Автор Тема: Дискусия: Босовете в играта.  (Прочетена 18548 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #45 -: Април 25, 2008, 07:57:00 pm »
Къде видя да съм писал, че някой от Модераторите трябва да свърши тази работа ?!?

Навсякъде писах GM (или Администратор).

Голяма обърквация става при използването на тия термини. На нас ни викат - GM-и, а на баш GM-ите (Администратора)... хах, Мекета.
Извинявам се, грешката е моя.  :clover:

Неактивен shaunn

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 164
  • EVO Karma: -17
  • Better Late Than Never
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #46 -: Април 28, 2008, 07:23:20 pm »
Получавало се е доста пъти, не знам защо така. Може би сървъра се е натоварил и за това. Ето снимки от убитите босове в Hyjal вчера:
Rage -
Azgalor - Убихме го, нямам снимка бъгна ми се тогава и я прецаках.
Kaz'rogal -



Rage тогава умря благодарение на мрежата която вече я няма ... Тя му пречеше да каства

Неактивен shaunn

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 164
  • EVO Karma: -17
  • Better Late Than Never
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #47 -: Април 28, 2008, 07:26:58 pm »
Получавало се е доста пъти, не знам защо така. Може би сървъра се е натоварил и за това. Ето снимки от убитите босове в Hyjal вчера:
Rage -
Azgalor - Убихме го, нямам снимка бъгна ми се тогава и я прецаках.
Kaz'rogal -



Също така и Kaz Rogal с помоща на тази мрежа .
Но Azgalor вчера го убихме без проблеми само повече организация ни трябваше  :-)

Неактивен shaunn

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 164
  • EVO Karma: -17
  • Better Late Than Never
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #48 -: Април 28, 2008, 07:56:15 pm »
И Каз го бихме като бях с Jack танк.Супер лесен е  :-) (е естествено трябва да съм с вас  :-) :fun:)
:cap: ;-) :-)

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #49 -: Април 29, 2008, 04:18:06 pm »
И Каз го бихме като бях с Jack танк.Супер лесен е  :-) (е естествено трябва да съм с вас  :-) :fun:)
Мн е лесен наистина.... Просто организация.... точно 3 прийста и боса е долу.
А колкото до Азгалор.... Той е слаб.... просто треа знаете как да му избегнете дуума...

Неактивен Destroyera

  • Knight
  • *
  • Публикации: 24
  • EVO Karma: 0
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #50 -: Юни 02, 2008, 02:19:41 pm »
Ако имаше повечко организация едва ли щеше да има такова понятие като "труден бос"  :-)

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #51 -: Юни 02, 2008, 02:59:36 pm »
Ако имаше повечко организация едва ли щеше да има такова понятие като "труден бос"  :-)
Организията се дължи на самите вас. Бас държа че половината от които сте писали тука не спазвате никакви заповеди от така наречените Рейд Лидери. А и рейд лидерите не трябва да са тоя и ония туко що станал 70 и прай група, а някой опитен, който знае поне малко за рейд организацията. Не си правете труда да ми казвате тва и онва (от рода на обиди и тва че и аз съм такъв) защото не играя в този сървър вече. Мога да се върна когато някой се сети да обърне внимание на плейърите и да не ни забранява масовите мелета по столиците... включително трепането на вендори и куест гивари. Хич не ме грее за малките левели и мен са ме трепали и пак ще ме трепат, а МеКеТа от тоя "ПвП" сървър нищо "ПвП" няма да остане, ако не напишеш ПРАВИЛАТА както трябва и да спреш да БАННВАШ ХОРА за нарушаване на правило които дори не са НАПИСАНИ! Затова ви пожелавам успех и когато разберете че този сървър не е Про и си оправите "оправените" боссове ще разберете че тва дето казвам сега е истина, дори и да се правите на интересни провъзгласявайки Ево за най-добър сървър. И последен съвет към МоКеТа - Промени правилата.... Ако това ще е ПвП да си е ПвП а не "ГМ ГМ а пък този ме уби а бях 10 левела под него." От мен казвам МАЛКИТЕ ЛЕВЕЛИ ДА СЕ НАУЧАТ ДА МРЪТ защото като стана 70 ще им се наложи да умират мн повече от колкото някога са умирали. Е.... приятно... умиране.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #52 -: Юни 02, 2008, 05:11:37 pm »
1 Пояснение : ПвП сървъра ти ограничава правото да правиш алианси и орди в 1 акаунт нищо повече .
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Rashid

