Автор Тема: Invasion [Horde Guild (PVP)]  (Прочетена 36156 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Invasion [Horde Guild (PVP)]
« -: Февруари 09, 2010, 10:45:20 pm »
                                                                                      Invasion

                                                                         Инфо:
Tова е PVP guild-ия, имаща за цел да събере, ако трябва малко като бройка, но добри PVP играчи.

                                                                       Правила:

                          За да членуваш в Guild-ията трябва да си покрил/а следните критерйи:
-Да си достигнал lvl 80
-Да членуваш в Areana team имайки 1500+ personal rate
-Да не притежаваш алиански character (или поне да не го играеш)
-Да си облечен PVP. НЕ приемаме играчи без поне няколко PVP предмети ,пък ако ще да са full epic.

                                                     Ранговете в guild-ията са следните:
-Test Member
-Mob Challenger
-Heroic Runner
-Invader
-Officer
-High Officer
-Battle Seeker
-War Bringer
-PVE GM
-GM

                                          Горестоящите рангове се дават в зависимост от това:
-Колко често взимаш участие в организираните от guild-а Battlegrounds.
-Колко ти е висок rate по арените.
-Дали подпомагаш Guild Банката с предмети и gold (доколкото можеш разбира се)
-Колко си редовен в организираните raid-ове с цел - битки срещу алиансите.
-Дали помагаш с действия и съвети на играчите с по-нисък ранг от твоя (стига да има такива)

                                                                      За ранговете:
Тest Member - Дава се на новоприсъединилите се в guild-a. Рангът бива сменян с друг ,взависимост от настоящото ниво на квалифицираност на играча и достиженията на неговият Character (герой).

Mob Challenger - На този ранг отговарят всички под 80-ти lvl. Имат достъп само до 1-вия tab на Guild Bank, където всичко е за low lvl и може да подпомогне техния level-инг.

Heroic Runner - Степента се дава на PVE играчите или на тези които не отговарят за PVP ранг и им се налага да ходят по инстанции.

Invader - Това е базистния PVP ранг. Имат стеснен достъп до Tab-овете на GB и получава помощ от по-високите рангове.

Оfficer - Сравнително добре облечен за Invader. (1650+ personal arena rate)

High Officer - Дава се на character с ранг Officer, отличил се с присъствие в организираните от guild-a мероприятия и членувал дълго време в него. (1800+ personal rate)

Battle Seeker - Изявил се с постоянство, опит и skill. За ранга се изисква членство в arena team с над 1900 personal rate.

War Bringer - Те са иключително малко (1-н или двама) и са само най-добрите (не е изключено и изобщо да няма членове с този ранк, тъй като от тях се очаква, наистина много, а функцйите им почти дублират тези на GM). Има широк достъп до всички Tab-ове на Guild Valut-а .Могат да канят и гонят хора и съответно да повишават/понижават рангове. От тях се очаква да подпомагат GM-то с организационната дейност, като да правят райдовете, когато не е на линия и много, много други. Ако има такъв/такива трябва да са в arena team с минимум 2100 rate.

PVE GM - Организира и движи PVE действията в guild-a. Отговаря за тези под 80-то ниво, също така за PVE играчите и техните рангове. Изпълнява всички функцйи.

GM - Guild Master.

                                                                Допълнително INFO:
   Рангове се смъкват без предупреждение при наличието на псувни, насочени към друг член на Guild-a .Ако това не промени нищо, следва kick. Който не се разбира с другите членове на guild-ията ,няма място в нея !
   Всички членове на Guild-a имат еднакъв шанс да се докажат/да бъдат отценени. Рангове се дават напълно безпристрастно от страна на повишаващите ранг лица, а не по приятелства, подмазвания и други подобни.
   Никой от PVP играчите не е задължен да ходи на инстанциите, но всеки на който са му нужни емблемки от инстанции за епични сокети, reputation и дп. е добре дошъл.
   Правомощия да Invite-ват и Promote-ват и съответно да Demote-ват и Kick-ват, вече имаме само ранговете PVE GM, Warbringer и аз.

Като цяло, в INFO-то няма глобални промени, защото то си важи за PVP играчите, а guild-a си остава с PVP насочености. Главното е, че вече GUILD-A ХОДИ РЕДОВНО НА ИНСТАНЦИИ !!!

 
  Ако имате желание да станете част от guild-ията ни, можете да пишете на ЛС във форума или да се свържете в играта с Dobermana, Holysmite (Dureto), Rinolex, Аllyhaterr и мен.:clover:

П.П. Запазвам правото си да променям INFO-то според промените в Guild-a !
« Последна редакция: Юни 13, 2010, 08:31:13 pm от S_|_Asher »
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Invasion [Horde Guild (PVP)]
« Отговор #1 -: Февруари 10, 2010, 11:32:38 am »
Успех,но не вярвам да се задържите много.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Invasion [Horde Guild (PVP)]
« Отговор #2 -: Февруари 10, 2010, 05:28:51 pm »
И от мен успех, но конкуренцията е голяма. :)
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен Amaranth

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: -8
  • Side: For The Horde
  • Герой: Amaranth
Re:Invasion [Horde Guild (PVP)]
« Отговор #3 -: Февруари 10, 2010, 08:05:03 pm »
Идеята за PvP Guild е много добра и със сугурност ще има много членове, но не просто играчи....., а най-добрите!   :up:
Winter is coming ....

