Автор Тема: Броня  (Прочетена 9441 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Броня
« -: Април 27, 2012, 11:18:49 am »
Здравейте! Имам един въпрос относно бронята.Много ми е чyдно как да започна,дали да взимам furious или направо отгоре с relentess..(PvP)

Благодаря предварително!


Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Броня
« Отговор #1 -: Април 27, 2012, 12:10:16 pm »
Здравейте! Имам един въпрос относно бронята.Много ми е чyдно как да започна,дали да взимам furious или направо отгоре с relentess..(PvP)

Благодаря предварително!

Ако имаш необходимите арена точки си вземи направо реле, ако нямаш е добре да почнеш със fur. Така или инъче губиш само honnor, което не е никаква загуба.

Успех.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Re: Броня
« Отговор #2 -: Април 27, 2012, 01:01:00 pm »
Ами имам арена точки и хонор колкото за един item,но постепенно ще си събера за всички и така :) благодаря!

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Re: Броня
« Отговор #3 -: Май 01, 2012, 06:48:15 pm »
Значи изникна оше 1 проблем.Чудя се после след като си взема furious/rele как ще мога да ида на ицц 25 за тринкета (deathbringer-a или както се води..) Благодаря предварително!

П.п. Може да ви се стори тъп въпрос,но просто искам отговор!

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Броня
« Отговор #4 -: Май 01, 2012, 08:33:14 pm »
Значи изникна оше 1 проблем.Чудя се после след като си взема furious/rele как ще мога да ида на ицц 25 за тринкета (deathbringer-a или както се води..) Благодаря предварително!

П.п. Може да ви се стори тъп въпрос,но просто искам отговор!

Това ти зависи от гилдията. Принципно поне тези гилдий, в които съм бил, не вземат на инстанции с pvp предмети. Трябва да си с пве айтеми, който се взимат от самите инстанции или се купуват с фрост емблеми. Онъра и арена точките в случея нямат нищо общо. Онър и арена точки са за pvp предмети. PVE предмети се взимат с фростки или от самите инстанции. Фростки се правят от rdf (1 път на ден) или от icc. Сега ще попиташ как ще направиш фростки за пве предмети, след като не те взимат на icc с pvp айтеми. Лесно, почваш да правиш fos и pos докато си събереш горе-долу читаш сет, за спека ти, или си купиш такъв с триумф емблеми, който се взимат предимно от pos grind. Можеш да правиш и OS, VOA, TOC, като в тези три инса можеш да си събереш доста приличен сет за icc.

Малко се отклоних от темата, но в случея това дали ще избереш fur или rele броня, няма голямо значение, освен ако в гилдията ти не взимат заради статсове и не обръщат внимание на това, че си облечен pvp а не pve. Ако е така - вземи си реле, заради по-добрите характеристики.

Надявам се това да е отговорило на въпроса ти.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Re: Броня
« Отговор #5 -: Май 01, 2012, 10:03:00 pm »
Това е много добре обмислян отговор! Шапка ти свалям човек.Да,това е отговорът на въпроса ми.Аз сега имам един пве сет от пос рънс,но геърът ми е 4700.Както каза ти,ще ходя rdf,voa,toc,os и може би ще спестя за 1 итем от froski.Като ми стане пък 5к геъра ще ходя на icc 10 norm :)

Благодарско.

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Броня
« Отговор #6 -: Май 02, 2012, 02:57:56 am »
Да допълня Иво още малко.
От VoA можеш да вземеш фрост емблеми , от последният и най-труден (така се очаква) великан в инстанцията. Също така той дропва предмети от Tier 10 & Arena season 8 (Wrathfull & Sancified).
С Emblem of Frost можеш да се сдобиеш също , ако правиш седмичният куест , който се взима от Даларан , също така има и седмични куестове в цитаделата , които дават по 5 фростки и триумфки.
Инак ти препоръчвам - Взимай четири части Tier 9  с триумфки , за да грабнеш бонус , офсет и оръжия от FoS , PoS , ToC farm ... Ако познаваш някой , който може да ти скалъпи дрешки от професии или разполагаш с много голд , за да го направи дори и непознат действай. : )
Успех !
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Броня
« Отговор #7 -: Май 02, 2012, 10:27:30 am »
Също така за 20 Vote point получаваш 2x http://armory.evowow.com/item-info.xml?i=49426

Гласувай за сървъра и това ще ти помогне да се снабдиш по-бързо с емблеми и други неща :)

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Re: Броня
« Отговор #8 -: Май 02, 2012, 02:56:10 pm »
Благодаря за допълненията момчета! аспект може ли да ми кажеш откъде точно?
С Emblem of Frost можеш да се сдобиеш също , ако правиш седмичният куест , който се взима от Даларан ,

P.p. Tези части за които ми каза да не са Hellscream's Battlegear, защото май не съм ги чувал
P.p.1 Това е добър съвет относно гласуването за сайта и купуването на емблеми.Така много бързичко ще стане работата
P.p.2 Разбрах,че off частите на wrathfull ми дигат геъра и с тях ще е проблем ли да ходя на оs,voa,toc,icc?

