Автор Тема: BloodShed  (Прочетена 50579 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

untaught

  • Гост
Re: BloodShed
« Отговор #60 -: Ноември 05, 2011, 10:08:14 am »
Не, само Лича на 10 си бием. :cap:
Синдрагоса е голям проблем с тоя LOS.
BTW кандидатурите са отворени. :freak:
« Последна редакция: Ноември 05, 2011, 11:08:25 am от untaught »

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: BloodShed
« Отговор #61 -: Ноември 05, 2011, 12:39:59 pm »
Не, само Лича на 10 си бием. :cap:
Синдрагоса е голям проблем с тоя LOS.
BTW кандидатурите са отворени. :freak:
Ние я оставихме на 6 милиона но пусна блок и в същото време дръпна райда в краката си  :down:

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: BloodShed
« Отговор #62 -: Ноември 05, 2011, 02:02:30 pm »
имахте ли късмет?

Тц. Първите 2-3 wipe ги прежалихме. После започна да се бъгва все повече и повече с всеки нов опит.
Ние я оставихме на 6 милиона но пусна блок и в същото време дръпна райда в краката си  :down:
Нищо не е. При нас 3 фаза се пусна в началото на encounter-a  :woot:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: BloodShed
« Отговор #63 -: Ноември 05, 2011, 02:03:55 pm »
Не, само Лича на 10 си бием. :cap:

Държа да отбележа, че за вчерашния райд, когато го убихме и се бъгнах бях гледал клипчето само 1 път  :excl:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен FoX

  • Knight
  • *
  • Публикации: 42
  • EVO Karma: -11
  • Възбуден оптимист
Re: BloodShed
« Отговор #64 -: Ноември 05, 2011, 07:01:37 pm »
Тц.При нас 3 фаза се пусна в началото на encounter-a  :woot:
Следващия път направи снимка,да видим дали знаеш тактиката въобще... :doh:

untaught

  • Гост
Re: BloodShed
« Отговор #65 -: Ноември 05, 2011, 07:10:10 pm »
Следващия път направи снимка,да видим дали знаеш тактиката въобще... :doh:
STOP THE ****ING HATE! Трета фаза се пусна в началото на битката, сега и на мен ми кажи, че не знам босовете...

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: BloodShed
« Отговор #66 -: Ноември 05, 2011, 10:58:22 pm »
Само не разбирам защо ни спамят темата...  :doh:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Elly

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 174
  • EVO Karma: 21
  • evo user
  • Side: For The Horde
Re: BloodShed
« Отговор #67 -: Ноември 06, 2011, 12:57:22 am »
Мдам и 3-та фаза ни пусна в началото на битката единия път, само не разбирам тоя "Fox" за какво реагира така  :down: На всеки бос и на всичко, което напишем ли трябва да качвам клипове, за да се обоснова и да не четем противоречиви отзиви? Мислех, че омраза има единствено в ПВП-то, но вашия гилд упорито ми показва, че не е така, с малки изключения. Как може толкова много да си врете носа при нас, а ние като логнем за нас да съществува единствено нашия гилд и приятелите ни вътре. До преди месец дори не ви бях чула името на гилда, не искам да ми се обиждате - аз си признавам не знаех нито един алиански гилд, както и нито един ник на алиански герой, понеже не играя ПВП, а ако съм в Dalaran си седя до нашата банка  :freak: Вече ми става ясно, че вие се стремите към някаква надпревара с нас, четейки такива изказвания и други като "ама вие чак сега ли го убихте", докато ние спокойно си играем за кеф.
 Fox, сигурна съм, че сте добри играчи, но не очернявай така името на гилда си със злобни коментари, защото прави лошо впечатление и като представител на някакъв гилд много хора го приемат като всеобщо от ваша страна :no: В нашия гилд дори и не става дума за вас, не съм гледала имате ли тема тука във форума в раздел "Гилдии", но съм сигурна, че ако има никой от моя гилд не е злорадствал по ваш адрес, понеже аз такива злобни индивиди ги киквам.