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Invasion [Horde Guild (PVP)]
« Отговор #4 -: Февруари 10, 2010, 08:32:54 pm »
И от мен успех, но конкуренцията е голяма. :)

Не мисля ,че има има проблем с конкуренцията между другите guild-йи и този ,тъй като такава просто няма ,имайки се напредвид ,че guild-ията е PVP а останалите са NPC ;-) .Проблема е там ,че PVP играчите ,вече си имат guild-йи в които са завързали приятелства и това се явява причина да се натискат там. Въпреки ,че необлечените и новите членове от guild-йите им (винаги има такива) си се събират за naxx-чета с цел да се обличат ,а самите PVP играчи - тъпеят и 1н вид нищо не правят с guild-a си .Само 1-ния guild чат дето им е и това е всичко.Никакви мероприятия.Все едно ,че не членуват в guild :doh: .Но това си е лично техен проблем и тяхно решение ,и никой няма ,и не е в състояние да им се бърка. Нашият проблем (на guilda) е това ,че е трудно да се намерят членове... а пък и още повече ,че не приемаме кой да е...
« Последна редакция: Февруари 10, 2010, 08:36:41 pm от S_|_Asher »
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Invasion [Horde Guild (PVP)]
« Отговор #5 -: Февруари 10, 2010, 08:50:18 pm »
Под конкуренция имах предвид, че в момента има мноого гилдии и всеки се е 'задомил' някъде. :)
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:Invasion [Horde Guild (PVP)]
« Отговор #6 -: Февруари 11, 2010, 03:54:33 pm »
Здравейте,

Аз съм от скоро член на Invasion. Като цяло идеята аз PVP гилд е много добра. Отдавна не ходя толкова често по инстанции. В старият ми гилд Otbor Chereshka има много свестни и добри играчи, бяхме направили много добър колектив. От там минаха много от новите играчи, които сега са част от други по-големи гилдове. Но се правеха няколко инстанции редовно и Naxx, а това омръзва изключително. Рядко се правеха дуели, арени и в BG си ходех сам.
Сега ми е по-интересно. А и идеята на гилда е такава, че не трябват толкова много играчи, а само отбрани.

Неактивен Ngp

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 118
  • EVO Karma: 27
  • In the programing buffer
Re:Invasion [Horde Guild (PVP)]
« Отговор #7 -: Февруари 12, 2010, 03:06:56 am »
Поздрави за идеята. Успех на идеята :)

П.П. само да вметна :) В гилдиите членуват и 'хора' приятелства ала бала ... :)

Цитат
Малко оффтопик е, ама то вече в Annihilation МИ ПИСНА ОТ РЕВЛИОВЦИ!!!( няма да споменавам имена) дойде ми до гуша и реших да напусна.

ами :) ето ти отговор :)

В гилда случайни хора няма :) С едно-две изключения :)
:clover: :clover: :clover:
Или си първи или не финишираш. ( There are no points for second place )

"It's only words...." db 80,$78,4ch

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:Invasion [Horde Guild (PVP)]
« Отговор #8 -: Февруари 12, 2010, 08:49:17 am »
Поздрави за идеята. Успех на идеята :)

П.П. само да вметна :) В гилдиите членуват и 'хора' приятелства ала бала ... :)


Един гилд не може да замени човешките взаимоотношения. Това в кои гилд съм, какво искам да правя в играта и т.нт не ме спира да имам много приятели.
Ако си сам и нямаш гилд означавали, че нямаш приятели в играта. НЕ. Така, че тук се говори за нещо друго ...
И помнете всичко е само игра!

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re:Invasion [Horde Guild (PVP)]
« Отговор #9 -: Февруари 14, 2010, 08:49:50 am »
Доста добра гилд като влязох веднага ми направиха място за раида  :woot: :woot: :woot: :woot:  и са доста печени   :freak: :freak: :freak:
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

Неактивен complex1ty

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 0
Re:Invasion [Horde Guild (PVP)]
« Отговор #10 -: Февруари 17, 2010, 02:06:20 pm »
Според мен Гилдията е много добра , даже съм нейн член . Надявам се да успеем , и пожелавам успех на всички играчи :) :blush:

Неактивен ha7er!?

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 162
  • EVO Karma: -3
  • : )
Re:Invasion [Horde Guild (PVP)]
« Отговор #11 -: Февруари 17, 2010, 02:36:34 pm »
Добре се развиваме, успех и от мен  !  :clover:
N1 ;)

Неактивен miro92

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 77
  • EVO Karma: -7
Re:Invasion [Horde Guild (PVP)]
« Отговор #12 -: Февруари 19, 2010, 08:28:05 pm »
Какво да се каже - най добрите.
Avara

Неактивен ha7er!?

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 162
  • EVO Karma: -3
  • : )
Re:Invasion [Horde Guild (PVP)]
« Отговор #13 -: Февруари 25, 2010, 04:34:27 pm »
Най-големите сме ... няма спор... !     




Алитата привикнаха от среднощните ни визити вече .  :fun: :fun: :fun:
N1 ;)

Неактивен ha7er!?

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 162
  • EVO Karma: -3
  • : )
Re:Invasion [Horde Guild (PVP)]
« Отговор #14 -: Март 15, 2010, 08:19:01 am »
Guild картинки от гриндове на SW ..Може да сме били 5-6 ама алитата неможаха да се организират 30 мин да ни убият :)


http://prikachi.com/files/1436149C.jpg
http://prikachi.com/files/1436151p.jpg
http://prikachi.com/files/1436152C.jpg

И една снимчица от една фънка :)

http://prikachi.com/files/1436153y.jpg

Wrathfull :)
http://prikachi.com/files/1436154B.jpg


Това е от мене ..Поздрави Allyhaterr  :clover:
N1 ;)