабират емблеми +1 за това  :cap:
:: Deni Night Elf Hunter :: Graciq Human Priest :: Arexs Undeat Mage ::

Неактивен psaratlieva

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • Babyboss
Re: Предложение за Battleground
« Отговор #4 -: Юли 24, 2010, 06:16:13 pm »
То е ясно това за губенето.Просто това  е всеки път  ордите влизат целите WRatful  а ние зелени еми как няма да паднем..  влизат с по 14 к живот на 1 плюмка както се казва и еитакива като влязат 4 и то...Казвам го като предложение  всеки си има мнение  така че нека да го сподели..След като се чуят повече мнения може да се вземе решение по този въпрос

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: Предложение за Battleground
« Отговор #5 -: Юли 24, 2010, 06:34:15 pm »
Всеки има право да играе както му харесва.Ако ги кефи да влизат на 15к лайф в бг и да ги разцепват да го правят.А ти ако не искаш да падаш с тях има изход от БГ-то  :clover:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re: Предложение за Battleground
« Отговор #6 -: Юли 24, 2010, 06:39:50 pm »
Г-це psaratlieva, ще се извинява предварително, че след около седмица с малкия си гном ще вляза гол по битките... И така ще играя... Които има нещо против да стои извън битките тогава. Такава е играта... Това с обличането с PvE дрехи и след това да ходиш по битките е малко неадекватно, защото от това ти ще отидеш с 2-3-4к животец повече, с повече dmg, но пак ще те свалят на 2-3-4 удара като муха без глава. Има си начин за начало на PvP игра без предмети и това са професиите. Като видиш някой "идиот с малко гс" виж какъв клас е питай го има ли нужда от PvP rare set и ако можеш му помогни за направата на 1 такъв. Това са сетове от по 8 части, които се правят със сравнително малко материали на нисък скил.

Нямате право да ограничавате кой да влиза по battlegroungs и кой не...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен psaratlieva

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • Babyboss
Re: Предложение за Battleground
« Отговор #7 -: Юли 24, 2010, 06:46:59 pm »
Добре твоето мнение си е твое  аз казвам моето..Едно е да са 2ма човека така друго е да са по 5 6 и повече..точно заради това винаги хордите бият..питай някой  който е станал 80 преди  да ти каже как е сабирал сет с непрестанно ходене по ИНС.Нещата малко или много си имат тяхната последнователност но след като някои ги мързи да ходят по инс щото ще се забавят с събирането на сет.. еми това според мен не е редно ..Както казах и преди всеки си има мнение.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Предложение за Battleground
« Отговор #8 -: Юли 24, 2010, 06:54:42 pm »
Другия път като видите 'зелени' играчи по БГ-тата им помогнете с инстанциите да се облекат и да ви е мирна и 'честна' играта, а не да се оплаквате. ;)

п.п.: И пак ще кажа, правете си райдове.