WOTLK > Евенти

Евент Iron man

(1/4) > >>

dobermana:
Продължителност 1 месец. През това време записалите се играчи правят БГ-та. Награждаването се извършва въз основа на събраните honorable kills от играчите.

2000 - 4999 honorable kills – играча получава титлата http://www.wowhead.com/achievement=2090/challenger
5000 – 6999 honorable kills – играча  получава титлата http://www.wowhead.com/achievement=2093
7000 – 9999 honorable kills – играча  получава титлата http://www.wowhead.com/achievement=2092
10 000 + honorable kills – играча получава титлата http://www.wowhead.com/achievement=2091

За да се осъществи този евент трябва 1 седмица преди началото му (когато ще е записването за участите със снимки с текущите към момента honorable kills на съответния играч) да се спре цялото PvP в сървъра, а след края на евента всеки участник отново качва снимка с новата статистика за  honorable kills , която има. Което няма как да стане.
За това ще е най-добре да се отвори нов фън сървър с пусков геар Rellentles и там да се проведе събитието, а наградите ще се дават в официалния реалм. Може да има седмични награди като първите трима с най-много honorable kills получават голд в официалния реалм например. След края на евента всеки участник  качва снимка със статистиката за  honorable kills , която има и така се определя победителя

zeraful:
И защо след предоставянето на снимка, трябва да се спира пвп-то на играчите? И защо киловете трябва да се ограничават в бг-тата?
Малко тъпо е за 20 човека, записали се за евента, да бъде прекратявано пвп-то на целия сървър, което разбира се едва ли е възможно.
Ако има желание да се организира нещо от сорта, просто всеки да остави по една снимка, разбира се когато играта е в windows mode, за да може да се вижда датата на направената снимка, защото се сещаш и сам, че мога да представя снимка на която героя ми има 10к, а в момента има ~50k. Предоставят се снимки към дата Х и след един месец на дата Y се предоставят нови снимки и се определят победителите.
Няма нужда от тестови реалми, втори реалми и други усложнения.

dobermana:
За снимките не се бях сетил за windows mode и мислех, че някой може да се изхитри да не спре BG-тата и така да дръпне напред.

Киловете не са ограничени за едно BG. Никъде не сам ги ограничавал. Просто съм указал от колко до колко килове е всяка титла. Малко се съмнявам някой да събере 3000 honorable kills за едно BG

zeraful:

--- Цитат на: dobermana в Януари 01, 2013, 03:55:06 pm ---За снимките не се бях сетил за windows mode и мислех, че някой може да се изхитри да не спре BG-тата и така да дръпне напред.

Киловете не са ограничени за едно BG. Никъде не сам ги ограничавал. Просто съм указал от колко до колко килове е всяка титла. Малко се съмнявам някой да събере 3000 honorable kills за едно BG

--- Край на цитат ---

Никъде не съм казал "едно" bg, а по-скоро имах в предвид защо трябва да се ограничават само в bg-тата, по-лесно ще е да се зачитат и world pvp киловете, които така или инъче могат да се избегнат, и то не напълно, ако се направят пълни ПВЕ настройки на сървъра, което пък е безсмислено.
Отделно, че няма как да ограничиш само записалите се да правят рбг-та, по две причини. Първата е, че спирането на rbg-тата ще засегне всички, а нали се сещаш какво ще стане със сървър в които пвп-то е спряно за един месец. Второ, ако ограничат правенето на рбг-та, само за записалите се играчи, първо ти извиваш ръцете на пвп играчите против волята си да се записват в евента, за да могат да продължат да си правят пвп-то, второ ако се запишат 20 човека, мисля че сам се сещаш колко често те ще се засичат, за да могат да правят рбг-та заедно.
По-скоро евента трябва да се олесни възможно най-много, тоест в една дата - снимка на всеки, които иска да участва и след 1 месец, на другата уточнена дата, втора снимка на същите играчи. А алтването на килове може лесно да се ограничи като периодично се проверяват записаните играчи, от GM-та, дали не си алтват някъде килове с два wow клиента.

DespiseTheWorld:
Според мен трябва да промениш даваните титли, не ми се вижда нормално, да се печелят чисти арена титли от някакъв евент за honourable kills.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия