Автор Тема: Warlock таланти  (Прочетена 6214 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

memoriam_draconis

  • Гост
Warlock таланти
« -: Юли 19, 2009, 01:30:59 pm »
Здравейте.Някой може ли да ме насочи кои таланти не работят(по възможност подробно).Ще съм благодарен ако някой си направи труда. :)

Неактивен xukc

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: -6
  • user
Re:Warlock таланти
« Отговор #1 -: Юли 20, 2009, 03:11:48 pm »
Ще ти кажа с няколко думи само, няма да е подробно .

1.Affliction - Най-важните талнти не работят (почти нито един от новите на WOtLK) - според мен за момента абсолютно се губи смисала да се развиваш на Affliction
2. Demonology - Абсолютно същото положение, най-важните таланти или напълно не работят или не както трябва
3. Destro - Доколкото успях да тествам мисля , че тук може да се каже че всички таланти работят.

Но основния проблем на Warlock-а тук не са само неработещите таланти и магии а изключително занижения дмг . Несам се занимавал да изчислявам по формулите , но съм 100%
но всеки ще се съгласи, че не е нормално с 4000 спел бонус (това е с вкл. тринкети) да правя 3700 дмг с Shadow bolt.

Ironya
<Destiny>

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Warlock таланти
« Отговор #2 -: Юли 20, 2009, 05:12:26 pm »
4000 не си стигал, каквото и да правиш, освен ако нямаш 3 реда бъфове. Аз не знам какво толкова не му работи, но с афликшън нямам толкова проблеми. Явно защото не съм дигал "специалните" таланти.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re:Warlock таланти
« Отговор #3 -: Юли 20, 2009, 05:29:44 pm »
Разучи първо кои таланти и на трите дървета работят и направи смислен build . Незнам каква е тази мания задължително да имате и последният талант на Affliction , Demonology или Destruction . В момента warlock на Affliction , поне за мен е един от най - издръжливите може да не прави толкова много дмг , но пък държи в арените , в дуели и на бг-тата . Лично аз предпочитам Affliction , а пък вие решавайте .
« Последна редакция: Юли 20, 2009, 05:32:09 pm от Wollverine »

Неактивен Memorex

  • Knight
  • *
  • Публикации: 9
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Warlock таланти
« Отговор #4 -: Юли 20, 2009, 05:32:15 pm »
Ще ти кажа с няколко думи само, няма да е подробно .

1.Affliction - Най-важните талнти не работят (почти нито един от новите на WOtLK) - според мен за момента абсолютно се губи смисала да се развиваш на Affliction
2. Demonology - Абсолютно същото положение, най-важните таланти или напълно не работят или не както трябва
3. Destro - Доколкото успях да тествам мисля , че тук може да се каже че всички таланти работят.

Но основния проблем на Warlock-а тук не са само неработещите таланти и магии а изключително занижения дмг . Несам се занимавал да изчислявам по формулите , но съм 100%
но всеки ще се съгласи, че не е нормално с 4000 спел бонус (това е с вкл. тринкети) да правя 3700 дмг с Shadow bolt.
Sry za latinicata!  :confused:
3700crit ili normal sus shadowbolta zashtoto ako e crit naistina e mnogo malko za 4000 SP . poprincip sus 4000 SP trqbva da biesh dori poveche ot 3700 normal no ako e crit tova napravo si e bug. Az iam samo 1300 SP max v momenta i nai golemiqt mi crit e 5915 sus Chaos Bolt a shadowbolt crita mi e okolo 3000-4000 dmg , a normal mi e 1500-2500 .

Неактивен xukc

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: -6
  • user
Re:Warlock таланти
« Отговор #5 -: Юли 21, 2009, 02:03:41 pm »
Билда ми е 30/41/0 - ПвП,  изключителна издържливост, но дмг е много, много под нормалното, и да 3700 shadow bolt удрям , нормален дмг , критовете са около 5400 . Със същиа билд и много по лош гиър , на сървър които е сложен fix, за дмг на лока биа 5000 нормал и около 7000-8000 крит с почти двоино по-малко спел бонус.
За тези които не вярват, че имам 4к + спел бонус (с прокнали тринкети + 4x бонуса от T7) да видят снимката .
http://img140.imageshack.us/img140/4722/spelld.jpg

Добавяте спелл бонуса от двата тринкета (765 + 590) и се получава 4037, както се вижда нямам 2 реда бъфове , всички бъфове са си мои, с изкл на марка от друид.
« Последна редакция: Юли 21, 2009, 02:11:46 pm от xukc »
Ironya
<Destiny>

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Warlock таланти
« Отговор #6 -: Юли 21, 2009, 02:09:35 pm »
А тези 2та бъфа могат ли да стакват? Принципно имам 2 тринкета с тези параметри и бъфовете от прока им никога не стакват.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен xukc

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: -6
  • user
Re:Warlock таланти
« Отговор #7 -: Юли 21, 2009, 02:29:31 pm »
Уверявам те, стакват се и то доста често.
« Последна редакция: Юли 21, 2009, 06:43:58 pm от xukc »
Ironya
<Destiny>