Автор Тема: Herb's and vein's  (Прочетена 4260 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен NNDHG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 0
  • Born to SPAM
Herb's and vein's
« -: Юни 25, 2009, 03:30:29 am »
В Нортренд има много малко билки и менерали за събиране и това доста усложнява вдигането на професии.
Моля ако е възможно да се довавят още.
 :clover:

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Herb's and vein's
« Отговор #1 -: Юни 25, 2009, 09:52:36 am »
Оооо 1х са си като в близзард ... Знаеш ли какво е да се бориш с още 6999 маймуни и полу-идиоти с кинти в близзард за 10 вейнчета на 2 часа какво е? Така е направена играта , всичко става бавно за да може да хабиш пари за да играеш още ...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен NNDHG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 0
  • Born to SPAM
Re:Herb's and vein's
« Отговор #2 -: Юни 25, 2009, 09:59:26 am »
В целия драгонблайт има 5 билки на кръст.  :confused:

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Herb's and vein's
« Отговор #3 -: Юни 25, 2009, 10:34:56 am »
Колко пъти ще го кажа, че близард забавят нещата заради кинти. Тук няма такова нещо, какъв е смисъла тогава? Мините и билките наистина са малко, но какво да се прави... Винаги може да се аднат повече, но ако алеин е решил така, така да бъде. Просто в Аутленд и Азерот е бъкано с билки, а в норт нищо няма. И мисля, че не са толкова мините колкото в близ. Обиколил съм доста кобалтки, на местата спауннати в близ, но нито на мястото, нито близо има.

П.С. И без голям спаун на билки и мини сървъра се развива по някакъв начин.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Herb's and vein's
« Отговор #4 -: Юни 25, 2009, 10:46:21 am »
Ами ти си търси билките в Dragonblight и чакай там ... Отивайте в Sholazar Basin за билки и руда бе...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Herb's and vein's
« Отговор #5 -: Юни 25, 2009, 11:06:54 am »
В Нортренд има много малко билки и менерали за събиране и това доста усложнява вдигането на професии.
Моля ако е възможно да се довавят още.
 :clover:
Ами не. Има си ги в достатъчни количества ако знаеш къде са. Mining се вдига на макс за около час-два, herbalism ще ти отнеме не повече от 2-3 часа. :cap:
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Herb's and vein's
« Отговор #6 -: Юни 25, 2009, 11:12:28 am »
Ами не. Има си ги в достатъчни количества ако знаеш къде са. Mining се вдига на макс за около час-два, herbalism ще ти отнеме не повече от 2-3 часа. :cap:
Мининг и хербализам се дигат със сиви мини и билки дори. Ама то не е там въпроса, а работата е за професиите, които зависят от тях.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен NNDHG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 0
  • Born to SPAM
Re:Herb's and vein's
« Отговор #7 -: Юни 25, 2009, 12:44:15 pm »
Мининг и хербализам се дигат със сиви мини и билки дори. Ама то не е там въпроса, а работата е за професиите, които зависят от тях.
Точно щото днес обикалях 1 час в Sholazar Basin да събирам билки.Херба ми се вдигна на макс, а когато отидох да вдигна химията тоя час се равни на 8 скил.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Herb's and vein's
« Отговор #8 -: Юни 25, 2009, 12:52:37 pm »
И си недоволен от 8 скил ...  :confused:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен NNDHG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 0
  • Born to SPAM
Re:Herb's and vein's
« Отговор #9 -: Юни 25, 2009, 01:01:34 pm »
Билките които ползвах се намират сравнително лесно, но тези по-нагоре са още по-редки.
A и това е просто предложение.Не съм казал обезателно да се направи.
Нека ГМ да прецени.

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Herb's and vein's
« Отговор #10 -: Юни 25, 2009, 01:14:08 pm »
Е, не може за час-два да вдигнеш Blacksmithing. Знаеш че на 20 часа се прави Titansteel Bar, а ти трябват няколко за една "парцалка". За Alchemy си готов за 1 ден(предполага се че и ще ядеш, малко филми и 2-3 дълги кафета). Билките ги знам наизуст къде са - след една обиколка в Нортренд ще ги знаеш и ти. Събираш това което вдига уменията ти, за да не губиш време напразно. Късмет! :clover:
« Последна редакция: Юни 25, 2009, 01:17:15 pm от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен NNDHG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 0
  • Born to SPAM
Re:Herb's and vein's
« Отговор #11 -: Юли 05, 2009, 08:25:46 pm »
Знам аз как се прави обикаляш картите и записваш с гатермейт.Малко ме бъркат тея в wowhead.com
Там ги показват на доста места, ама на ево явно си имат свои  :wink:
А професия ще кача не е проблем