Автор Тема: Frost Mage.  (Прочетена 6265 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nomade

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 230
  • EVO Karma: 2
  • <3
Frost Mage.
« -: Януари 22, 2010, 01:46:59 pm »
Първо здравейте. :) Имам няколко тъпи въпросчета към по опитните магове та скоро,ще вдигна 80то ниво в официалния с магиосник и искам да попитам какви сокети на пвп гиъра да му слагам(На фрост съм и не мисля да играя друго) чух,че е добре хейст рейтинга.Другия ми въпрос е кой клас е най-добре за 2в2 (без роуг)- Имам наблюдения към свещеник на дисциплина,но не ги разбирам много.Също така ако може и една ротация на магийте да дадете  :redface: :rolleyes: . Благодаря предварително. ;-)

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Frost Mage.
« Отговор #1 -: Януари 22, 2010, 03:35:53 pm »
С роуг ще ти е по-готино от колкото с гадния поп.Вземай роуг, няма да сгрешиш.

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Frost Mage.
« Отговор #2 -: Януари 22, 2010, 03:51:04 pm »
monlew с рога ще му е тяга, докато с поп ще му е лесно... Номаде събираш 75 Spell penatration(така таргета ти няма резисти) и буташ гемове (Spell Power+Stamina:clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:Frost Mage.
« Отговор #3 -: Януари 22, 2010, 04:49:42 pm »
Не си губи времето и не си късай нервите в evo.bg да играеш на Frost  :cap:

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Frost Mage.
« Отговор #4 -: Януари 22, 2010, 05:30:37 pm »
Хм... Само ти ли не разбра, че човека пита тук как да играе в близард не тук...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Frost Mage.
« Отговор #5 -: Януари 22, 2010, 05:49:10 pm »
Spell + Haste джемове + WG тринкета с хейст. С прийст ще ти е най-добре като се има предвид, че с роуг трудно ще се научиш (най-малкото, трябва да си цар на мейджа за да успееш с подобно комбо).

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Re:Frost Mage.
« Отговор #6 -: Януари 22, 2010, 06:40:02 pm »
Haste = overrated.Spell Penetration 130 е задължителен, каквото и да правиш това е минимума който трябва да имаш.По мои наблюдения haste рядко решава боя.Spellpower е най-важния от всичките.Критикала е относителен заради резилиънса, повечето фрост магове го неглижират.Като основно се шири разбирането, че фрост подкрепя поверче haste докато останалите спецове подкрепят повече другите статове - не е съвсем вярно, освен това е безсмислено да трупаш някакви бойни статове ако нямаш hp/mana с които да ги подкрепиш - frost изисква големи количества мана (от порядъка на 16к++ без бъфове).Hit rating е абсолютно задължителен - минимума ти е 4% (около 100), но много от racial уменията дават -2%, така че най-сигурно е 6% (около 157).Останалото са вариации и зависят от арена партниора ти.Ако ще играеш с прийст предпочитаната тактика е да ги биете на издръжливост - това значи дефанзивни статове (хит пойнтс + резилиънс) както и статове за издръжливост (мана/живот и вездесъщия Spellpower).Ако играеш с роуг ще предпочиташ офанзивните статове защото си основен damage dealer - критикала и хейст са важни но най-важни са ти +6% hit и 130 spell penetration, без тях си абсолютно за никъде.20к хит пойнтс и 800+ резилиънс също станаха задължителни при кастерите (1449 е софткапа или нещо подобно на резилиънса, повече от това е безсмислено).Над 350 хейст също няма смисъл.
Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.

Неактивен nomade

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 230
  • EVO Karma: 2
  • <3
Re:Frost Mage.
« Отговор #7 -: Януари 22, 2010, 07:51:04 pm »
Благодаря на всички за отговорите,но първо да посъбера малко гиър и тогава,ще му мислим :)

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Frost Mage.
« Отговор #8 -: Януари 22, 2010, 10:35:42 pm »
С роуг комбото е много офанзивно и много трудно се понасят всичките крауд контроли, прекъсвания и прочие.С мошеника и арените ви почти винаги ще стават бързо - елеминирате за някакви секунди единя - спокойно доубивате другия.Може и да не умрете лесно ако имате синергия в уменията и знаете как да се пазите.Това е вече трудничко.Не се настройвай негативно, рогитата са много големи гадове :D

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Re:Frost Mage.
« Отговор #9 -: Януари 23, 2010, 12:03:44 am »
Да вярно - защото ако се проточат ще умрете   :-)
Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.

Неактивен nomade

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 230
  • EVO Karma: 2
  • <3
Re:Frost Mage.
« Отговор #10 -: Януари 23, 2010, 08:19:46 am »
С роги не искам,защото съм малко паника още  и като ме почнат си забравям името :D
« Последна редакция: Януари 23, 2010, 08:52:36 am от nomade »