Автор Тема: Interrupt  (Прочетена 7616 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен shadow_072

  • Knight
  • *
  • Публикации: 22
  • EVO Karma: -4
  • Nitrous (Human warrior)
Re:Interrupt
« Отговор #45 -: Август 08, 2010, 09:23:17 am »
дадададададададададдададад Camaro & Brud 1811. Oтивам си в нон tbc-то.  :no: :doh: :doh:
HOOLIGAN CULTURE A.C.A.B

Неактивен Vanko000

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 51
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Interrupt
« Отговор #46 -: Август 08, 2010, 02:13:57 pm »
Вече не е само той ... онси ден играхме със Strenth vs Yoyoman & Typhon ... паладина си се хилваше без никакви затруднения :) Парта ми го каза че го интеръптва , но ЦД-то не хващало ...
:D Това че парта ти не може да ме хване в каст и тогава  да ме интеръптне тогава ще ме хваща сайлънс, само веднъж ме хвана в крачка. Приемете загубата (flex)
Бях сайлънс само веднъж от големия дето е 4-5 секунди, и само веднъж от майнд фрийза
« Последна редакция: Август 08, 2010, 02:19:43 pm от Vanko000 »
Benfranklin

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re:Interrupt
« Отговор #47 -: Август 08, 2010, 02:51:49 pm »
:D Това че парта ти не може да ме хване в каст и тогава  да ме интеръптне тогава ще ме хваща сайлънс, само веднъж ме хвана в крачка. Приемете загубата (flex)
Бях сайлънс само веднъж от големия дето е 4-5 секунди, и само веднъж от майнд фрийза

Ти ме изкара баси идиота :doh: искаш да ми кажеш че на 10% HP си правил fake castove :lol: :lol: :lol: личи си колко стреснато играеш, евала на Typhona че уби Цецо, ама то нямаше как, теб тоя диспел едвам те хващаше и му отиде маната. Поне си признай :)

Неактивен Vanko000

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 51
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Interrupt
« Отговор #48 -: Август 08, 2010, 02:56:19 pm »
Ти ме изкара баси идиота :doh: искаш да ми кажеш че на 10% HP си правил fake castove :lol: :lol: :lol: личи си колко стреснато играеш, евала на Typhona че уби Цецо, ама то нямаше как, теб тоя диспел едвам те хващаше и му отиде маната. Поне си признай :)
ако мислиш, че holy shock се каства евала баце
Benfranklin

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re:Interrupt
« Отговор #49 -: Август 08, 2010, 03:06:28 pm »
Аааа и искаш да ми кажеш че играеш само с holy shock :lol: :lol: :lol: , приятел нали виждам като кастваш, с тебе неможе да се разбере човек. :no:
Аз спирам до тука, чакам да се разнищи този бъг. :clover:

Неактивен dybo

  • Knight
  • *
  • Публикации: 24
  • EVO Karma: 22
  • EVO.BG, добър ден.
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Typhon
Re:Interrupt
« Отговор #50 -: Август 08, 2010, 04:39:11 pm »
Здравейте.
Никак не ми харесаха тези спекулации и нападки срещу Yoyoman, меко казано се поядосах и след това оспамване и реших нагледно да покажа за какво става въпрос, понеже явно думите не вършат работа ето ви нагледно Mind Freeze-а в WoW EVO BG със същия паладин, същите бъфове, същите таланти и същите магии...

    :arrowr: http://vbox7.com/play:7797fa51

Ако нещо не ви е ясно или имате въпроси относно това ме потърсете In-Game вместо да пълните форума с ненужни постове.
Арена като арена, резист като резист, мисс като мисс...
НЯМА 100% НЕЩА :exclaim:
Typhon
The last reality check has been a failure I guess you've noticed...

Неактивен silniq_9508

  • Knight
  • *
  • Публикации: 23
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Interrupt
« Отговор #51 -: Август 09, 2010, 02:40:23 pm »
искам само да кажа че повечето маге немогат да оцелят контра спелл а после аз сам и виновен ... просто искам да им кажа да гледат какво правят наи лесно е да обвиниш другия ..
Aristotell Paladin 80 lvl

Неактивен neoxx

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Interrupt
« Отговор #52 -: Август 09, 2010, 02:53:50 pm »
не може да се отрече  че има бъг   :clover:
unholy death knight

Неактивен Angelous

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Interrupt
« Отговор #53 -: Август 09, 2010, 05:27:09 pm »
Моля поясни този така наречен бъг, това че не ти изнасят паладините неозначава непременно , че са бъгави.За мен с горния клип темата е приключена. :clover:

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re:Interrupt
« Отговор #54 -: Август 10, 2010, 02:46:02 am »
:D Това че парта ти не може да ме хване в каст и тогава  да ме интеръптне тогава ще ме хваща сайлънс, само веднъж ме хвана в крачка. Приемете загубата (flex)
Бях сайлънс само веднъж от големия дето е 4-5 секунди, и само веднъж от майнд фрийза
Виж сега загубата аз съм го приел отдавна , а и да ти кажа не ме бърка ама въобще от кой ще паднем или кого ще бием на арена ... въпросът е там че и двата ми парта намират неква шашма във тебе и аристотел.И кого тръгвате да заблуждавате ... за тебе незнам ама до онзи ден аристотел незнаеше какво е фейк каст , но карай както и да е ще се разбере и пак ще има пострадали  :clover:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен dybo

  • Knight
  • *
  • Публикации: 24
  • EVO Karma: 22
  • EVO.BG, добър ден.
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Typhon
Re:Interrupt
« Отговор #55 -: Август 10, 2010, 03:57:32 pm »
Вместо да продължавате да злобеете можете да си donate-нете едни Wrathful "цайси" и да погледнете клипа, който съм постнал.
Не бях очаквал точно хора като вас да се разстроят толкова от една арена, но явно RNG фактора ви влияе повече от колкото трябва.
Все още недоумявам какво не разбирате, клип направих и пак не искате да повярвате...
Направете "разследване" да си позагубите малко времето и се позабавлявайте, мислейки си че има бъг, аз повече не мога да ви помогна.
Typhon
The last reality check has been a failure I guess you've noticed...