  • Гост
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #53 -: Юни 22, 2008, 10:49:27 pm »
Отскоро играя в този сервер тъй като преди по малко от месец спрях да играя в Близард след 250 дена плайтайм там(чистил сам всеки инстанс в играта без сънуел,бил сам раид леадер в Блак Темпъл и Маунт Хижал ала бала),та сега прочетох цялата тема и да ви разясня някой работи въпреки че не съм 70ти левел още и не сам ви видял босовете как са.Всички босове в близзард са имуне на слоу,на стън ,някой не са имуне на интеръпт ефекти (като Каел'тас и някой босове който имат адове като Fathom Lord Karathesh),освен това всеки бос си има противодействие на  тактиката си.Гледам от кой се оплаквате - Rage Winterchill-е по принцип всеки идва там с Pvp Инсигниа,защото маха ефекта след фростболта (блинк също го маха),а и ако хеалерите имате GRID (супер добър хеалерски адон) можете да хеалнете таргета секунда след като поеме фрост болт.Kaz'Rogal-по принцип марката му се каства 1вата след 60 сек,втората след 50,3тата след 40 ... и така докато стигне 10 секунди,след това се каства на всеки 10 секунди.Затова и на този босс се ходи с SHADOW RESSISTANCe gear,с 375 ресист ми се е случвало да не зема нито 1 марка за 5 минути битка.Така и като ва гледам,всеки става 70ти левел и бам в Блак темпле или в моунт хижал....Е не стаа майна,почва се с крафтнат геар (професии като тайлоринг и ледъруоркинг ви осигуряват 3-4 много добри епика за начало) , после Каразан,груул/магтеридон'с лаир,после SSc,TK,MH,BT и тогава като съберете геар както аз имах 17 000 max mana и 1000/450 mp5 с приест няма да ви свършва маната и няма да има проблеми.Просто нещата не стават ей така и всеки предпочита да земе няква си мрежа или някакъв друг бъг и така да праска епиците....е каде му е кефа така.Не си мислете че нищо не знам,играх 18 месеца в началото на пиратски сервери(тогава уоуоему рулираше) ,6 месеца сам разработвал и емулаторите и сам се нагледал на бъгове и експлойтове,просто всеки гледа по лесния начин и затва всеки се оплаква кво можело и не можело.....
И сте убили Арчимонде...тва е изрудския бос в играта,нямате си на представа какво е 1 седмица да мреш по 5 часа на ден на тоя бос докато го убиеш,ваобще не са трудни босовете просто не става за 1 вечер работата :)
По въпроса за репутацията в МХ-Еми допреди и в близард даваше толкова,просто я дигнаха с патч 2.4.0 и явно не са го упдейтнали тук още,а такова нещо че като избиеш целия МХ ти дава 8 000 бонус репутация НЯМА,8 000 бонус репутация се взима само като напраиш Каразхан прекуеста в The Dark Portal инстанса,но фракцията не е същата.
« Последна редакция: Юни 22, 2008, 11:03:48 pm от Rashid »

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #54 -: Юни 23, 2008, 12:31:14 am »
Да не забравяме,че тук не е Blizzard и не всичко работи както си мислиш.
Karazhan:Добре,няма много бъгове,магии на босс са добре.Инса е нормален.
Magtheridon's Lair:Кубовете не работят,а новите 70-тки са пълни noobs.
SSC:Lady Vashj e бъгната,Fathom-Lord Karathress не е невъзможен.Проблема е в дисконекта.Morogrim Tidewalker,организация се иска за него-"ba toq e bugav e"-типично изказване за noob дето не е виждал каст на бос,
Hydross the Unstable-можем,с добър DPS,The Lurker Below можем.
TK:Void Reaver бъгнат,Kael'Thas бъгнат,Al'ar го можем,High Astromancer Solarian също.50% еpics взимаме от там.
BT:Illidan бъгнат,Illidari Council бъгнат,Shade of Akama бъгнат,High Warlord Naj'entus бъгнат,Reliquary of Souls никой не ги бие,Teron Gorefiend можем,Supremus също можем,Mother Shahraz бъгната или не,ако имаме добър raid с доста healer-и,а не някакви със зелени item-и ще разберем.
Hyjal Summit:Archimonde можем,Kaz'rogal можем,Azgalor бил оправен наскоро,Anetheron можем,Rage Winterchill липсва.
Gruul's Lair:High King Maulgar и неговите пазачи никой не смее да ги бие,Gruul можем.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #55 -: Юни 23, 2008, 12:36:17 am »
azgalor оправен?
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #56 -: Юни 23, 2008, 12:39:26 am »
azgalor оправен?
Едни играчи ми казаха,че прави Doom на един target вече.

Rashid

  • Гост
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #57 -: Юни 23, 2008, 12:46:04 am »
А можеш ли да ми кажеш какво точно е "бъгнато на тези босове"....
Добре за някои като лаиди Ваш са по сложни разбирам,но ти изброи доста...
Ако не ти се занимава да пишеш можем да си поговорим Ингейм ако си хорда,героя ми е Greenfury...
За Илидан видях в някав пост че бъга му бил че праил мазно аое на всички по време на метаморфозата си,еми по принцип праи 3к дамаге на 10 сек,освен това чаос болт атаката му е с 20 Иарда АОЕ,затва може би си поемате всички....Знам че тва не е близард мисля че написах в поста си че сам играл доста и пиратско...
А и като гледам този Експ рате скоро и аз ще ги видя тези босове кой как е...

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #58 -: Юни 23, 2008, 01:11:19 am »
High Warlord Naj'entus примерно като пусне щита,не го маха докато не е всичко мъртво.А и като Naj'entus Spine не работи...Illidari Council:на път към тях минават през стената малко след Mother Shahraz и те убиват ей така.Void Reaver прави много damage,за да го бием-прекалено много.Lady Vashj-raidеr-ите от снощи ще ти кажат какво се е случило.Shade of Akama като убием summoner-ите около него,пак не ни напада и нямаме target на него.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #59 -: Юни 23, 2008, 06:44:44 pm »
High Warlord Naj'entus примерно като пусне щита,не го маха докато не е всичко мъртво.А и като Naj'entus Spine не работи...Illidari Council:на път към тях минават през стената малко след Mother Shahraz и те убиват ей така.Void Reaver прави много damage,за да го бием-прекалено много.Lady Vashj-raidеr-ите от снощи ще ти кажат какво се е случило.Shade of Akama като убием summoner-ите около него,пак не ни напада и нямаме target на него.
Като играх тук, само се убедих, че нещата не са такива каквито си ги представях. Консулите имат един бъф ако може така да го кажем. Чрез него те "споделят" 1 и същи хеалт и като ги биеш ги биеш на равно. За това са нужни 4 танка, които да държат босовете, а не тука 1 по 1 да ги викате и мейдж да танква на бос. Този по горе споменат бъф към края на хеалта на боссовете изчезва.... Най важното е да има организация. 4 боса са... ако имате 20-25 човека може на първо да се разделите в сяка група по 1 хелър, по 1 танк, и другото дпс по пожелание.... И спокойно може да си ги трепете се едно сте си различни партита.