Неактивен Kanedo

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -3
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Sindroma
Re: BloodShed
« Отговор #68 -: Ноември 06, 2011, 01:20:09 am »
мисля че някои са ти се изплъзнали  :no:

Неактивен Messi

  • EVOWOW Fan
  • Knight
  • *
  • Публикации: 43
  • EVO Karma: -26
  • Beastmastar
    • http://actofwar.shivtr.com/
  • Side: For The Alliance
  • Герой: BEastmastar
Re: BloodShed
« Отговор #69 -: Ноември 06, 2011, 01:43:36 am »
хахахахахамухаха  ем щом не си чувала за гилда ни или си нов играч, или без да те обиждам си мнооооооооооооооооооу зле    хаха  гилда е номер 1 спрямо пвп-то и близо година може и повече някой да ме поправи ако греша се е насочил и към пве. Смея да твърдя, 4е алиански гилд по вещ в пве-то няма (за постижения говоря) както и хордски ся вий за сефте дет киллнахте лича.     Барни край  !! хахаха :freak:
Beastmastar -> Retri Paladin -> ......<ActOfWar>....
Elfprotector  ->  Hunter        ->.....<ActOfWar>....
Ludak         -> Shaman       ->......<ActOfWar>....

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: BloodShed
« Отговор #70 -: Ноември 06, 2011, 08:43:02 am »
Някои хора, до колкото знам и от двете гилдии, си имат търкания и злобни подмятания, затова са и тези излишни, злобни забележки в темата. Не им обръщай внимание и си играйте за каквото играете там, дали за кеф, дали за поверния инс и ачийвмънт, важното е вас да ви радва това. Успех на теб и на гилда ви.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

untaught

  • Гост
Re: BloodShed
« Отговор #71 -: Ноември 06, 2011, 12:34:03 pm »
Аз не можах да разбера, защо продължавате да пишете... Не разбрахте ли, че в български форуми се пише единствено и само, за да те нахрани някой. Лича го бутнахме тогава за сефте, да. Сега сме го убивали с 3 рейда и днес е 4-тия, който ще го свали. С никого не се надпреварвам, нито заяждам, и не смятам да ви обръщам внимание на следващите инфантилни коментари. Пишете колкото искате, спамете и повече, не ме интересува. :down:
Относно Messi - NC(no comment в превод).
« Последна редакция: Ноември 06, 2011, 12:36:04 pm от untaught »

Неактивен FoX

  • Knight
  • *
  • Публикации: 42
  • EVO Karma: -11
  • Възбуден оптимист
Re: BloodShed
« Отговор #72 -: Ноември 06, 2011, 12:59:55 pm »
Елена Рудолф !
Един въпрос.Защо на никой друг не му влиза 3-та фаза в 1-ва,а само на вас.
Отговор и спирам по темата.
Не съм искал да ви обиждам или противореча...Стана ми чудно.

Неактивен Elly

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 174
  • EVO Karma: 21
  • evo user
  • Side: For The Horde
Re: BloodShed
« Отговор #73 -: Ноември 06, 2011, 02:11:46 pm »
хахахахахамухаха  ем щом не си чувала за гилда ни или си нов играч, или без да те обиждам си мнооооооооооооооооооу зле    хаха  гилда е номер 1 спрямо пвп-то и близо година може и повече някой да ме поправи ако греша се е насочил и към пве. Смея да твърдя, 4е алиански гилд по вещ в пве-то няма (за постижения говоря) както и хордски ся вий за сефте дет киллнахте лича.     Барни край  !! хахаха :freak:

Не съм зле, а не съм заинтересована от вас, що пък ви обижда това  :doh:  Мен не ме интересува нито вашето ниво, нито на другите, пак не си разбрал. Бъдете си номер 1, но защото трябва да го натяквате на хора, на които не им пука ?

Неактивен Elly

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 174
  • EVO Karma: 21
  • evo user
  • Side: For The Horde
Re: BloodShed
« Отговор #74 -: Ноември 06, 2011, 02:13:02 pm »
Елена Рудолф !
Един въпрос.Защо на никой друг не му влиза 3-та фаза в 1-ва,а само на вас.
Отговор и спирам по темата.
Не съм искал да ви обиждам или противореча...Стана ми чудно.

Ами питай тоя който е писал скрипта, що питаш мен?