Надявам се да не съм ви досаден,но просто търся съвети за доброто на моя герои

Problem

  • Гост
Re: Броня
« Отговор #9 -: Май 02, 2012, 03:05:58 pm »
По принцип Wrathfull итемите са за ПВП битки, или по-точно казано дуели, арени, батълграунди. За ПВЕ офсет има в Даларан вендорите при порталите за градовете. Взимат се с триумф емблеми от фос и пос - т9
фрост емблеми от по-горе изброените от Цецо варианти + босове от цитаделата - т10

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Броня
« Отговор #10 -: Май 03, 2012, 02:34:46 am »
Благодаря за допълненията момчета! аспект може ли да ми кажеш откъде точно?
Цитат
С Emblem of Frost можеш да се сдобиеш също , ако правиш седмичният куест , който се взима от Даларан
Ето тука се намира тази фигура -
Ето и какво представлява -
Този куест гивър не касае факта , от коя фракция си или , към коя раса падаш.

Цитат
P.p. Tези части за които ми каза да не са Hellscream's Battlegear, защото май не съм ги чувал
Ако имаш предвид , частите от Tier 9 ще ти дам насочващи скрийншоти.

Вендорите или тези , които продават сетовете за ордата и съюза се намират тука -
Вендорите на съюза -
И съответно тези на ордата -
Ето още едно място , където можеш да обменяш емблеми за предмети или това за което спомена "Problem"  -
Това е мястото за съюзниците , а за ордата немога да дам скрийншот , защото не ми се търси в момента парола на хордски акаунт измежду цялата бъркотия на бюрото ми.

Цитат
P.p.1 Това е добър съвет относно гласуването за сайта и купуването на емблеми.Така много бързичко ще стане работата
Разглеждай хубаво преди да вземеш нещо , и ако не си наясно не се притеснявай отново да потърсиш консултация тука.

Цитат
P.p.2 Разбрах,че off частите на wrathfull ми дигат геъра и с тях ще е проблем ли да ходя на оs,voa,toc,icc?
Off set-a от Wrathfull Gladiator-a ще ти вдигне GS (Gear Score) , но той е безполезен в PvE , защото дава "resilience rating" , който от своя страна не играе никаква роля в тази насока на играта. Можеш да вземеш не толкова добри като статистика предмети за PvE , но доста по-полезни.

Ето ти един полезен Addon , който ще ти е от полза да знаеш , в коя инстанция , от кой бос , какво пада ... Така ще можеш и да си помогнеш , като обмисляш бъдещата си екипировка и др.
Линк - http://dox.bg/files/dw?a=8647241026


Цитат
Надявам се да не съм ви досаден,но просто търся съвети за доброто на моя герои
Хубаво е когато човек се консултира , когато не е запознат и да направи най-удачното за себеси , героят си и съпровождащата го банда. Ние нямаме нищо против да помагаме с каквото можем.
« Последна редакция: Май 03, 2012, 02:37:27 am от The Aspect »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Re: Броня
« Отговор #11 -: Май 03, 2012, 08:49:03 am »
Пак съм изключително благодарен,но просто ми е доста тежко,защото едновременно стягам героя PvP и едновременно PvE (за weapon,trinket..)

P.p. Ако искаш днеска да се засечем в играта да обменим идеи ? (по-точно може би на мен ще ми трябват)
Може да пишеш на nick: Advanced или аз да ти пиша..  (Следобед съм online)
:clover:



Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Броня
« Отговор #12 -: Май 03, 2012, 12:20:29 pm »
Пак съм изключително благодарен,но просто ми е доста тежко,защото едновременно стягам героя PvP и едновременно PvE (за weapon,trinket..)
Нормално е да ти е трудно , все пак играта не е направена с идеята да се облечеш за два дена и да ти писне нали ?
Имай търпеение и ще си облечеш героят за няколко месеца , наистина прилично.
Моят съвет е когато имаш възможност играй батълграунди и арени , но натискай да си събираш PvE gear , защото дори и в PvP-то ще си по-полезен със събран гиър от инстанции отколкото със зелени предмети.
Давам прост и конкретен пример , когато играех имаше два паладина от съюза , които въпреки че имаха PvP sets. предпочитаха да играят с PvE и винаги влизахме аз , още един хийлър и някой от тях в батълите. Вярно е , нанасяха му страшно големи щети (цифри) и беше страшно трудно да го държиш жив , но ако го издържиш 20 секунди просто бъди сигурен , че колкото и да са пред вас , този паладин ги избиваше : ) .

Цитат
P.p. Ако искаш днеска да се засечем в играта да обменим идеи ? (по-точно може би на мен ще ми трябват)
Може да пишеш на nick: Advanced или аз да ти пиша..  (Следобед съм online)
:clover:
Амии , аз хубаво ще влезна , ако имаш нужда , но вечер се прибирам след 23:30 - 24:00 h. На това хубаво време не си заслужава да се забие човек пред компа : )
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Re: Броня
« Отговор #13 -: Май 08, 2012, 01:57:11 pm »
Откъде мога да си взема Shadow's Edge ? От коя инстанция пада.Хората казват,че било от Q ама ... Ако може информация,благодаря предварително! :clover:

P.p. Съвсем скоро ще си взема item от Ymraj (мисля,че така се пишеше)  :clover:


Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Броня
« Отговор #14 -: Май 08, 2012, 05:28:54 pm »
Откъде мога да си взема Shadow's Edge ? От коя инстанция пада.Хората казват,че било от Q ама ... Ако може информация,благодаря предварително! :clover:

P.p. Съвсем скоро ще си взема item от Ymraj (мисля,че така се пишеше)  :clover:

От куест линията за Shadowmourne, започва се от този куест http://www.wowhead.com/quest=24545, като се иска да се съберът Light's Vengeance, 25 primordial  Saronite-а, Festergut's Acidic Blood и Rotface's Acidic Blood (кой предмет от къде се взима - можеш да разгледаш из нета), след това връщаш този куест и следващият, който ще вземеш ти дава за награда Shadow's Edge.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!