Автор Тема: Ловко избягване на арена правилата.  (Прочетена 6192 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

meagainsttheworld

  • Гост
Така да обясня за фтори път че предната тема беше делната поради латиница.
Тази сутрин  ми стана интересно като видях арена аннонцера да саощажа за 2 арена отбора регистриращи се за игри с 700 -800 ратинг . след натискане на  /who 80 видях че има само 1 играч правещ арени

http://img44.imageshack.us/gal.php?g=wowscrnshot070509230111.jpg

На 3те Скреена се вижда че има само 1 играч флизащ в арените с подозрителните ратинги 700-800. при достигане на 150 точки разлика в ратинга игрите преостановиха поради ратинг рестрикциата сержера црасхна дадениа на сцрееножете ж ху листата играч получи точките си (както жсеки напражил 10 игри ж рамките на 1 црасх време). Пича си делна арена теамовете и продалйи да прави арени с ратинг 750 на двата нови отбора подготвяики нови 10 игри о4акващи ежентуален краш на сержера.

Мисля че тожа е достатачно кратко и ясно обяснение за арена поинтс фарма а и факта че 2та теама срещашти се са с сатртоф ратинг 750 а не 1500 какъфто е неутралниа ратинг на нов арена отбор е достатачна причина за наказание . Темата остава отворена за мнения относно нарушителите на арена правилата.

ПС :  извинения за неграмотноста но от доста време не ползвам кирилизатор.

vall

  • Гост
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #1 -: Юли 06, 2009, 02:06:21 pm »
Продължават да го правят дори и в този момент :confused:
 

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #2 -: Юли 06, 2009, 02:09:23 pm »
дам аз седя и си ги снимам  :doh:

vall

  • Гост
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #3 -: Юли 06, 2009, 02:22:36 pm »
 Безумни ламери , само така могат да имат ратинг и точки ...И аз ги поснимах малко , вижда се как влиза само един. :doh:
 

meagainsttheworld

  • Гост
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #4 -: Юли 06, 2009, 02:27:19 pm »
Сега сабират точки на другата им друйка Барос отново с Ратинги около 700-800 привидно.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #5 -: Юли 06, 2009, 02:28:14 pm »
Напиши "/who z-"arena" " да видим до колко са сами ...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

vall

  • Гост
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #6 -: Юли 06, 2009, 02:33:35 pm »
Ами ....  1950 ратинг с 5 загуби само ...  100 игри да бе :) знам ги колко могат . Бъгават та се нетрае , искате целия сърв да се облече с деадли  по този начин може би? Едва ли...

meagainsttheworld

  • Гост
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #7 -: Юли 06, 2009, 03:02:45 pm »
Дае няма нужда да се гледа дали са сами в арената факта че са с нетипичен за арените ратинг а имено показаният в Скреена от 7 сутринта , в които няма други правещи арени доказва че правят Факе арени, ако не ти е известно според правилата за арена игри в една арена не допуска хора с по голяма разлика в ратинга от 150 тоест при отбор с 700 или 800 ратинг няма как да се осащестжи игра с друг отбор освен този с наи близак ратинг.

goadwe

  • Гост
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #8 -: Юли 07, 2009, 10:42:21 am »
Така като гледам май само с скрийновете ще си останете, като гледам и днес си продължават..... , но аз искам да попитам едно, преди 2-3 седмици имаше конкурси за гм-та за чирак гм и за санитар гм и какво ли още не.... къде са тия хора защо няма един които да въведе малко ред. има хора които да трият теми в форума но няма един които да направи нещо по тези проблеми няма един които да прочете 1 тикет...... тия конкурси само да се отчете дейност ли бяха .....

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #9 -: Юли 07, 2009, 10:43:52 am »
Не са ни отговорили още на кандидатурите..  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #10 -: Юли 07, 2009, 11:42:30 am »
Давайте снимки да им трия героите.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #11 -: Юли 07, 2009, 11:44:46 am »
Така като гледам май само с скрийновете ще си останете, като гледам и днес си продължават..... , но аз искам да попитам едно, преди 2-3 седмици имаше конкурси за гм-та за чирак гм и за санитар гм и какво ли още не.... къде са тия хора защо няма един които да въведе малко ред. има хора които да трият теми в форума но няма един които да направи нещо по тези проблеми няма един които да прочете 1 тикет...... тия конкурси само да се отчете дейност ли бяха .....

До колкото виждаш Мекета е създал темата и той смята че има нужда от гм-с.

Ако се оплакваш от моето присъствие, ми се струва малко неоснователно.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

goadwe

  • Гост
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #12 -: Юли 07, 2009, 11:55:59 am »
Не виждам да съм написал някъде че съм недоволен от присъствието на ГМ а от липсата на такова присъствие.

До колкото виждаш Мекета е създал темата и той смята че има нужда от гм-с.

Ако се оплакваш от моето присъствие, ми се струва малко неоснователно.

meagainsttheworld

  • Гост
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #13 -: Юли 07, 2009, 12:14:20 pm »
Alein постнал сам линк с 3 сkреена на които ясно се вижда единствениа в арените в 7 сутринта както и в състем мсг на арена аннонцера се вижда с какуф рате са. Ако има някакво чудене как се прави системата да ги отчита с този рате ще дам жокер "Winstock packet Editor" .

http://img44.imageshack.us/gal.php?g=wowscrnshot070509230111.jpg

PS : Пичовете и в момента продалжават да го правят отново outofrange  е сам в бладе едге арената.
« Последна редакция: Юли 07, 2009, 12:25:07 pm от meagainsttheworld »

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #14 -: Юли 07, 2009, 12:26:32 pm »
Снимката е от преди няколко минути влезна и директно започна сам да си праи арени  :freak:
http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/8a736c7af906c2f0d9f40fe7f7325161/wowscrnshot_070709_122425