Автор Тема: How to win friends and influence enemies  (Прочетена 2709 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

houseBG

  • Гост
How to win friends and influence enemies
« -: Август 04, 2009, 03:51:30 am »
Това е куестът, в който трябва да се използват 2 меча, тъй наречените "Persuaders" за да накараш алените агенти да говорят. След консултация с няколко човека, които са минавали куеста установих, че трябва да се бият Preachers за да стане куеста. Е...убих не по-малко от 100 (въртях се около час и половина) и куеста не ми се изпълнява...не знам дали това не е най-тежката форма на каръщина, но ако има начин да ми се помогне, моля да бъде сторено!

Акаунт: houseBG

Име на героя: Nagash

П.П. Мечовете попринцип трябва да бъдат екипирани в dual-wield, но това е невъзможно, поради факта, че са unique-equipped (идея нямам защо). Може би това създава проблем?
« Последна редакция: Август 04, 2009, 03:53:32 am от houseBG »

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:How to win friends and influence enemies
« Отговор #1 -: Август 04, 2009, 11:10:33 am »
Глупости.Този куест съм го минавал и с един меч и с два разлика няма.Просто самия куест иска малко повечко късмет.Случвало се е да го мина и на третата минута и на трийстата.Мечовете нямат нищо общо.
П.П. пробвай да ги биеш само с обикновени удари не ползвай магии.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен theforsaken

  • Knight
  • *
  • Публикации: 14
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:How to win friends and influence enemies
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2009, 12:43:08 am »
Това е куестът, в който трябва да се използват 2 меча, тъй наречените "Persuaders" за да накараш алените агенти да говорят. След консултация с няколко човека, които са минавали куеста установих, че трябва да се бият Preachers за да стане куеста. Е...убих не по-малко от 100 (въртях се около час и половина) и куеста не ми се изпълнява...не знам дали това не е най-тежката форма на каръщина, но ако има начин да ми се помогне, моля да бъде сторено!

Акаунт: houseBG

Име на героя: Nagash

П.П. Мечовете попринцип трябва да бъдат екипирани в dual-wield, но това е невъзможно, поради факта, че са unique-equipped (идея нямам защо). Може би това създава проблем?
Глупости на търкалета  :doh: за 30тина (ако не се лъжа )  минути го минах с 1  меч ...въпрос на късмет е пич

Неактивен Amethyst

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 61
  • EVO Karma: -3
  • I'm gone
Re:How to win friends and influence enemies
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2009, 01:16:43 am »
e при мен стана на 10тия моб, може би за 15 минутки може и по-малко :fun:
« Последна редакция: Октомври 18, 2009, 01:22:30 am от Amethyst »
Bones in the water and dust in my lungs, absorbing archaic like a sponge.The ultimate way is the way you control, but can you stay if you detach your soul.Bury the present and squeeze out the past, the ones you endear to never last.