Автор Тема: Въпрос за друид  (Прочетена 5661 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

doki

  • Гост
Въпрос за друид
« -: Май 08, 2008, 11:15:14 am »
Night Elf druid, inn ми е в Stormwind и се чудя как да се превърна в мечка. Мисля, че ставаше след 13 лвл, а аз съм 15. Как мога някой знае ли? Мисля че беше от куест ама кой, къде, как...?





От скоро играя в този сървър и искам да кажа, че е супер готин ;). Браво на администраторите ;)!

Само една забележка мобовете са силни, за разлика от други сървъри. Ако можете да увеличите шанса за бягство от моб ще съм ви благодарен, защото ако те подгони много лесно те хваща и бие :(. Другата ми "забележка" е че много силно бият :), ако може да се намали с малко....



Супер сте хайде, чакам отговор на въпроса за друида ;).

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Отговор: Въпрос за друид
« Отговор #1 -: Май 08, 2008, 12:35:53 pm »
Druid trainer, логично. Ако няма наличен quest при Stormwind-ските "учители", върви в Darnassus или Dolanaar, там 100% ще намериш.
Относно мобовете, според мен са си баш нормални.

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Отговор: Въпрос за друид
« Отговор #2 -: Май 08, 2008, 12:51:44 pm »
Относно мобовете, според мен са си баш нормални.
Даже прекалено нормални.

DarthWarlock

  • Гост
Отговор: Въпрос за друид
« Отговор #3 -: Май 08, 2008, 02:20:29 pm »
Куеста се взима на 20 левел, ако не се лъжа.От друид трейнера.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Отговор: Въпрос за друид
« Отговор #4 -: Май 08, 2008, 02:48:04 pm »
Куеста се взима на 20 левел, ако не се лъжа.От друид трейнера.

Куеста се взима на 10 левел от трейнъра в Доланаар .
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

doki

  • Гост
Отговор: Въпрос за друид
« Отговор #5 -: Май 08, 2008, 09:52:57 pm »

Куеста се взима на 10 левел от трейнъра в Доланаар .
Ама как се казва questa и какво трябва да направя?

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Отговор: Въпрос за друид
« Отговор #6 -: Май 08, 2008, 09:56:17 pm »
Трябва да го вземеш и изпълниш. На този левел други quest-ове от druid trainer-a няма да намериш, така че няма как да го объркаш...

doki

  • Гост
Отговор: Въпрос за друид
« Отговор #7 -: Май 08, 2008, 10:58:55 pm »
Трябва да го вземеш и изпълниш. На този левел други quest-ове от druid trainer-a няма да намериш, така че няма как да го объркаш...
Точно това е проблема. Отивам в Darnasuss при друид тренера и има 3 куеста. Взех ги и трите изпълних единия като отидох до едно място близо до Darkshire, и от там други куестове даже единия имаше таймер 30 мин, следвам куест хелпъра, но НИЩО :(. Затова ако някой е друид и е минал през това ако може да каже 2 думи... ще съм безкрайно много благодарен :).

SnapSTeR

  • Гост
Отговор: Въпрос за друид
« Отговор #8 -: Май 09, 2008, 07:47:54 am »
При взимането на куеста трябва да научиш Teleport:Moonglade...след това ще се телепортнеш в Moonglade..там ще отидеш при трейнъра,а той ще ти даде куест..при него трябва да отидеш при една мечка..по-точно при духа на мечката...след това ще говориш с нея...след като ти каже да го д*хаш ще се върнеш при трейнъра в Moonglade...
Оттам трейнъра ще те прати в Darkshore да говориш с един друг дух(на Moonkin-a)
Абе виж в http://thottbot.com копирай името на куеста и там ще ти излезе на картата къде са всичките точки,до които е нужно да стигнеш за изпълнението...от мен е това..ако съм сбъркал някъде ме поправете..
Айде бягам за даскало :)
Have Nice Day! :)
P.S.Куеста започва в Darnassus при друид трейнъра и завършва в Moonglade при друид трейнъра :)
« Последна редакция: Май 09, 2008, 07:50:05 am от SnapSTeR »

Havana Club

  • Гост
Отговор: Въпрос за друид
« Отговор #9 -: Май 13, 2008, 10:08:56 pm »
P.S.Куеста започва в Darnassus при друид трейнъра и завършва в Moonglade при друид трейнъра :)

Накрая бак си се връщаш в Darnassus за да предадеш последния куест и да си получиш беар формата./трябва да си 10 левъл минимум за куеста/  :fun:

SnapSTeR

  • Гост
Отговор: Въпрос за друид
« Отговор #10 -: Май 13, 2008, 11:01:21 pm »
Моя грешка извинявам се :)